Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Koliko sam ja procitao, FDD ima 4G na oba slota, to je 'globalna' verzija, i podrzava wcdma. E sad, FDD verziju takodje prodaju maloprodaje po EU tako da je FDD meni bolji izbor jer se ne cimam da li ce 4G raditi i kako ce raditi. Razlika je par evra.
 
Po stoti put... Tdd isti djavo kao i fdd...
 
Navalio čovek verovatno sam sebe da ubedi da nije bacio par desetina $. :)
 
Razumeo sam da je kupio 16gb fdd. Nema veze, i prime verzija je po meni potpuno nelogična kupovina.
 
po tebi, ali ti nisi jedini na ovom svetu.

ja sam 32gb + sd imao na telefonu pre 7 godina, a sad cu da imam 16gb.... to je meni nedopustivo. opet - meni. nisam ni ja jedini na ovom svetu. zato postoje i 16gb i 32gb verzije.
 
Da, sećam se nekih priča sa ove teme. Možda si i ti tada kupio 32gb rn 2 ili branio tu kupovinu. Tada je bilo zanimljivo razmisliti o tome ali sada ima mnogo boljih opcija za te pare. Rn 2 16gb se kupuje jer je najbolji i najjeftiniji za te pare trenutno. Sa 32gb rn 2 već zadješ u cenovni rang gde može mnogo bolje. To je poenta mog posta. Pošto si ti pre sedam godina imao telefon od 32gb rom, za tebe danas nije ništa manje od flagship-a najboljih proizvodjača. 32gb rom nema nikakvog smisla ukoliko telefon podržava sd card. Ali ok, čovek je kupio iz eu skladišta. Možda za tu cenu nije bilo ništa bolje u eu skladištima u tom trenutku. Njegova stvar u svakom slučaju.
 
... Sa 32gb rn 2 već zadješ u cenovni rang gde može mnogo bolje. To je poenta mog posta. ...

ne možeš bolje sa 32gb. podržava SD kartice ali do 32gb (po specifikaciji !!!) znači ne možeš da staviš 128gb pa da rešiš problem (tj možeš da probaš, možda će i da radi ali kad pukne SD ko će biti kriv)
 
Meizu m2 note podržava do 128gb. Što bi iko kupovao rn2 zbog 32+32. Nema logike, priznaćeš.
 
zato sto ima duplo brzi hardver, ir blaster i DVE EBENE sim kartice, nekome to treba shvatas?!
 
tržište i jeste puno razne robe jer su afiniteti korisnika različiti. ne postoji najbolji ako on meni ne odgovara po nečemu.


m2 - da bi koristo 2 SIM kartice jedino da utaknem microUSB flash?

to je isto i sa RN3. kome odgovaraju neće uzimati RN2
 
zato sto ima duplo brzi hardver, ir blaster i DVE EBENE sim kartice, nekome to treba shvatas?!
Aman ne loži se. Ne pričam čiji je veći ili bolji. Pogotovo ne izmedju rn2 i m2n.
Govorimo o rn2 vs rn2 prime.
Onaj kome je potreban skladišni prostor se neće usrećiti ni sa rn2 prime. Dodatnih 16gb znače samo ako imaš samo 16gb. U svakoj drugoj opciji su besmisleni.
 
U pitanju je 16GB FDD verzija skuplja citavih 6e. Nekome je to bacanje novca, meni nije.
 
Imam najnoviji 6.1.29 i odlicno mi radi. Bas sam juce gledao, fon 36 sati na bateriji, 3 sata SoT, stalno wifi ukljucen... Nisam imao mnogo razgovora ali opet je meni to ok. Jos je ostajalo oko 10% baterije u tom momentu.
 
Sveže informacije.Stigao mi tel,prvi utisci super,troskovi 3600 DIN Niš,prodavac top one onaj sa slikom CDEK,u njemu instaliran 5.10.22 beta
 
Stavljen da se puni.Da li mogu posto vidim da je ovaj 6.1.29 ubaciti njega bez Twrp,samo na update posle skidanj pomenutog roma
 
Ja tako radim od kad sam se rodio.
 
Stavljen da se puni.Da li mogu posto vidim da je ovaj 6.1.29 ubaciti njega bez Twrp,samo na update posle skidanj pomenutog roma

na tim novijim ne moze...na starijim verzijama si mogao samo da roknes i preimenujes u update i da instaliras preko njihovog recoverya..sada mora twrp. Probaj videces vec
 
Da li je jos nekom serijski broj u delu about phone/status vecinom 9? Proverih na 2 telefona i na oba isti slucaj...
 
Zna li neko zašto nema apdejta na developer verziji vec dve nedelje?
 
Treba da uzmem burazeru ovaj telefon koji je generalno duduk za smart fonove :D moje pitanje da li je softverski komplikovan, cuo sam da ima dosta kineskih aplikacija, da li one mogu da se izbrisu, radi li google play store, da on moze sam da instalira sta oce, rootovanja, ubacivanje nekih softvera custom made od toga nema nista, znaci samo da upali koristi instalira sta oce i to je to, hvala!
 
Treba da uzmem burazeru ovaj telefon koji je generalno duduk za smart fonove :D moje pitanje da li je softverski komplikovan, cuo sam da ima dosta kineskih aplikacija, da li one mogu da se izbrisu, radi li google play store, da on moze sam da instalira sta oce, rootovanja, ubacivanje nekih softvera custom made od toga nema nista, znaci samo da upali koristi instalira sta oce i to je to, hvala!
Oni naručeni iz Kine dolaze sa čajniz bloatwareok..ja sam uzeo od KP prodavca iz NS, stigao mi sa global romom..
 
Ај' неко нека објасни,
uploadfromtaptalk1455489567340.jpg
која опција је за најдуже трајање батерије? Нешто му је чудно написано и друга ствар, да ли има продужетка ЅОТ-а са овим подешавањима у RN2 тool а да се не осети у брзини рада (не мислим на играње)?
 
Da li je na 6.1.29 popravljeno paljenje displeja kada stigne poruka?
 
Ај' неко нека објасни,
Pogledajte prilog 192659
која опција је за најдуже трајање батерије? Нешто му је чудно написано и друга ствар, да ли има продужетка ЅОТ-а са овим подешавањима у RN2 тool а да се не осети у брзини рада (не мислим на играње)?

Telefon najmanje vremena radi na max f,pa samim tim smanjivanjem sa 2.0 na 1.7 se nista nece postici(pogotovi u trajanju baterije),cak i ako mozemo da zamenimo i ostale vrednosti (potrebno je vreme naci pravu komb)
 
Da li tel.može da se otkljuca jos na neki nacin ili samo na dugme za paljenje
 
Nazad
Vrh Dno