Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

meni od goldway-a stiga usa+eu i ne radi.ne znam jel do ovog us ili eu.sutra kupim taj eu pa cu znati
 
Imas li na kutiji onaj stiker koji se guli da bi proverio da li je mob org ?
 
Ma reko da vidim da li ti je poslao mob za indus trziste posto kazes da si dobio eu punjac :)
 
Fantasija sam ja pitao oko tog punjaca i on je rekao da vidi odakle je zemlja i da tako posalje :) tako da verujem da i drugi rade tako ko zeli da te maximalno ispostuje..
 
to je odlicna stvar onda :) moj je stigao sa us punjacem...

mislim da cu da se skrasim sa 5.11.5 rom-om, ovaj smiui sto sam stavio mi gubi internet kad je konektovan preko wifi. boga pitaj sto. doduse sad kad sam resetovao ruter vise ne gubi, ali me mrzi da cekam da li ce ponovo da se desi i da tripujem da li je do roma... tako da.... leti
 
Meni je stigao eu.
Onda nisi dobio original, kinezi ne prave eu adapter, originalni xiaomi je onaj kineski i na sebi ima xiaomi Barcode, uz njega svi šalju eu adapter...
Ni za jedan xiaomi proizvod ne postoji full eu utičnica jer generalno ne prave proizvode za to tržište...
 
zato sam se ja razmisljao da uzmem jedan mi power strip sad kad imam us punjac :D lol
 
Mislim da se ovaj telefon ne prodaje još uvek van Kine.
 
Tako i meni izgleda.. Mada je bilo nekakvih prica da mtk ne moze u indiju pa se opet tamo prodaje meizu note.

Znam da je goldway slao indus verziju mi4 pa sam zato pitao.
 
Teško. Već bi onda izašao globalni miui rom.

Možda je prodavac ubacio punjač od drugog modela.
 
Da da,imas pravo. Nema ga jos u indiji zato i nema global roma. Totalno sam zaboravio
 
Nista cekamo da @pumba1 slika punjac,pa jedno vestacenje da se uradi ovde[emoji4]
 
Zdravo svima !

Imam jedan ,cini mi se, prilicno bezvezan problem...
U pitanju je kompas aplikacija, radila je prvih par dana ok (i sada radi), ali kada je otvorim nudi mi kalibraciju i koliko god i u bilo kom pravcu mahao, nista se ne desava:wall:
Screenshot_2015-11-12-22-55-07.png

Da li se nekom slicno desava ?
 
treba da mases tako kako je nacrtano. malo jeste tripozno dok se uvezbas :d

elem, sto ne moze mtk u indiju?
 
pa ono... treba da se kalibrise...

pokusaj da ga kalibrises sa onom najpoznatijom aplikacijom na store-u, kakoseonozvase.... gps info?
 
ja sam dobio us adapter, de ima us na eu da se kupi i koji da ganjam, moze li kineski ili kako ?
 
Ovo ti treba nekih 100dinara
89e8f331e5f9409a167e9357164b2bb3.jpg
 
Ja sam kupio takvih 5 za svaki slucaj :)

@ed

It would be unfair to say that the new Redmi Note 2 is as much a revolution (on paper) as the first generation Xiaomi Hongmi. However, it seems like ‘Xiaomi’s second home’ won’t be getting the phone… at least not anytime soon.

There’s a school of thought that this is because of the Ericsson patents that have troubled the MediaTek-Xiaomi duo in India.
 
Prosao koneski ffc. Predstavljanje verovatno ovog meseca. Isti je kao lettv 1s :)

a2c023d62ea240c08c4eb2dad475e464.jpg


b63856ca60a84498973ada7207b957f4.jpg


s_380623397ab34179b09ac0ec45f41ea6.jpg



Cena navodno oko 1100 kineza.
 
Vrh Dno