Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Da gcam moze na sve SD telefone bilo bi ga u play storu kao slobodna aplikacija.

Mislim da bi trebalo da ti bude jasno da je ovo sve modovana Google kamera i da se moduje za poseban hardware. Kad bi mogao svako u PS-u da je skine ubili bi pixel telefone.

Softver je ono sto cini cuda, a ne HW.
 
Jedno pitanje. Na stock AOSP androidu sam u vek imao da kada mi google play odradi update vidim to u notifikacijama. Ili ako instaliram neku aplikaciju, stoji u notifikacijama da je zavrseno. Na MIUI mi se to ne desava, ni na 11 ni sada na 12. Jednostavno aplikacija se instalira, i ako je ne cekam, vec pocnem nesto drugo da radim, cesto zaboravim da sam je uopste instalirao. Jel ima neko podesavanje za ovo?
 
Ne znam. Meni na global miui11 izbaci onaj security check, da je aplikacija sigurna . Znaci u PS kliknrm na install, zavvreme download-a odem npr u tapatalk i kad zavrsi download i instalaciju iskoci to obavestenje

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jedno pitanje. Na stock AOSP androidu sam u vek imao da kada mi google play odradi update vidim to u notifikacijama. Ili ako instaliram neku aplikaciju, stoji u notifikacijama da je zavrseno. Na MIUI mi se to ne desava, ni na 11 ni sada na 12. Jednostavno aplikacija se instalira, i ako je ne cekam, vec pocnem nesto drugo da radim, cesto zaboravim da sam je uopste instalirao. Jel ima neko podesavanje za ovo?
To je do Play Store-a, nema veze sa MIUI.
Već duže vreme je tako, ne izbacuje notifikacije kad nešto apdejtuješ.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jedno pitanje. Na stock AOSP androidu sam u vek imao da kada mi google play odradi update vidim to u notifikacijama. Ili ako instaliram neku aplikaciju, stoji u notifikacijama da je zavrseno. Na MIUI mi se to ne desava, ni na 11 ni sada na 12. Jednostavno aplikacija se instalira, i ako je ne cekam, vec pocnem nesto drugo da radim, cesto zaboravim da sam je uopste instalirao. Jel ima neko podesavanje za ovo?
To ima veze sa verzijom google playa. Sa novjm verzijama nema obavjestenja o instaliranim app.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Baš lepo što su to izbacili. Valjda je bilo previše korisno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
out of the box fabrički

Sent from my Mi 9T obični a nije pro i radi kao lud na 220v !
 
Sad sam na stable global, aplicirao sam za miui12stable rom testiranje, pa cekam ako budem tester da stigne rom.
 
Jedan bag, mozda ga ima jos neko ikonica za bateriju mi menja boju t.j. cas je crna pozadina koja se smanjuje kako se prazni telefon pa onda restartujem tel i ona se vrati u normalnu belu, jutros vidim ikonica zelena, opet restart i opet se vrati u belu, okvir ikonice je uvek bele boje. Nisam pohvatao kako se desava ali videcu. Mozda posle punjenja ali sinoc kad sam ga skinuo s punjaca bila je bela ikonica. :trust: Inace voleo bih da je ikonica zelene boje.
 
Poslednja izmena:
Kod mene je par dana od kada je izašao. Za sada sve kako treba.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Данас после неколико месеци пребацим телефон на dark mode и приметим да Гугл Асистент и уопште Гугл претрага нису променили боју.Више нисам сигуран,али чини ми се да би и они требало да уђу у 'dark' варијанту?
 
Ja sam na XEU Miui 12 verzija 12.5.7 romu.Zadovoljan sam.

Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
 
Ja sam na XEU Miui 12 verzija 12.5.7 romu.Zadovoljan sam.

Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
Ja sam na mi9 bio na xeu miui 12.. Blagi uzas, nijesam mogao da koristim telefon od random reboot-ova, a baterija mi je trajala 2 sata sot-a.. Isti dan sam se vratio na aosp [emoji23][emoji23]

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Za sada zadovoljan, ne bih ja tu ništa dirao [emoji846]
d6c0c80fa40432972404afaa246710c3.jpg


Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Ja nista nisam menjao. Kako je dosao u kutiji tako je i danas. Nema potrebe
 
Tačno je da nema neke potrebe. To mu dođe više neki fetiš [emoji3]
 
Danas sam kupio Mi9T pro. Ne planiram uopšte da ga rutujem,ali me zanima može li Gcam da se instalira bez rutovanja. Ukoliko može ima li neki link za GCam? Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno