Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Da li postoji mogućnost da nekako izvučem ikonicu za VPN u control centar ili na home screen ako ništa drugo.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Flesnuo MiRoom 20.6.4 na Mi9 T posle toliko pohvala, radi sacuvaj me Boze.. Odziv i animacije su tako kriminalno spore da nemam reci. Jel ovaj telefon nema jedan custom ROM da valja?
Na koji nacin flesujes? Nemoguce da ni jedan ne valja kad su svi odlicni. I xeu, i miroom i mortal i masik i,...

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Na koji nacin flesujes? Nemoguce da ni jedan ne valja kad su svi odlicni. I xeu, i miroom i mortal i masik i,...

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

Pa clean flash preko TWRP, ako na to mislis..ne znam sta je u pitanju, drugi ROM po redu gde imam problema.
 
Sta kucati u "Private DNS" da se smanje reklame na netu..Global Rom..
 
Flesnuo MiRoom 20.6.4 na Mi9 T posle toliko pohvala, radi sacuvaj me Boze.. Odziv i animacije su tako kriminalno spore da nemam reci. Jel ovaj telefon nema jedan custom ROM da valja?

Druze nesto je do tebe, ja sam bio probao prvo miroom ali nisam bio odusevljen istim iako mi kazu da je on jos bolji od XEU ali ja sam sa XEU ne prezadovoljan nego odusevljen.
 
Druze nesto je do tebe, ja sam bio probao prvo miroom ali nisam bio odusevljen istim iako mi kazu da je on jos bolji od XEU ali ja sam sa XEU ne prezadovoljan nego odusevljen.

Pa ne znam sta moze da bude do mene :D Radim format data, kod MSM Xtended je bio problem sto crash-uje sistem, rebutuje se sam od sebe, cesto kada ukljucim/iskljucim net. MiRoom sam rekao sta je problem, odziv uzasan, animacije seckaju ko da imam single core telefon sa 256 RAM a ne Mi 9T..
 
Skini ti sada XEU 20.6.11, pa polako sve ispocetka. Rom skini na komp pa telefon u bootloader pa pokreni twrp, onda odmah format pa wipe data, dalvick i cache, pa reset nazad u twrp pa kopiraj rom na telefon pa instaliraj.

Ali ja sam moj telefon max deblotovo, sve sto mi je bilo visak ja sam odstranio. Pogledaj unazad temu pisao sam ovde ili ti sutra na PM posaljem sta sam radio do detalja.
 
Poslednja izmena:
Skini ti sada XEU 20.6.11, pa polako sve ispocetka. Rom skini na komp pa telefon u bootloader pa pokreni twrp, onda odmah format pa wipe data, dalvick i cache, pa reset nazad u twrp pa kopiraj rom na telefon pa instaliraj.

Ali ja sam moj telefon max deblotovo, sve sto mi je bilo visak ja sam odstranio. Pogledaj unazad temu pisao sam ovde ili ti sutra na PM posaljem sta sam radio do detalja.

Moze, sibni mi na PM, MIUI ima bas dosta da se trimuje.
 
Moze, sibni mi na PM, MIUI ima bas dosta da se trimuje.
Koji vendor si koristio za msm extended? Nesto sigurno nije uredu kod tebe u telefonu.
Imam jedan predlog. Instaliraj mu poslednji EEA stable fastboot rom. Samo nemoj u mi flash toolu da selectujes flah all i lock jer ces zakljucat bootloader. Kad uradis flash. Startuj telefon. Onda instaliraj twrp . Pa kad se pokrene uradi format data pa nazat na reboot to recovery. Ubaci aosp ili neki miui custom rom i flesuj. I to bi trebalo da je to

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
jel ima negde da uzme hydrogel za 9t u Bg-u, cekam neko sa alija vec 3 meseca pa verovatno nema nista od toga..
 
Da li još neko ima problem da mu se periodično dešava da kada prelazi iz silent mode u normal zvono ostane utišano? Ne dešava se stalno ali dovoljno često da moram uvek da obratim pažnju da li se i zvono pojačalo prelaskom u normal mode i ako nije da to ručno uradim. Koristim poslednji Miroom weekly i problem je počeo prelaskom na MIUI 12. Nije ništa strašno ali opet zahteva dodatnu pažnju.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Da li neko zna kako da zabranim da mi zvučno ne stižu obaveštenje za Wifi. A mislim na to da mi ne stižu stalno obavesti kad nađe neku WiFi mrežu. Danas sam šetao i jedno petnaest puta mi je stizalo obaveštenje da je pronađena nova WiFi mreža. Znam da je najlakša varijanta ugasiti WiFi,ali pretpostavljam da ima i neka varijanta da me ne obaveštava.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Možda može da se promeni naslov teme sad :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li neko zna kako da zabranim da mi zvučno ne stižu obaveštenje za Wifi. A mislim na to da mi ne stižu stalno obavesti kad nađe neku WiFi mrežu. Danas sam šetao i jedno petnaest puta mi je stizalo obaveštenje da je pronađena nova WiFi mreža. Znam da je najlakša varijanta ugasiti WiFi,ali pretpostavljam da ima i neka varijanta da me ne obaveštava.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока

Iskljuci wifi :)
 
Pa najbolje ta varijanta [emoji6]

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Mozda ima negde u podesavanjima za notifikacije, da se iskljuci to za wifi, ili kad dobijes notifikaciju, probaj swipe malo levo ili desno, dok se ne pojavi onaj zupcani kao za settings, pa pogledaj da li moze tamo da se iskljuci.
 
Kod mene sve radi, upravo mi je nasao novu verziju XEU 20.6.11. Upravo sam stavio da se skida.
Meni na Mi 9t pro nema zvuka kada fotografisem u standardnoj rezoluciji.Kad prebacim na 48mpx ima.XEU 20.6.11 je u pitanju.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Da li neko zna kako da zabranim da mi zvučno ne stižu obaveštenje za Wifi. A mislim na to da mi ne stižu stalno obavesti kad nađe neku WiFi mrežu. Danas sam šetao i jedno petnaest puta mi je stizalo obaveštenje da je pronađena nova WiFi mreža. Znam da je najlakša varijanta ugasiti WiFi,ali pretpostavljam da ima i neka varijanta da me ne obaveštava.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
Obrati paznju na ovo..
07f33c5792558b39f59358a46ab6b38e.jpg
 
Koji vendor si koristio za msm extended? Nesto sigurno nije uredu kod tebe u telefonu.
Imam jedan predlog. Instaliraj mu poslednji EEA stable fastboot rom. Samo nemoj u mi flash toolu da selectujes flah all i lock jer ces zakljucat bootloader. Kad uradis flash. Startuj telefon. Onda instaliraj twrp . Pa kad se pokrene uradi format data pa nazat na reboot to recovery. Ubaci aosp ili neki miui custom rom i flesuj. I to bi trebalo da je to

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

Na sta mislis kad kazes vendor? Imao sam MIUI Global 10.3.11 | Stable 10.3.11.0 (PFJMIXM), posle sam ga azurirao na MIUI 11.0.5 i onda flesnuo MSM Xtended 9.0...
 
Ako nekoga interesuje kako ode 60% baterije u preko noci evo primer. [emoji16]

e9248a4cb116b47bc34f00e6d8f704e7.jpg
6965145e70500062cff4eaf93e2f98fb.jpg
ad9662ab5954847dc7a3d020bbaa7991.jpg
 
Na sta mislis kad kazes vendor? Imao sam MIUI Global 10.3.11 | Stable 10.3.11.0 (PFJMIXM), posle sam ga azurirao na MIUI 11.0.5 i onda flesnuo MSM Xtended 9.0...

Taj msm xtended 9.0 za mi9t je koja verzija androida?ako je android 9 a imao si taj poslednji miui onda verovatno dolazi do konflikta jer je msm android 9 a miui android 10. odakle si skinuo taj rom? vidim na xda za mi9t je mxm xtended 10.0 ?

Pa miui rom ima system i vendor firmware upakovano sve zajedno. Vendor je bitan da neki rom custom dobro radi. Zato napisu u uputsvima za instalaciju da bude na poslednjem firmwareu za taj telefon, ili npr da bude poslednji EAA global stable miui a ne mix global ili ruski global, jer na ta dva postoje problem i tako.

moj predlog je da skines poslednji fastboot stable rom za tvoj telefon i flesujes kroz mi flash tool. samo proveri da ne bude flash and lock u opcijama, jer ces zakljucati bootloader. i onda flesuj msm ili bilo koji rom.
 
Nazad
Vrh Dno