Šta je novo?

Xiaomi mi3/mi4

We lost count of how many times the phone completely froze and the touchscreen quit working. The capacitive buttons would still sort of work, but the phone was pretty much useless until you performed a hard reset by holding the power button for around 10 seconds. This happened quite frequently and seemed completely random in most cases, but was very easy to replicate by changing themes or the notification shade layout.

nije dakle dovoljno samo natrpati solidan hardver na gomilu...
 
Pitanje koju su oni verziju miui imali na njemu. Vidi se da uopste nisu upoznati kako xiaomi funkcionise. Mi4 je izbacen sa miui 5 u sebi cisto reda radi,on je mob za miui 6.

Ako na to dodamo da se rom apdejtuje svakih 7 dana,nema brige
 
Poslednja izmena:
On the bright side, Xiaomi delivers very rapid, weekly software updates. We installed two OTA updates in our time with the Mi4 and the issue was not resolved – it may have actually gotten a little worse with the most recent update.

ali dobro, videcemo jel miui6 donosi bolju stabilnost...
 
Ja ne znam kako on ima ovoliko bug-ova, meni se nijedan bug od ovih prikazanih nije dogodio. (na mi3)
V5 miui na mi3 je nesto najbolize Sense-u na M8 :) sto znaci skoro pa savrseno.

V6 miui na mi3, pa skoro pa isto, ali ima glitcheva. Npr ako se postavlja pattern kao security lock za zakljucavanje aplikacija, da bi se otkljucala aplikacija, mora se to uraditi hirurskom preciznoscu, sto kod ostalih nije slucaj a nije ni slucaj ako se pattern postavi kao screen lock. Pocket mode se pali i kad je iskljucen. Zna da dropuje poziv kada je drugi na cekanju. Boje status bara se menjaju samo na Xiaomi aplikacijama. Bele tj ove sive ikone u status baru nisu nikako dobro resenje za svetlije pozadine. Ima par "slovnih" gresaka u samom MIUI-u...

V6 je definitivno u beta fazi, ako ne i Alfa, ali s' obzirom da svi senzori rade, wifi, 3g i ostalo radi... meni ovi gore pomenuti bug-ovi (osim status bar ikona) ne smetaju toliko.
 
Ne znam koga pitas, ali ako pitas mene. 2 dana 4h SOT, ako nisam kod kuce, ako sam kod kuce 1 dan 4h SOT :)
Problem sa mojim routerom...
 
Jel si probao možda da menjaš statički/dinamički IP? Na S2 pravi problem ako je zakucan statički npr...
 
Opet nisu popravili audio na mobu. Vdim dosta je tih pri razgovoru,nesto slicno je i sa redmi 1s koji posedujem. Smaraci kineski
 
Nema Gorilla Glass?
I audio kvalitet dosta los, ovo me cudi s obzirom da svi S800/801 telefoni imaju odlican kvalitet reprodukcije, steta.

Ostalo sve manje vise odlicno, ali ponavljam uopste nije neki upgrade u odnosu na MI3, ali nije ni S5, ni M8...

Edit: Ali ovo:

While we tested the performance of the Xiaomi Mi 4 we noticed it tends to heat up quite badly at the back when under load. Even worse, the heating seems to affect performance. Several runs on one and the same benchmarks produce progressively worsening results most probably due to automatic throttling down. You may need to take extra care to keep your Mi 4 cool in the hot summer months so that it runs at its full potential. :S:
 
Poslednja izmena:
Pa kada su ga klokovali na 2.5ghz. :)

Sto se tice GG ,bitno je da ima oleophobic premaz a gg ce ubacivati verovatno posle nekog vremena. Cini mi se da je bila slicna prica sa mi3,ima gg nema gg i na kraju ipak ima.(dobija)
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ispratio neke verzije imaju a neke ne. Cenim da ce tako biti i sa mi4 :)
 
Evo da i ja nesto dodam posto posedujem MI3 i Redmi Note.
MI3 ima GG3 varijantu, zadnja revizija u WCDMA za CN trziste je snapdragon 801 upravo proveravam CPU-Z i tako stoji. Miui v6 je odlican, sa jako malo bagova, doduse varijanta 4.8.15 koju imam imstaliranu je Alpha build. 29 avgusta zvanicno izlazi developer build koji ce moci da se slobodno downloaduje.

Screenshot_2014-08-26-14-49-34.png Screenshot_2014-08-26-14-50-12.png Screenshot_2014-08-26-14-50-51.png Screenshot_2014-08-26-14-51-50.png

Po meni, Xiaomi je odlican telefon, Meizu takodje i ne spadaju u klasu "kinsekih" telefona.
 
Nije snapdragon 801, cpuz ce ti to tako pokazati, ali nije ;) Nema GG3, odgovorno tvrdim ... Testirano :):):)
 
Ma gg ili ne gg ista stvar. Bitno da ima onaj oleophobic premaz.
Moj redmi 1s nema to i redovno ludim. Najveca mana ikada. Dovoljno je da dva puta pipnes ekran i on ce biti sav umazan. Dodje mi da kupim onaj tempered glass,ali me mrzi da ga lepim na displej
 
oleophobic premaz moze da se napravi i u kucnoj radinosti...inace taj premaz, bilo fabricki bilo diy nije vecan, skida se vremenom...
 
Da. Samo sto se meni sa galaxy s1 nije skinuo 3god,tako da.. Skida se ako se konstantno displej pere raznim cudima.
 
[YOUTUBE]mdo2Qsq6mog[/YOUTUBE]

prvi malo duzi klip crnog uredjaja,i to iz indije :) pre ce tamo da prodaju crni nego u kini . mozda u indiji bela boja oznacava nesrecu,smrt itd itd

hmmm. plus je ovo satro LTE verzija.
 
Poslednja izmena:
Metal bejbi,metal :d
 
joj, kad cujem indijce kako pricaju engleski ne mogu da prestanem da se smejem......
 
Nazad
Vrh Dno