Šta je novo?

Xiaomi Mi Box S - iskustva, problemi, rešenja

Jel bese neko imao problema da mu box ode u "duboki" sleep mode, odnosno pomaze samo da mu se oduzme napajanje i vrati, tek tada dodje sebi?
koji daljinac koristiš za paljenje. Probao sam juče neki 2.4g daljinski i ne može da ga probudio iako ga gasi. Originalni daljinac radi.
 
koji daljinac koristiš za paljenje. Probao sam juče neki 2.4g daljinski i ne može da ga probudio iako ga gasi. Originalni daljinac radi.
Njegov originalni koristim.

Pokusavao sam i sa restom,ali nista.
Kod mene je to ucestala pojava, skoro pa uvek je tako, mada ne koristim ga cesto.
 
Nisam skoro gledao od poslednjih updejta u 4k hdr, uzeo za novu godinu Disney plus i Netflix i primetim da HDR neće da pusti. Da li neko zna kako ovaj problem da rešim pošto ranije bilo ok, inače imam box prve generacije.
 
Pozdrav svima,
Da li neko ima problem sa gen2 boxom kada doda neki usb flash kao internu memoriju?
Sve aplikacije koje instaliram na njega počnu da se gube posle nekog vremena i rade veoma sporo. Probao sam i ssd i hdd i flash memoriju i isto svaki put.
 
Pozdrav svima,
Da li neko ima problem sa gen2 boxom kada doda neki usb flash kao internu memoriju?
Sve aplikacije koje instaliram na njega počnu da se gube posle nekog vremena i rade veoma sporo. Probao sam i ssd i hdd i flash memoriju i isto svaki put.
Nije gen2 box, ali sam probao na Sony TVu, USB 3.0, dodao flash kao internu memoriju, prebacio Kodi na njega, radio bar duplo sporije nego normalno
 
Nije gen2 box, ali sam probao na Sony TVu, USB 3.0, dodao flash kao internu memoriju, prebacio Kodi na njega, radio bar duplo sporije nego normalno
:(
Kako onda napraviti opciju da se instalira npr. Bigly BT i da se preko njega skidaju filmovi sa torrenta na uređaj i posle iz nekog VLC-a pregledaju? Sa 4GB interne je ot nemoguće. Ovo na Eon-ovom boxu mi je radilo bez problema.
 
Da li je moguće napraviti zasebnu particiju, pa da na njoj bude samo za smeštaj snimljenih programa i skinute filmove?
 
kakva je sada situacija sa apdejtom na noviju verziju androida? da li sve radi kako valjda ili da ga ostavim na 9?
 
Meni ni ne nudi vise noviji apdejt, ostao sam na 9, samo mi je interfejs promenjen.
 
Ген 1 на А12 ради одлично. Ген 2 је и даље на А11. Ту би требали упдате под хитно.
 
Не ради пропуст слике већ све иде уп а то утиче на квалитет.
 
Да, А11 не подржава док А12 подржава "native".
 
postoji EON Android TV aplikacija (na kod)
 
Gen 2 i dalje ne podržava AFR?
 
Da li na XIAOMI TV Box S (2nd Gen) postoji Eon Aplikacija sa Play Store i kako radi? Na SBB mrezi sam.
Postoji modifikovana aplikacija na koju može da se ispuca jedan od naloga za mobilne uređaje, a sigurno može i regularno umesto smart TV. Nisam bio u prilici da isprobam pošto sam se snašao na drugi način za TV.
 
Pozdrav ljudi. Imam problem sa iris aplikacijom na xiaomi box s, redovno se resetuje uređaj bar jednom dnevno. Problem je samo sa iris aplikacijom, sve druge rade dobro, dok sam bio na EON-u nikad se to nije dešavalo takođe vlc player, kao i smarttube (to su neke koje rade dugo povremeno). Pokušao sam par puta sa reinstalacijom aplikacije, ali problem je ostajao, čišćenje keša i podataka takođe nije pomoglo. Ima li ko ideju šta još može da se proba?
 
Meni se to isto desava s EON-om. Mislio sam da je normalno, a vidim da se niko ne zali.
 
Упдате на најновију верзију система и апп.
 
Упдате на најновију верзију система и апп.
Sve je up to date. Probao sam i sa nekim starijim verzijama aplikacije i opet isto. Definitivno je do uređaja onda. Probao sam da isključim pozadinske aplikacije, tačnije da ograničim samo na 1 proces zbog eventualnog opterećenja samog uređaja, ali opet se dešava.
 
Пробај други хдми кабл и друго напајање.
 
koliko je pametno instalirati neki launčer pošto je ovaj fabrički očajan, jel može da se zezne nešto?
i da li je praktično imati stalno neki usb flash prikačen da proširi memoriju, neće biti nekog seckanja prilikom puštanja filmova?
 
Drugi launcher može, ali se spremi na ljutu borbu, jer oni sistemski ubijaju druge launchere svaki čas. Aplikacije sa usb-a rade sporo, tako da to ne bih nikad uradio.
 
ok onda ništa od toga
ostaje mi preko deljenog foldera sa kompa

a mislio sam da odmorim komp malo, najviše mi služi za gledanje filmova, svakako će morati da radi i dalje :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh Dno