Šta je novo?

XBOX 360 - opšta diskusija i blic pitanja

uh tek sad viidim ovo..kakoo da proverim verziju tog exploita i dsa li mogu sam nekako sve to da uradim?
Treba ti dodatna oprema! Ne mozes sam, ima nekih fora da se u samoj igrici pobrisu neke stvari pa da radi, ali sam skroz zaboravio to. Islreno otkad ima ovaj dorekt link vise flesovanje nije popularno.. kupis cip za 8 9$ i roknes ga u konzolu ako ne znas da lemis nadjes nekoga ko zna, i cepas sve igre i na netu i off, jedino sto neces moci igrati bas sve igre, mislim moces sve ali nece biti igraca .
 
Društvo,
tražio sam po netu neku igru za Xbox 360 da može da se igra u 3D modu. Imam 3D Tv. Nadjem Tekken Tag Tournament 2, startujem kad ono....
Opcija za 3D mod mi je off i ne mogu da je pokrenem. Da li neko zna kako se startuje ova igra u 3D-u?
Da napomenem crkao mi je neki port za HDMI kabl,pa sam se povezao sa Tv-om preko komponentnog kabla. Možda to smeta,da li može da se igraju 3D igre preko komponentnog kabla?
 
Da li si igrao preko Komponentnog kabla ili preko HDMI? Ja sam preko HDMI igrao Assassins Creed III dok mi je radio. Mislim da li da se oprostim od 3D igara jer nemam para da popravljam konzolu? Znam ja koje igre podržavaju 3D,samo da li mogu preko Komponentnog kabla?
 
Poslednja izmena:
Da li si igrao preko Komponentnog kabla ili preko HDMI? Ja sam preko HDMI igrao Assassins Creed III dok mi je radio. Mislim da li da se oprostim od 3D igara jer nemam para da popravljam konzolu? Znam ja koje igre podržavaju 3D,samo da li mogu preko Komponentnog kabla?
Zavisi od tv-a , ne od konzole. Neki moze da pusti signal neki ne. Hdmi i dvi su sigurno dovoljno veliki za bilo koji signal. Recimo kod mene bez hdmia radi samo gow3 zato sto se 1kom. Slika...

Ali da ti bude jasnije vecina 3d igara zahteva hdmi kabel! Tako da idi na hdmi opciju ako ne mozes onda dvi .
 
Poslednja izmena:
Hdmi je sigurica!
 
Pošto sam rekao da mi je crkao HDMI port (valjda neki HANA čip nisam siguran) na Jasper konzoli. Da li ima nekakav kabl (adapter) osim komponentnog što može da se poveže na A/V ulaz i da dobijam dovoljno dobar signal za 3D igrice. TV mi je LG iz 2013 godine mislim da bi trebao da pušta sve 3D formate.
 
Pa imas D-SUB kabl, on bi trebalo isto da moze.
 
Jel može neka slika tih kablova,ja sam tražio po netu i svakakvih kablova mi izbacuje. Probaću ponovo da ubacim Assassins Creed III i da probam sa komponentnim.
 
Evo nije me mrzelo. Skinuo sam ponovo AC 3 i radi svaki format 3D-a sa komponentnim kablom. Zašto onda Tekken Tag Tournament 2 ne radi. Koji format koristi ova igra?
 
Mogu samo da potvrdim da meni Tekken radi u 3D modu ali naravno preko HDMI kabla. Komponentni ni nemam pa ne mogu ni da proverim ali mora da je u tome problem.
 
Kupovina i instalacija HDDa u XBOX 360 Slim

Podzrav.

Nabavio sam case (sa slike) pa pošto sam duduk za konzole imam par pitanja šta dalje:

Konzola je originalna, tj. nije hackovana


1. Mogu li da kupim bilo koji 2.5 HDD ili treba na nešto da obratim pažnju?
2. Koji kapaciteti dolaze u obzir? Na samom kućištu piše 250GB.
3. Treba li da "pripremim" HDD nekim posebnim formatiranjem pre ugradnje
4. Ovaj mali crni sunđer što je stigao. Da li treba da se zalepi negde?

Unapred hvala na odgovorima. Ako nešto nisam pitao a važno je slobodno napišite.
 

Prilozi

  • 2016-01-11 14.50.38.jpg
    2016-01-11 14.50.38.jpg
    117.9 KB · Pregleda: 78
Ako imas RGH sa FSD-om onda moze bilo koji 2.5 HDD ili SSD, a ako nemas onda mora jedan od sertifikovanih Western Digital hard diskova.
 
Nemam. XBOX nije hakovan i ne bi tu ništa da menjam. Bar za sada.

Nađoh negde koji WD diskovi odgovaraju pa ću da pojurim. Mada je izbor baš mali.

Hvala na smernicama.
 
Uspešno završio sa WD3200LPVT diskom po ovom uputstvu.

Još jednom hvala.
 
Koji xbox polovan mi preporucujete da uzmem. Nov sam u svetu konzola a tema je prevelika. Naravno koristio bih piratske igre. Da li sve igre mogu da se nadju u piratskoj verziji?
 
Naj osnovnija verzija je Xbox 360 250GB RGH (konzole od 2014/2015 godine)
Imaš polovne od 150-180€ sa 2 džojpeda.
 
Pogledaj ekskuzive pa odluci sta te vise zanima. Nema jasnog pravila
 
Da li uzeti xbox 360 ili ps3? Ne bih uximao original naslove?
Pa Xbox RGH radi sa ne originalima ali pre bih se odlučio za čipovani ps3 sa 250-320gb hdd-om. Igrice su playabilnije nego li na xbox 360. Xbox 360 sam imao i nije mi se sviđala grafika...
Moj glas za čipovani ps3!
 
Da li predlazes odredjeni model ps3 mislim svaki savet mi je dobro dosao ne odvaja mi se previse para mozda polovno da uzmem.
 
Poslednja izmena:
Bitno je da je slim konzola i da je čipovana.
Mahom su sve polovne po netu.
Pogledaj malo u Sony konzole sekciji.
 
Microsoft Xbox LIVE 12 Month Gold Membership for Xbox 360 / XBOX ONE na prodaju, cena 40 eur
 
Zvao sam drugara da se pohvalim i da odigramo NFS Rivals na mojoj x360 konzoli,kada sam mu pustio bio je razočaran grafikom na NFS-u. Kaže,igrao je taj NFS na ps3 i nije bila tako loša grafika.

Pitanje za one koji su igrali ili imaju obe konzole x360 i ps3.
Da li je stvarno bolja grafika na ps3 od x360 ili je to samo slučaj sa ovom igrom?
Primetio sam da x360 ima jako loš Anti Aliasing (AA),da li je to slučaj sa ps3?
 
Poslednja izmena:
Imas pun net grafickih poredjenja, za pomenutu igru i vecinu ostalih zajednickih naslova, razlike su minimalne, od igre do igre, pa najbolje sam pogledaj.
 
Na tim poredjenjima se ne primećuje razlika,to zavisi od monitora kakav je. Ja na mom monitoru ne primećujem loš Anti Aliasing,a na full hd tv-u je više nego primetan.
 
Poslednja izmena:
Pa kupi onda ps3 ako mislis da puno dobijas sa time.
 
Bravo ti ga bate. Kako se toga nisam setio. Da znaš da ću da kupim i da vidim razliku.
 
Nazad
Vrh Dno