Šta je novo?

Xiaomi 12T/Pro

Jel jos nekome kamera otisla u aut? Kao da su slike bile cistije pre apdejta jos onomad u oktobru... sve sto slikam portretom mi je piksilizirano, izludjuje me. Posle godinu dana mi telefon vise nije bio ono zbog cega je uzet, tuga.
 
Evo da i ja napisem sto se tice zvuka na 12t pro procitao sam ovde sto su pisali na xda forumu i jeste tacno slusam muziku u autu preko blututa imam 2000w ozvucenje dok mi je bio global pojacavao sam max do 22 volume u autu sada kad sam prebacio na eu rom sad pojacam i do 35 volume u autu inace to je max na plejeru i opet je za nijansu slabije nego pre
 
Evo da i ja napisem sto se tice zvuka na 12t pro procitao sam ovde sto su pisali na xda forumu i jeste tacno slusam muziku u autu preko blututa imam 2000w ozvucenje dok mi je bio global pojacavao sam max do 22 volume u autu sada kad sam prebacio na eu rom sad pojacam i do 35 volume u autu inace to je max na plejeru i opet je za nijansu slabije nego pre
Ja sam odavno pisao o tome, i ako određeni član foruma nije verovao u to i govorio kako je on sve to probao i da to nije istina, pa ako je tako što su onda pravili global i eu, ako nema nikakvih razlika.
 
Stigao HyperOS za EU -12T Pro
 
Flesno sam danas Matrix custom rom, A14. Za sad nema bagova, barem jos uvek nisam primetio.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240123-224735_Settings.png
    Screenshot_20240123-224735_Settings.png
    154.2 KB · Pregleda: 38
Sta je ovo, zamrla tema, niko nista ne pise...
Ja sam se prebacio pre 3-4 dana na XEU ali HyperOS..
Radi stabilno,bez greske i baga.. Za nijansu malo pojacana potrosnja baterije ako se uporedi sa Official EEU, sto je karakteristicno za XEU.
 

Prilozi

  • IMG_20240128_151809.jpg
    IMG_20240128_151809.jpg
    70.3 KB · Pregleda: 26
Kada radi nema se sta pisati 😊
 
Probaj Grcku, vidim tamo na 13t pro temi da su dobijali na taj region. Ne gubis nista sto jos nije stigao, veruj mi.
 
XEU-HyperOS, fercera kao Doxa.. Danas ga updejtovao na najnoviju weekly verziju.
 

Prilozi

  • IMG_20240203_170336.jpg
    IMG_20240203_170336.jpg
    52.3 KB · Pregleda: 19
Odavde možete skinuti HyperOS rom . Kod mene je Global verzija kodne oznake OS1.0.2.0.ULFMIXM.
 
Odavde možete skinuti HyperOS rom . Kod mene je Global verzija kodne oznake OS1.0.2.0.ULFMIXM.
Pise da je rom namenjen internim tasterima
 
Ja ga koristim, dobio ga OTA, ako nećeš nemoj da instaliraš.
 
Evo sad primecujem,mislim da je ekran malo tamniji na suncu,to je mana.
Brzi je od starog,tel se brze ukljucuje i to primetno.

Napominjem da ga nisam fabricki resetovao,a trebalo bi.
 
Poslednja izmena:
Ja bi bu odradio factory reset. Da se slegne sve i dodje na svoje mesto. Imas danas nedelju, neradan dan i zanimaj se.
 
Haha kako kome neradna...ja veceras dezuram ;)
Tako da...kad budem imao vremena,za sad nisam primetio neke bitne teskoce u funkcionisanju
 
Negde se to ukljucivalo u opcijama...mozda opet treba,a mozda su i ukinuli
 
Uklučio sam to, zove se Video toolbox i poziva iz Sidebar-a ali nema više te opcije.
 
Meni je ponudio HyperOS pre koji dan, nisam ga updatovao, sada vidim da nema više. Da nisu povukli update zbog necega? Menjao sam regione ali ništa.. Global varijanta
 
I nema neke potrebe updateovati na HyperOS, najavljivali su svasta nesto, a u realnosti je skoro sve isto kao na MIUI14..
 
Nazad
Vrh Dno