Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Jel zna neko kako da uklonim i stopiram ova azuriranja ?
Auto update je ugasen u samoj aplikaciji i u play prodavnici.
3a1b185c96e60833bb2b7936658b3466.jpg


Послато са Mi 9T уз помоћ Тапатока
 
Ne moze to da se ugasi, prokleti FB i Insta se sami updateuju..
 
Jel zna neko kako da uklonim i stopiram ova azuriranja ?
Auto update je ugasen u samoj aplikaciji i u play prodavnici.
3a1b185c96e60833bb2b7936658b3466.jpg


Послато са Mi 9T уз помоћ Тапатока

Izgleda da samo deinstalacija pomaže....I mene nervira najstrašnije....
 
ima u podešavanju same aplikacije,fejs je zakopan u 100 jama ali može da se izgasi i u regularnoj aplikaciji.
 
Postoji opcija da se napravi raspored za to https://imgur.com/8D8tAFV
Ne moze on na osnovu mraka da odredjuje da li spavam :D il sedim za kompom..
Jesi čuo za light senzor?

Verovatno jesi. Ako nisi malo pročitaj.

Na osnovu količine svetlosti on gasi aod.

Napravljeno da u džepu ne radi odnosno logika je da kad spavaš, spavaš u mraku jelte, pa se ugasi.
 
Jel zna neko kako da uklonim i stopiram ova azuriranja ?
Auto update je ugasen u samoj aplikaciji i u play prodavnici.
3a1b185c96e60833bb2b7936658b3466.jpg


Послато са Mi 9T уз помоћ Тапатока
Izbaci Facebook aplikacije kompletno, i koristi Facebook kroz browser.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
nesto je cudni sa ovim zadnjim updejtom.. danas sam napravio hard reset i recimi wallpeper mi se stalo resetira (miui default teme i nijedan custom font)... isto tako, ako idem skinit zadnji update javi mi se iz priloga slika
74b35d87fa5dc9ef0cf5e3511e801500.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
5ceba3331d35684ca3b963e31df875b8.jpg
c3bb86fe756aee1d89887b078e535835.jpg
 
na kraju sam skino zadnju verziju fw i rucno je instalirao preko ovog updejt centra, instalirao je i napravio hard reset.. za.sada sve izgleda ok

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koju verziju vanced i micro g koristite? Ja instaliram vanced i ne mogu da se ulogujem na svoj nalog....probao više verzija i vanceda i micro g ali ne mogu da se ulogujem.....na Samsung note 8 mi ovo radi kako treba, ali ovde neće....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Idi na njihov sajt i skini tamo najnovije, sve radi kao sat.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja juče skidah milion verzija [emoji3526] i svaka radi, ali ne mogu da se ulogujem.....možeš li da mi daš tačnu veeizu i vanceda i micro g koja radi kod tebe.....i još jedna stvar, najnovija verzija vanceda puca kada kliknem na settings

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Instaliraj prvo microg pa vanced.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Meni radi i na brdo telefona na kojima sam instalirao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni radi i na brdo telefona na kojima sam instalirao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
I meni radi na galaxy note 8 i radilo na xiaomi redni note 5 pro ali na ovom neće.....instalirao najnoviju verziju vanced preko xda labs.....znači vanced radi, ali puca kada se izabere settings i ne radi logovanje na YouTube nalog. Može li neko ko ima 9t pro, da navede tačnu verziju vanceda i micro g gde radi logovanje

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nisam pri kompu, sa telefona ne mogu da skinem vanced apk sa ovog sajta.... kada kliknem na fajl, ne kreće download.....ali, skinuo sam ovu verziju 14.21.54 i neće.....opet kažem, aplikacija radi, ali ne radi logovanje na nalog i kada se klikne na settings app puca.....micro g koji uspem da skinem sa ovog sajta ne radi, tj kada kliknem da je instaliram neće da se instalira.....



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Si obrisao prethodni?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja ovu verziju koristim.. sve radi super.
c4bd739f4ae5162402eaac5c0123fe54.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Istu verziju instalirao, ne radi log in i puca na settings......možda je do toga ga što je kod mene mi9t pro

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Isti problem sam imao kao ti sto si opisao.Ja sam obrisao YTV i MG,otisao na njihov sajt i skinuo poslednju verziju YTV,zatim verziju MG koja odgovara verziji YTV,i proradilo je,nije bilo pucanja pri logovanju..
 
uspeh[emoji3526] fora je izgleda bila u tome da sam ja deinstalirao i instalirao vanced, ali ne i Micro g....udjem u app settings, i slepac nikako nisam mogao da pronađem Micro g da ga deinstaliram.....sad ga videh[emoji3526]I posle deninstalacije i ponovne instalacije napokon radi.....zahvaljujem na pomoći

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Danas mi mob ispade na plocice, drito na ekran svom povrsinom, koda sam ciljo.. i napuko sa desne strane, cijeli dan ludim. Imam i masku i kaljeno staklo ali za rac izgleda...

Cekam odg od servisa koliko ce doc zamjena :(

Sent from my SM-A202F using Tapatalk
 
I meni je juče pao isto na pločice. Nemam staklo, samo fabričku masku. Na svu sreću ništa mu ne fali.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno