Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Moze li neko na flickr da okaci par slika sa novom bsg sa androida 10, cisto da vidim ima li svrhe cimati se?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Imaš sa mog mi8 doduše, u temi mi8 i fotografije sa mobilnog, a kačio je i poolmaker uporedo sa 3 različite gcam.
 
Nova gcam nema detaljna podesavanja, pa me zato zanima kakva je razlika.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Može više Gcam da se instalira paralelno, pa je lako za uporediti. Ja, lično, nisam video neke velike razlike (sem u stabilnosti, neke zabadaju). One koje rade, rade dobro, svaka novija sve bolje u obradi slike i night modu.
 
Ja sam instalirao uporedo najnoviju BSG-ovu i san1ty F1Minimalmod 2.1. Malo sam probao u dnevnim uslovima i ne primećuju se neke razlike, ali mi BSG više odgovara zbog portret moda.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Da se odjavim sa teme, iako ću ga možda neko vrijeme uporedo koristiti... Godinu dana je izdržao kod mene, sve u svemu prezadovoljan ali idemo dalje :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Kolege ima li neko ideju šta može biti problem kod drugara sa Poco mašinom, nakon update na 11.04 sa vremena na vreme donji deo displeja podrhtava, na kratko. Jako iritira.

Evo verzije.
9df8348fa9562dcd1f47506db49a5851.jpg


Hvala unapred.

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
 
U poređenju sa F1, jedini krš je EMUI vs MIUI :D

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Sem ekrana nema nista vredno prelaska sa pocoa. Ali dobro, svako ima svoje razloge, nismo svi isti.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Kolege ima li neko ideju šta može biti problem kod drugara sa Poco mašinom, nakon update na 11.04 sa vremena na vreme donji deo displeja podrhtava, na kratko. Jako iritira.

Evo verzije.
9df8348fa9562dcd1f47506db49a5851.jpg


Hvala unapred.

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

Do sistema, ja probao, isto je na xeu, reset, sve izbrisao ne menja se nista... Probao sam nitrogen par dana, nema tih bagova, sacekaj naredni update.
 
jok,ne podrhtava kod mene na xeu,a sad je već nedeljama instaliran.
 
Hvala drugari.

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
 
Da li ima neko da moze da rasklopi poco, da se razume, a da je iz Beograda ?
 
Koju gcam koristite na androidu 10?
Imamo sam neku od verzija San1ty, al mi nesto bagovala od kad sam azurirao.. stalno mi je pisalo da se fotografija obradjuje [emoji848][emoji28]
Sad videh u prvom postu

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Koju gcam koristite na androidu 10?
Imamo sam neku od verzija San1ty, al mi nesto bagovala od kad sam azurirao.. stalno mi je pisalo da se fotografija obradjuje [emoji848][emoji28]
Sad videh u prvom postu

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Skini sanity verziju predposlednju, ne minimal mod, vec ispod toga
 
Poslednja izmena:
Probao sam san1ty i 9.6 verziju i najnoviji minimal mod, u dnevnim uslovima su tu negde naspram BSG, ali night mode je mnogo inferiorniji na obe san1tyjeve.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Meni MiRoom ubija po tom pitanju. 8 ladno izvucem.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel radi neka Anx camera na Nitrogen i ako radi koji sve fajlovi treba da se instaliraju?

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
Radi. v158+48MPFixQ_160.DisloyalInnocentVelvetworm patch. Tako mi je rekao developer. Za video se isplati,ali je fotka losija
 
Za video mi i treba, sa fotografisanje koristim gcam... Probao sam 166 ver. i radi, samo treba za portret onaj 48mpfix Q...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Vrh Dno