Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

xiaomi.eu, poslednji update (6.1.29)
 
A sta ti trazis gsm ili fdd verziju?

FDD verziju. Narucio sam je danas sa Gearbesta iz EU skladista. Pokupicu je sledece sedmice.

Ljudi, dajte preporuku za neki ROM sa dobrom baterijom jer planiram da koristim 2 kartice u telefonu.

@darth: koliko skida bateriju u stand-by data off/wifi off?
 
Jel ovi novi romovi sa xiaomi.eu zakljucavaju bootloader ili ne?
Mogu li i dalje samo preko Update aplikacije iz samog telefona da se flashuju?
 
FDD verziju. Narucio sam je danas sa Gearbesta iz EU skladista. Pokupicu je sledece sedmice.

Ljudi, dajte preporuku za neki ROM sa dobrom baterijom jer planiram da koristim 2 kartice u telefonu.

@darth: koliko skida bateriju u stand-by data off/wifi off?
Hajde ostavicu ga veceras preko noci bez 3g/wifi pa javljam ujutro..
 
Preporuci i neki dobar rom. Hocu da instaliram na novom telefonu da se ne zezam posle.
 
FDD verziju. Narucio sam je danas sa Gearbesta iz EU skladista. Pokupicu je sledece sedmice.

Ljudi, dajte preporuku za neki ROM sa dobrom baterijom jer planiram da koristim 2 kartice u telefonu.

@darth: koliko skida bateriju u stand-by data off/wifi off?
Iz EU skladišta si naručio u Srbiju?
 
Hajde ostavicu ga veceras preko noci bez 3g/wifi pa javljam ujutro..
@sylver
Evo od pola 12 sinoć do sad (06h), 4% je skinuo.
6.1.29 moze da se skine, ne moze 6.2.4, on je samo za MiNote odradjen..
Do pre par dana sam zbog baterije koristio 6.1.11 , ali sam i ovim 1.29 zadovoljan..
 
Darth, hvala na informaciji. To nije mnogo.

Ilion, u Austriju, ne u Srbiju. Mislim da se Banggood-a i Geekbuying moze iz EU skladista u Srbiju ali ne bih da rizikujem da posalju DHL-om pa da me izadje...
 
Zato i pitam, super brzo ti stiže. Pomislio sam da se nisi zeznuo da naručiš u Srbiju.
 
Stiglo bi i ovde brzo, samo se poklopilo sa mojim putem u AT. Inace, samo PostNL ili Singapurska posta i sve stize za 10-15 dana. Nekada bude i za 5 dana ali dok carina to pusti moze da se otegne
 
Nov je 150 evra, aa razmisljam i da narucim iz Kine za 120 evra+pdv+carina, pa ne znam da li se isplati cekanje, ili da odmah ovde uzmem..
 
Poslednja izmena:
Pa ako je 120evra, ako po toj ceni budu racunali na carini, izaslo bi 150-160 evra, i cekao bi mesec dana da stigne...
 
Desilo se jednom dečku da su mu procenili 300$ redmi note 2. Žalio se, čekao mesec dana valjda pa mu smanjili osnovicu na 200$. Inače, mislim da je tada bio ispod 150$ u Kini, i svuda ga je bilo po toj ceni. O tome ti pričaju.
 
Naravno svestan sam toga, samo sam pitao jel ok cena ovde 150 evra, da se ne cimam sa narucivanjem i sa cekanjem :)
 
ja pricam da nema toretske sanse da ga izadje 150 evra ako naruci! 130 evra + 30% koliko je to?

minimalno 170, a mogu da te pokidaju i vise.

kupuj to za 150 evra ako je novo i ispravno, ili nije cepanka. i ne razmisljaj vise.
 
Poslednja izmena:
Ima za 125$/110€ na aliju. Ali svakako je bolje uzeti ovde za 150 odmah.
 
ja pricam da nema toretske sanse da ga izadje 150 evra ako naruci! 130 evra + 30% koliko je to?

minimalno 170, a mogu da te pokidaju i vise.

kupuj to za 150 evra ako je novo i ispravno, ili nije cepanka. i ne razmisljaj vise.

150e je ok cena ali uz malo srece moze da prodje jeftinije. Pisao sam na drugoj temi da su meni kameru od $150 procenili na $50. Ljudi su ovde i na drugim forumima pisali da su prolazili sa carinama od 2-5000.

Druga stvar je cena telefona koja moze da bude oko $125 (~112-113e) na Aliju za TDD ili $133-4 (120e) za FDD. Realno je cena da izadje izmedji 140-160e zavisno od carine.

Licno bih i ja uzeo za 150e samo ako je novo. Price o 170e za telefon ako se naruci ne piju vodu.
 
mene je kostao tacko 150 iz kine narucen,moglo je biti i 170 al srecom carin je imao malo mozga i trazio izvod
 
Poslednja izmena:
Pametan neki. Ja samo izbegavam one oglase 'star 1, 2, 3 dana', 'samo proban', i slicne. To je alarm da bezim.
 
FDD verziju. Narucio sam je danas sa Gearbesta iz EU skladista. Pokupicu je sledece sedmice.

Ljudi, dajte preporuku za neki ROM sa dobrom baterijom jer planiram da koristim 2 kartice u telefonu.

@darth: koliko skida bateriju u stand-by data off/wifi off?

Zbog cega?koja je razlika izmedju gsm i fdd verzije?
 
Nazad
Vrh Dno