Šta je novo?

XBOX 360 - opšta diskusija i blic pitanja

Slim su jos bolje od jasper,novije su i svi problemi su uklonjeni i lepse izgledaju ;)
Iskreno nisam 100% siguran da je ovo tacno ot kada radim servis konzola imao sam samo jednog japsera a slima je bilo.. Tako da ako mene pitas 2009 proizvodnja samo jasper rgh 1tb disk za 150e i bog da te vidi.
 
Zanima me da li neko od vas koristi adapter (konvertor) za tastaturu i mis? Nikako ne mogu da se naviknem da igram fps i rpg preko joysticka. Da li ima neko preporuku za konvertor i gde mogu da ga nadjem?
Ako neko ima jedan ovakav i moze da ga otvori da slika bio bi mu zahvalan.
 
Imam ja neki i nisam uspeo da ga nateram da radi,nzm ni da li je uopste ispravan...

@kissme1 ako hoces dacu ti ga da cackas meni svakako vise ni ne treba ;)
 
Imam ja neki i nisam uspeo da ga nateram da radi,nzm ni da li je uopste ispravan...

@kissme1 ako hoces dacu ti ga da cackas meni svakako vise ni ne treba ;)
Pa ajde daj :) ja se ubih da namestim ovaj moj ali dzabe nece da radi.. Mozda od 2 sastavim 1 :)
 
Javi mi se na pm da se izdogovaramo ;)
 
Ja ne znam u čemu je fora,prikačim konzolu na net,za neke igre mi downloaduje covere,a za neke ne.
Da li treba da se podesi nešto sa kod sajta da skida ili ...ne znam.Za NBA 2K 15 skine a za Assassins Creed Rogue ne.
Išao sam i ono manual scan ali opet isto.
 
Ja ubacujem igrice sa usb flash. Da li je po završetku prebacivanja bezbedno u iščupati Usb ili ima nešto kao na računaru Safe Remove USB?
 
Imam JTAG/RGH konzolu i ne mogu da jasno da pronađem odgovore na pitanja:
1. Skoro sam dobio Xbox Live Gold Membership za godinu dana pa me interesuje da li moja konzola nikako ne sme na Live servis? Tj da li se banovanje čipovanih konzola dešava zato što su čipovane ili zato što se ne plaća pretplata na Live servis?
2. Da li smem da izađem iz FS3 menija pa iz original Xbox menija startujem originalnu igru (kupljenu) i koristim multiplejer kroz Live? Ili ni tako ne sme?

Tj da li JTAG/RGH konzole nikada i nikako ne mogu da koriste LIVE?
 
1. Ne mozes zbog cipa nikako na live.

2. Ne znam.
 
Da li neko moze da mi preporuci gde mogu da kupim volan? Samo da nije bas preskup, jer sam u Comtrade-u video da imaju neki za 40 i kusur hiljada.
 
Nego imam ja jedno pitanje? Po treći put na ovom forumu.
Kako skinuti COVERE za igrice. Za neke igre mi skine sam samo kad odradim Refresh Artwork,a za neke igre neće tako.
Pokušao sam nešto pomoću nekog sajta XboxUnity ali opet nisam uspeo. Da li neko zna da kako se to radi preko ovog sajta?
 
Imam JTAG/RGH konzolu i ne mogu da jasno da pronađem odgovore na pitanja:
1. Skoro sam dobio Xbox Live Gold Membership za godinu dana pa me interesuje da li moja konzola nikako ne sme na Live servis? Tj da li se banovanje čipovanih konzola dešava zato što su čipovane ili zato što se ne plaća pretplata na Live servis?
2. Da li smem da izađem iz FS3 menija pa iz original Xbox menija startujem originalnu igru (kupljenu) i koristim multiplejer kroz Live? Ili ni tako ne sme?

Tj da li JTAG/RGH konzole nikada i nikako ne mogu da koriste LIVE?
1. Nemere
2. Nemere, mozes otici na orginal to nema nikakve veze dal si u f3 ili nisi to je samo launcher eto da ti bude lakse da igras pirate.

3. Ako bi igrao nesto na netu protiv ili sa drugarima tipa coop mozes preko linka lepo radi, ja repicmo lagano hostujem gejm do 12 igraca i igramo.
Nego imam ja jedno pitanje? Po treći put na ovom forumu.
Kako skinuti COVERE za igrice. Za neke igre mi skine sam samo kad odradim Refresh Artwork,a za neke igre neće tako.
Pokušao sam nešto pomoću nekog sajta XboxUnity ali opet nisam uspeo. Da li neko zna da kako se to radi preko ovog sajta?
Problem je u tome sto su ti parametri u f3 stari, a da ne bi menjao rucno najbolje da samo updajtujes f3 na poslednju verziju. Ako i to ne pomaze onda imas problema sa samok konekciom odnosno konzola nema izlaz na internet!
 
Do deset hiljada.
Mani se volana, iskreno nije vredan kupovine, bolje idi na neki volan za pc jerje na pc em bolji volan em bolja grafika u igrocama i plus na sve to, imas vecu pobudu volana i jefriniju a sve dobre trke izlaze za komp.
Sem gt naracno, al sad :(
 
Mani se volana, iskreno nije vredan kupovine, bolje idi na neki volan za pc jerje na pc em bolji volan em bolja grafika u igrocama i plus na sve to, imas vecu pobudu volana i jefriniju a sve dobre trke izlaze za komp.
Sem gt naracno, al sad :(
Volan uzimam za klinca kao poklon
 
@Kissme1
:wave:

@denigaj
Ja imam najnoviji FSD pa neće da skine neke omote. Ako ti je JTAG konzola odobri http kroz podešavanja pa ukucaj u browser IP adresu konzole. Uloguj se, default us i ps su f3http (isto) ili upiši nove paramtre kroz podešavanja. Onda kroz meni izabereš igru, sa XboxUnity skineš sliku koju postaviš i snimiš.
 
Auu,stvarno sam slab sa tim. Pola od toga ne razumem. Ako ima neki tutorijal ili par slika da mi malo pojasni bilo bi odlično.Hvala!
 
Uspeo sam brate!Hvala ti!
Nema na čemu, i ja sam koristim Xbox desetak tek dana (parcijalno pošto ne stižem od praznika) pa savladavam samostalno :)

Da li neko može da mi pošalje link kako se na JTAG konzoli instalira Mass Effect 3, samo raspakivanje na eksterni (USB) diks nije pomoglo?
 
Nema na čemu, i ja sam koristim Xbox desetak tek dana (parcijalno pošto ne stižem od praznika) pa savladavam samostalno :)

Da li neko može da mi pošalje link kako se na JTAG konzoli instalira Mass Effect 3, samo raspakivanje na eksterni (USB) diks nije pomoglo?
Ako imas vise diskovamoras da ih ubacis u jedan folder sa nazivom disc 1 disc 2 i disc 3 ili sad vec koliko ih ima sve pisi caps "DISC 1" ako to nece onda bar reci sta se desava!?
 
Ako imas vise diskovamoras da ih ubacis u jedan folder sa nazivom disc 1 disc 2 i disc 3 ili sad vec koliko ih ima sve pisi caps "DISC 1" ako to nece onda bar reci sta se desava!?
Kako god da ih organizujem ili nazovem uvek isto, zamrzne se sve kada na početku prikaže planetu. Ne reaguje na kontroler samo dugme na konzoli.
 
Kako god da ih organizujem ili nazovem uvek isto, zamrzne se sve kada na početku prikaže planetu. Ne reaguje na kontroler samo dugme na konzoli.
To onda moraspreko xexmenu-a mada sam cuo da su se tako neki vec zeznuli pa sredili cip.. Ako ti nije bas ono da moras da igras nemoj raditi, ali ima tutorijal na netu nadji nije nesto posebno tesko.. Samo oce konzola da zabode tokom kopiranja pa moze biti sproblema ako imas jasper plocu onda uradi slobodno.
 
E ljudi moze li mala pomoc. Ja sam mislio da je kupovina konzole jednostavna...nadjes na netu u OK stanju i kupis. Ipak, ima toliko modela (slim, super slim, cipovan, ne cipovan, RGH) u svakom slucaju ne razumem se uopste. Recite mi da li moze da se nadje za 200e, konzola sa barem 1 dzojstikom, posto drugi imam za komp, i naravno da ima kinect, jer ga zbog toga i kupujem :D
Naravno da mi objasnite malo sta i kako, sta da gledam, sta je dobro a sta ne.

Hvala unapred :D
 
Konzola sa Jasper pločom,samo to dolazi u obzir kod debelih konzola,sve drugo nikako ne kupuj!!!
Xenon,Falcon te se ploče pregrevaju i crkavaju,proguglaj malo po forumima.
Znači nadješ Jasper,ima slika po netu kako one izgledaju.Može da ima svoj Hard disk minimum 120 Gb da bi mogao bar 10 igara da nabaciš ili tvoj Ext.HDD.
Ugradiš čip RGH kod ljudi koji se time bave,ubacuješ igre skinute sa neta direktno na Hard Disk,nema rezanja diskova i ostalih zezanja.
Kažu da nisu loše ni te Slim konzole sa Corona pločom,preporučivali su mi da ih uzmem,ali ja sam se opredelio za prvu opciju.Kinect možeš uvek dokupiti,jer retko ide uz konzolu,cena mu je 50 e.Kontaktiraj me na PP ako te još nešto zanima.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno