Šta je novo?

Xiaomi mi3/mi4

Gde, sa KP-a? :)
 
Da sa Kp zasad je ok nemam nekih zamerki sem sto dailer ima kineska slova
 
Od onog iz NS-a ili od one S*iljane? :) I kako si kupio (ako nije tajna), si uplatio unapred ili pouzecem? :) I sta sve dolazi u pakovanju?
 
Licno kupujem od coveka iz ns vec cetvrti put nikada nisam imao problema uzeo mi 3 i tab s od njega tab s mi je ipak ostavio mnogo jaci utisak. A Mi 3 je prava zver cista sirova snaga tel je extra brz ekran odlican, zvuk prosecan nije los ali mana je pozicija zvucnika kao na G2 i nexus 5.
Kamera prosecna po danu ok nocu moze da prodje iz daljine iz bliza se vidi drastican gubitak detalja.
Bateriju za sada nemogu da komentarisem u svakom slucaju bolja nego na G3 sto je bila.
Ako vas nesto konkretno zanima pitajte.
Po meni tu je negde u klasi kao G2 ali mi je Mi3 lepsi
U pakovanju samo iglica punjac i usb
 
Poslednja izmena:
narucio ja juce,kaze danas da je poslala,trebalo bi sutra da stigne, ne placam kuriru dok ga ne sastavim,ukljucim i proverim da li je fake jer je cena bas niska
Aj po 100e da ti kurir nece ni dati paket dok ne platis a kamoli da ga otvoris, to su olosi bre!
 
jeste tako nisu davali ni kada sam svojevremeno zte skate kupio ali nakon poziva posiljaoca i njegove saglasnosti dozvolili, tako ce biti nadam se i sad inace nemam nameru da dajem 165 evra za cepanicu
 
Taj što dozvoli mora da bude baš šašav. Ko njemu garantuje da kurir nije tvoj ortak kome ćeš da uzmeš xiaomi a zapakuješ nazad 3310 i još nabediš njega da je probao tebe da za**** :D
 
Ma ok ima sigurno onih koji će da pristanu. Ja znam da sigurno ne bih a savetujem i one koji čitaju i budu nekad slali nešto da to ne rade zbog pomenutog razloga.
 
ma naravno ali ako se secas jedan tako dobio cepanicu umesto fona, nije bas sve u poverenju, obe strane mogu biti prevarene
 
Znam znam... Zato bih ja sa kp naručivao samo od par proverenih prodavaca, ostalo preskačem krastavac... Ili lično naravno
 
pa ako ti njenih 70 pozitivnih ocena nije dovoljno ... ;)
 
Proverena je ta zenska, uzeo sam vise stvari od nje, sve je uvek bilo bez greske. Cak mi je par puta narucila neke stavke koje uopste nema u oglasima, i to bez ikakvog avansa. Mada pretpostavljam da to vazi kod nje tek kada kupite par stvari.
 
pa ako ti njenih 70 pozitivnih ocena nije dovoljno ... ;)

pa tako i jedan lik na limundu imao preko 100 pozitivnih ocena i onda izradio dvadesetak ljudi za nekoliko hiljada evra ukupno pa ti vidi sad


edit
stigao telefon,nisu dali da proverim posiljku jer po novom iako se posiljalac saglasi sa tim oni ne dozvoljavaju to tako da sam dao pare nakon razgovora sa Smiljanom

telefon je inace ORIGINAL , u kutiji je samo telefon,baterija,uputstvo i usb kabal,nema punjaca,meni nije toliko bitno jer imam jos androida u kuci pa cu koristiti neki drugi punjac,malo kasnije cu ubaciti i neki screenshot sa antutu bencha, inace za 165 evra tvrdim da nema bolji telefon od 5,5 inca
 
Poslednja izmena:
Licno kupujem od coveka iz ns vec cetvrti put nikada nisam imao problema uzeo mi 3 i tab s od njega tab s mi je ipak ostavio mnogo jaci utisak. A Mi 3 je prava zver cista sirova snaga tel je extra brz ekran odlican, zvuk prosecan nije los ali mana je pozicija zvucnika kao na G2 i nexus 5.
Kamera prosecna po danu ok nocu moze da prodje iz daljine iz bliza se vidi drastican gubitak detalja.
Bateriju za sada nemogu da komentarisem u svakom slucaju bolja nego na G3 sto je bila.
Ako vas nesto konkretno zanima pitajte.
Po meni tu je negde u klasi kao G2 ali mi je Mi3 lepsi
U pakovanju samo iglica punjac i usb
Koliko ti traje baterija,ako si uspeo za istestiras?
 
Izgura prvi dan bez punjenja 4 sata sota ja zadovoljan mislim da ce biti mnogo bolje posle par punjenja jer u startu jako brzo pada
4ab24623027575a0b1485de16060aec0.jpg

baf63bca06d6f85610b6c8770d005703.jpg

Inace nisam odavno koristio Miui bas su do detalja iskopirali ios skoro u svakom pogledu.
A i sam telefon isto je izduzen kao iPhone ali su mi ovi svetleci dugmici mnogo interesantniji nego menu dugme na Iphonu.
 
Poslednja izmena:
Nije SOT jedino merilo. Ipak sve zavisi od mnogo drugih stvari. Na mom telefonu SOT je od 2.5h do 4.5h za jedno punjenje baterije (najcesce oko 3.5h), zavisno od nacina koriscenja telefona.
 
Saljem sa fona pa ako neko moze da spoji sa predhodnim postom
e31ad9d448ddebb9e058d7c69472c0e1.jpg
 
Poslednja izmena:
Izgura prvi dan bez punjenja 4 sata sota ja zadovoljan mislim da ce biti mnogo bolje posle par punjenja jer u startu jako brzo pada
4ab24623027575a0b1485de16060aec0.jpg

baf63bca06d6f85610b6c8770d005703.jpg

Inace nisam odavno koristio Miui bas su do detalja iskopirali ios skoro u svakom pogledu.
A i sam telefon isto je izduzen kao iPhone ali su mi ovi svetleci dugmici mnogo interesantniji nego menu dugme na Iphonu.
Dobro to je i vise nego zadovoljavajuce,cisto da imam neke info iz prve ruke korisnika,inace od mene si kupio M3 :)
 
Mogao bi da se javis ovde na forumu kada(ako) dovuces/nabavis meizu mx4 :)
 
Poslednja izmena:
xiaomi note koje su mu anomalije, razmisljam njega ili idol x?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno