Šta je novo?

XBOX 360 - opšta diskusija i blic pitanja

Kako da se resi "the game couldn't start try downloading the game again" problem sa FIFA 15 igrom na RGH konzoli.
 
Probaj neki drugi rip da skines.
Ako moze neko na pp da posalje gde skida roster update-ove za fifu i nba,posto je pola nba igraca promenilo tim,pa da ne bih rucno sve menjao.
 
Pa vidim samo onaj Complex-ov, jel moze na PM neki drugi.
 
Verovatno nije dobro instalirano jer ja imam tu verziju.A i ja koliko vidim samo ta verzija ima.Ako neko bude nasao neka ti posalje drugu verziju krastavac.
 
Društvo,
Da li se i vama dešava da vam prilikom pokretanja igre izbaci nekakav ,,Fatal Crash Intercepted,, i izadje iz igrice.

Untitledfatal.jpg


To mi se dešava kada ubacim neki DLC za igru,pa kad je pokrenem izbaci mi ovu poruku.
Da i da napomenem da mi se nekad zaglavi,,zabaguje,, Zakoči se slika i ništa mi drugo ne preostaje nego da ga restartujem.
 
Ja ovo prvi put vidim, kod mene rgh, kod tebe ?
 
Kod mene Jasper ploča,odradjen Xecuter CR4 XL RGH/JTAG.
Ubacio sam neki DLC u GTA 5 i kad sam ušao da nastavim igru kad ono....
I sa DOA 5 Ultimate takodje imam isti problem.
 
Sta se desava sa igrama koje su osnovne, bez dlc, kako rade one ?
 
A, pa to bez problema. Kažem to mi se dešavalo kad ubacim neki DLC, na GTA 5,DOA 5 Ultimate....
 
Nesto se ne mirise u toj kombinaciji, ovu poruku dobijas odmah po ulasku u igru ili posle nekog vremena ?
 
Društvo,
Da li se i vama dešava da vam prilikom pokretanja igre izbaci nekakav ,,Fatal Crash Intercepted,, i izadje iz igrice.

Pogledajte prilog 160767


To mi se dešava kada ubacim neki DLC za igru,pa kad je pokrenem izbaci mi ovu poruku.
Da i da napomenem da mi se nekad zaglavi,,zabaguje,, Zakoči se slika i ništa mi drugo ne preostaje nego da ga restartujem.
Meni se dešavalo ali se drugim igrama, odmah po pokretanju. Pošto radim konverzuju u XEX ako se ovako desi uradim konverziju u GOD i obično radi. Mada postoji jedna samo koja nikako neće, ne sećam se koja. Da, sve stavljam na eksterni USB HDD.

Generalno DLC se ubacuje na interni HDD, ne znam gde si snimio.
 
Izbacuje mi odmah po ulasku u igru,počne tu kao neki uvod...kao,ko je radio igru i kad treba da se pokrene....PUFFF
Radio sam samo XEX konverzije,GOD nisam probao. DLC ubacujem na interni HDD,onako kako treba u content/0000000000000....folder. Nije mi ovo prvi put da ubacujem DLC-ove. Verovatno je do samog DLC-a ili do konverzije.
 
Da, probaj sa god formatom.
 
Društvo,
Da li se i vama dešava da vam prilikom pokretanja igre izbaci nekakav ,,Fatal Crash Intercepted,, i izadje iz igrice.

Pogledajte prilog 160767


To mi se dešava kada ubacim neki DLC za igru,pa kad je pokrenem izbaci mi ovu poruku.
Da i da napomenem da mi se nekad zaglavi,,zabaguje,, Zakoči se slika i ništa mi drugo ne preostaje nego da ga restartujem.

To se i meni desavalo isto rgh, mozda da uradis novi dash pa onda da probas.
 
Znam ja sve o tome što si postavio ali ne razumem tvoj rečnik tj izraz "da uradiš" šta podrazumeva.
Da si rekao instaliraj, ažuriraj, osveži pa i apdejtuj bilo bi mi jasno :)
:wave:
 
Apdejtuj ga :) Ima i neko uputstvo kako to mozes manuelno da uradis, ja jednom probao i zakucao ga :) Ali cenim da sam uzeo los usb flash, ali nista nije strasno, postoje ljudi koji to poprave za korektne pare.
 
Nisam stručan u tome i ne verujem da ću pokušavati. Igre mi rade dobro kao osnovne,sve dok ne ubacim DLC i to samo kod nekih igara zabode. Recimo AC 3 mi je prihvatio sve DLC pack-ove koje sam ubacio. Batman Arkham Origins takodje sve prihvatio. Tako da ću ostaviti kako je sada,a povremeno pratitii kako se radi taj Update pa možda nekad i pokušam....Hvala svima!
 
Nisam stručan u tome i ne verujem da ću pokušavati. Igre mi rade dobro kao osnovne,sve dok ne ubacim DLC i to samo kod nekih igara zabode. Recimo AC 3 mi je prihvatio sve DLC pack-ove koje sam ubacio. Batman Arkham Origins takodje sve prihvatio. Tako da ću ostaviti kako je sada,a povremeno pratitii kako se radi taj Update pa možda nekad i pokušam....Hvala svima!
Skini DLC drugog izdavača, možda je oštećen. Ili ako si skidao preko torent klijenta i imaš ga još uvek u listi uradi "re-check" da proveriš da li je fajl regularan.

@vkozomar
Ja sam uzeo novu konzolu pre 30 dana (dao "čoveku" da se ugradi RGH i JTAG) pa ne verujem da bi u mom slučaju dramatično promenilo. U ostalom sve radi osim te jedne igre (Worms Revolution) za koju se nisam nešto ni potrudio da je podesim jer mi nije toliko ni bitna, više za klinca, ali sam našo neke druge "crve" pa je OK :)
 
Ma da,ja sam takodje od skoro pazario. Dao sam provereno dobrom majstoru da mi ugradi RGH,verujem da je instalirao najnoviju FSD,Dashboard i Dashlaunch,ne znam da proverim. Neću ništa dirati,ono što ne može,probaću da nadjem od drugog izvodjača,samo je jako malo sajtova gde ima da se skinu DLC za Xbox 360.
 
Društvo,jedno bezveze pitanje,verovatno i bezveze odgovor.
Da li smeta Xbox konzoli ako stoji vertikalno (uspravno).
Čitao sam na nekim forumima da to smeta sistemu.
 
Da li slim konzole imaju nešto bolju konfiguraciju od Phat konzola? Jedan moj drug mi reče da igre na PS3 izgledaju mnogo bolje nego na Xbox 360. I da li original igre izgledaju bolje nego pirati?
 
Društvo,jedno bezveze pitanje,verovatno i bezveze odgovor.
Da li smeta Xbox konzoli ako stoji vertikalno (uspravno).
Čitao sam na nekim forumima da to smeta sistemu.
Meni stoji vertikalno, čak postoje stopice, znači planirano je da može. Uvek možeš da konsultuješ uputstvo kako je predviđeno da stoji. RTFM! :)
 
Da li slim konzole imaju nešto bolju konfiguraciju od Phat konzola? Jedan moj drug mi reče da igre na PS3 izgledaju mnogo bolje nego na Xbox 360. I da li original igre izgledaju bolje nego pirati?
Slim konzole imaju bolje hardversko rešenje od phat konzola.
Tvoj drug je totalno u pravu. Sony je mamma (iako imam xbx360).
Igrica je igrica kako god ga okreneš.
 
Ja imam Phat Jasper konzolu,znači na Slim konzolama je bolja grafika? Onda sam se zeznuo kad sam kupovao!?
 
Nje bolja u prikazu, vec je sama konzola bolje resena, samim tim ne crkava jer se ne greje kao stari modeli.
 
Ja koliko sam poredio par igara (FPS, driving) su potpuno iste i na slim Xbox 360 konzoli i na slim Sony 3 konzoli, nema nešto razlika. A ni taj moj prijatelj ne vidi baš nikakve razlike.
 
Gta je npr bolji na ps3, nba 2n15 2k14 je bolji na xbox360, pes 2015 je bolji na ps3...
 
Zar nije oduvek Xbox 360 imao bolju grafiku i framerate u multiplatform naslovima(Skyrim anyone)?
 
Nazad
Vrh Dno