Šta je novo?

Xiaomi Redmi 4, 4A, (prime, pro)

Ortak prijavljuje do sad tri random restarta na R4P (8.1.2. MBEMIDI), šta mu je činiti? Imao neko sličan problem?
 
Poslednja izmena:
I meni danas prvi put restartovao. Taman kada dam ga odkljucavao

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Meni je uptime 250 sati i to zbog onog update-a inace ga nisam gasio uopste. Meni bas lepo radi. Iskljucene su sve optimizacije, mt drzi yt po 3 dana u ramu :D
Inace zalepio sam i staklo, leglo je ko budali samar. Nigde vazduha.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
I meni danas prvi put restartovao. Taman kada dam ga odkljucavao

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Isto mi je i on prijavio.

Meni je uptime 250 sati i to zbog onog update-a inace ga nisam gasio uopste. Meni bas lepo radi. Iskljucene su sve optimizacije, mt drzi yt po 3 dana u ramu :D
Inace zalepio sam i staklo, leglo je ko budali samar. Nigde vazduha.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

kog update-a? na kom sistemu?
 
Može neko da mi objasni u čemu je konkretna razlika u praksi izmedju 3s Prime i "čiste" četvorke osim 32GB/3GB RAM u korist 3s?

I jel ima neke optimizacije baterije za novu seriju u odnosu na 3s Prime?
 
Isto mi je i on prijavio.



kog update-a? na kom sistemu?
55c78f01b2a7ebeedf6352ba726b89c5.jpg


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Testiram sad nesto i ako test dobro pokazuje, ovo cudo ima jako brzu internu memoriju, nema mu ravnog u srednjoj klasi.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
A1 bench? Baci rez onog dugačkog testa (onaj gde treba reboot)
 
Vidi Vojkan mod. Čestitam. Jedan pametan potez i ovde da se napravi.
 
Sad jbm li ga, upis i nije nesto ali je sasvim zadovoljavajuci rezultat. Imajuci u vidu da stede gde stignu zbog ostalih stvari.
6e16ec7c9975b0d06cb9ce688ba1aa6b.jpg


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
gde da pronađem zadnji global za r4p (8.2.1.) da ga dignem kroz Updater app? Videh samo China 8.2.1.. Trenutno je na 8.1.2.
 
Kod mene na r4 Prime, koju god boju da stavim za notifikacije na Viberu, na kraju svetli violet boja. Je li kod jos nekoga takva situacija? Inace, imam global 8.2.1.0
 
Pa za Viber samo mozes upaliti notif.light , sama app odredjuje boju :) ne mozes je promeniti :)

Sent from my Redmi Note 4X
 
Ok, hvala :) Ima u podesavanjima telefona Notifications light colour, mislio sam da se to odnosi na aplikacije.
 
Za neke da, koje nisu "programirane da imaju svoju boju"... Recimo mail i jos neke...

Sent from my Redmi Note 4X
 
Sve što ja ovde (R4P Global) vidim je V8.1.2.0.MBEMIDI.
Ima V8.2.1.0.MBECNDL za R4P China.
 
Povucen je taj 8.2.1.0 preko OTA.Jedini nacin je da skines fastboot ROM i flesujes tako, preko OTA cak i da nadjes link, neces uspeti jel je blokiran od strane Xiaomi-ja.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Odredjeni problemi su prijavljeni.Cesto update preko OTA pravi problem, pa ga povuku.Ako flesnes ceo fastboot rom, sve radi kako treba.Cesto povlace OTA u zadnje vreme, nesto ih muci sa OTA update-om.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Od skoro imam rp4 ,i imam problem da memorisem kontakte na sim kartici, naime izbaci da je ime predugo iako sam upisao samo ime i prezime .
 
Ako koristis nasa slova(ć,č,š,ž...) to zna da pravi problem na SIM kartici.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Koliko se ja secam, ranije su SIM kartice bile ogranicene na 12 karaktera, verujem da se tu nista nije menjalo...

Sent from my Redmi Note 4X
 
Nazad
Vrh Dno