Šta je novo?

Xiaomi Poco F3

Ma svakom se desi da se izgubi, koliko puta mi se desilo da nesto trazim u telefonu i znam da je to tu i ne vidim a ono da mi izbije oci koliko je velik naslov i koliko bode oci.
 
Pokreni ti odkljucavanja Bootloadera pa posle ces lako, ako hoces mozes neki custom rom ako ne tu si gde si.
 
Nema ga od sinoc, covek se udubio u telefon i igra se sa njime.

Nema ga od sinoc, covek se udubio u telefon i igra se sa njime.
Veoma opisni nick si uzeo za sebe kad si otvorio nov profil na forumu, sobzirom da si banovan na neodredjeno.. 😀
Mislio si da ces se sakriti od mnogih i krenuti u novu pricu pod laznim indetitetom, kao da te niko ne zna. Mozda bi tako i bilo da te ne poznajem vrlo dobro i teme u kojima ocestvujes malisa.
@BobRock9x,odnosno Beosoft.. 😊
 
Poco Launcher na mi10T na MIUI 12 nema gestures. Možda je to problem i na Poco? Stavi MIUI Launcher.

Ne mogu da verujem da su pustili u prodaju Poco bez gestova, nisu pri sebi.
 
Ima gestove samo se aktiviraju pod drugim opcijama.Ima objašnjenje na videu iznad...
 
Pokreni ti odkljucavanja Bootloadera pa posle ces lako, ako hoces mozes neki custom rom ako ne tu si gde si.
I dalje teras ljude da otkljucavaju telefone i ubacuju romove mimo njihove zelje? Ovo smo prezvakali u par tema pre 6-7 meseci,opet ti kazem, smanji dozivljaje i ne teraj ljude da otkljucavaju i ubacuju romove ako to ne zele a najverovatnije to ne umeju, mogu da pokvare telefon, nemoj biti tako navalentan. Polako, idemo korak po korak.. 😉
 
Izgleda da sam pražnjenje baterije rešio ponovnim instaliranjem 12.0.4 apdejta koji se i jeste zaglavio na 23% instalacije i dugo stajao tako ali je ipak završio.Rešenje sam našao na XDA forumu.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-04-26-08-25-25-706_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-04-26-08-25-25-706_com.miui.securitycenter.jpg
    63.6 KB · Pregleda: 43
Izgleda da sam pražnjenje baterije rešio ponovnim instaliranjem 12.0.4 apdejta koji se i jeste zaglavio na 23% instalacije i dugo stajao tako ali je ipak završio.Rešenje sam našao na XDA forumu.
Na testovima izdrzljivosti baterije F3 je dao bolje rezultate sa slabijom baterijom od nekih telefona kojima je baterija znatno veceg kapaciteta. Proveri koje ti aplikacije rade u pozadini.
 
Izgleda da je dobro uradjena autonomija.. Ovo nije mala baterija nego se pojedinci razmazili gledajuci baterije od 5k-6k mah na pojedinim telefonima, pa kao to je sad standard.
 
Kod Xiaomi telefona 5000mAh jeste standard,retko koji telefon ima manji kapacitet baterije.Poco F3 ima manju bateriju ali je zato nestvarno tanak i sa zaobljenjem na leđima izgleda prelepo.Šteta ga staviti u silikon....
 
Ti i dalje gledas i vodis se time, sto vece to bolje? Znaci sto veca baterija to ce vise trajati. Ako telefon nije optimizovan dzaba ti baterija i od 6k kad ce trajati kao na telefonu koji ima 4k a odlicnu autonomiju jer je optimizovan hardver i softver kroz updejte koje Xiaomi inace redovno dobija.Ovaj telefon ima normalnu bateriju od 4k ali je zato autonomija ocigledno dobra, malo jos da dobije koji update i to je to..Imace on dobar SOT.
 
Ja stvarno ne vidim da sam bilo gde napisao da je veće i bolje,izvrćeš moje reči.Napisao sam da je kod Xiaomi telefona 5000mAh(a ti tvrdiš da nije) standard za bateriju i da retko koji Xiaomi telefon ima manju bateriju.Ne vidim razlog za tako agresivan nastup i izvrtanje reči.
 
Dobro Veljo, u pravu si.Ova baterija od 4k je dosta mala, steta sto nije 5k sto je standard za Xiaomi, svi telefoni izlaze sa 5k sem ovog, a gde bas njega da kupis.. 😄.Ipak bi trajala baterija duze..
Cemu kuknjava onda da je mala baterija i slaba ako je autonomija dobra?
 
Druže ja tebe stvarno ne razumem,kakva kuknjava da je mala baterija?Daj pokaži gde sam ja to napisao?Jedini problem oko baterije je drain od 20% koji sam imao za noć i koji sam rešio.
 
Evo vec posle par dana ima dosta oglasa na KP za 340e.
Spustice se to i na 330.

Jedino sto niko nema 8/256 model.

nego, da li je neko vec narucivao neka zastitna stakla sa Aliexpresa ?
Dajte neke predloge za stakla / folije
 
Dolazi sa fabričkom zaštitnom folijom ili staklom.Nisam siguran...
 
Kad smo vec kod tog fabrickog stakla, kakvog je kvaliteta? Ja znam prosle godine kad sam majci uzeo redmi note 9s da je dosao sa zastitnim staklom koje nismo ni primetili, skontao sam tek kad sam ga odneo u servis da mi nalepi novo, kad je krenuo da ga odlepljulje. I mislim da je Peca na benchmarku (ili mozda negde drugde) rekao kako nije bas najboljeg kvaliteta i da bi trebalo odmah staviti neko bolje.
 
Kakvog je kvaliteta stvarno ne znam,ni ja ga nisam odmah primetio,oseća se prelaz kada se koriste gestovi kao da je za milimetar uže od ekrana.
 
Taman hteo da pazarim ovaj i samo čekam cenu povoljnu..kad ono videh sad na gsmareni se pojavi f3 GT model ,odličan gamerski auuu šta sad izabrati?
ovaj MT 1200 deluje odličan..da čujem mišljenja?
 
Je l' taj F3 GT rebrandirani Redmi K40 Gaming Edition?

 
Jeste.
Ja samo znam da mi ona Brus Li verzija u zuto crnoj kombinaciji izgledaa prebrutalno. 😁

Koilko sam ja video taj GT bi trebalo da nudi vise, ali ne previse. MT 1200 je uz rame sa SD 870, barem tako sinteticki testovi kazu, mada mislim da je GPU nesto bolji. GT ima 10-bit panel naspram 8-bit na F3. Kamera koliko sam video po specifikacijama mora da je Samsung GW3, dakle ona sa Mi 11 Lite telefona, reklamiraju JBL tjuning zvuka i Dolby Atmos i 67W punjenje.

Meni se jako dopada ovo, bezeli su skoro simetricni, onda ovi detalji kao jarko zuti punjac i kabl...

 
Jedino što onaj kinez u klipu koji sam ja postavio kaže da se puno greje. To može da zabrinjava.
 
Nisam ispratio kako se pokazao Realme GT Neo, koliko znam on je jedini za sada prisutan sa MTK 1200, kakav je on sa termalnim karakteristikama.

Mada jednu stvar bi trebalo imati u vidu, ozbiljni gaming telefoni dolaze sa ozbiljnim sistemom hladjenja, ovde koliko sam video samo su naveli da toplotu odvodi grafit i grafen sto je pasivno hladjene. Cak i Redmi Note 8 Pro i Realme 7 i 8 dolaze sa slicnm.
Tako da je tesko ocekivati da budzet gejming telefon pruzi dobre termalne rezultate pri zahtevnim gejmerskm sesijama.

Meni je ovo vise gejmerski telefon forme radi, nesto sto za ciljnu grupu moze imati i one koji uopste ne igraju igrice na telefonu.
 
Jedno pitanje : S obzirom da kamera ima malo jači procesor i EIS, da li će vremenom dobiti update za stabilizaciju video zapisa zadnje kamere na 1080p/60fps?
 
Evo ga za 330 na KP, taman koliko smo i predvideli
 
Ima li neko info, kada ce da se pojavi kod nas u zvanicnoj prodaji?
 
Velimir ?.

2021-04-16 20:25:33

Kada možemo da očekujemo PocoF3?

Mi Srbija

2021-04-20 12:13:22

Poštovani, sve informacije ćemo blagovremeno objaviti na našem web sajtu i društvenim mrežama, kada budemo imali precizne informacije o dolasku novih uređaja
 
Nazad
Vrh Dno