Šta je novo?

World of Tanks

@Zeha
Kada ti ukljucen taj kruzic tenk ide mnogo brze nego inace ali zato mu je nisan preko celog ekrana i sanse da pogodis neki tenk su ravne nuli :)
Pali se i gasi na X.
Koliko znam to ima samo CS i EBR.
 
Pa ne moze, rekli su da na 50oj kutiji moras da dobijes bar jednog t8 tenka, tako da je to to, ne moze gore.
Jedino da neko ne dobije i ovaj t2. :)
 
Od ovog gore ne moze, pa izvolte:

Pogledajte prilog 327302

Ti si bas lose prosao, ja sam mislio da se ja nisam usrecio, a dobio sam:

1. Caliban, M-IV-Y + 8 malih premium tenkova (zato verovatno imam vise golda u totalu)
2. 5 skinova
3. 42 dana premiuma (bas malo sam dobio premiuma, ali valjda zato sto su mi vise ispadali krediti i premium tenkovi)
4. 20.700 Golda
5. 3.200.000 kredita
i naravno ovih 50 dekoracija

OK, onda sam ja dobro i prosao...
 
Ti si bas lose prosao, ja sam mislio da se ja nisam usrecio, a dobio sam:

1. Caliban, M-IV-Y + 8 malih premium tenkova (zato verovatno imam vise golda u totalu)
2. 5 skinova
3. 42 dana premiuma (bas malo sam dobio premiuma, ali valjda zato sto su mi vise ispadali krediti i premium tenkovi)
4. 20.700 Golda
5. 3.200.000 kredita
i naravno ovih 50 dekoracija

OK, onda sam ja dobro i prosao...
Za koliko novca sve u totalu?
 
50 kutija je 2 x 4500 din iliti sve zajedno je ~80e
 
Poslednja izmena:
Danas, nedelja 19.12.2021. je najjeftiniji premijum nalog od 360 dana, kome treba neka iskoristi.

Postoji mogucnost da ce mozda jos jednom tokom januara, oko Božoća, bioti isto jeftini dani ali to sa rezervom primite.
 
Koliki je prosecan br. igraca na EU serverima sada?
 
Get an extra 22 Small Boxes using the code “HAPPY22WOT”!
 
Idemo jos kodovi, pa grabite dok ima:


WOTHAPPYNEWYEAR2022

22GINGEARBREAD

JNY35YTDECEMBER

HMTOASTER

MUNERA1SANTAPIRATE


VOTEDASHAUSAPEROVA
STEELCOMMANDERS
 
Imam 288 "Parcels", dugo nisam igrao i trenutno imam samo jednog aktivnog prijatelja kome mogu da posaljem. Dajte ingame nickove da ih razdelim. Igram sa wulius nalogom.
 
Ja sam ispromenjivao vestine za komandire artiljetija i SVI su dobili izvezbanu ili vezbaju za vestinu zvanu "detekcija zvuka", koja vam javlja da vas artiljetija gadja.
U znatno vise od 90% slucajeva uspevam pobeci. smatram da je za artiljetiju zaista korisna.

Hvala za kodove...
 
Bratu sam malo cackao nalog, vidim da ima 157.000 (stopedestesedamhiljada) ovih krhotina za pravljenje ukrasa i zakljucim da ih nikako nije mogao ove godine skupiti od kicenja jelkica jer je malo igrao.
Bile su samo krhotine i malo ukrasa u albumu i na jelki naravno.
Zakljcujem (a ne mora biti tacno) da se krhotine od prethodnih godina skupljaju i gomilaju pa su se u tolikom broju pojavile.
Da li je ovo tacno ili gresim?!!!
U svakom slucaju ja od tih krhotina uzeh bratu svih 16 kamuflaza iz prethodnih godina kicenja jelki i velike ukrasne trake, jos ostalo nekoliko hiljada krhotina...

E mene zanima sta uraditi sa ovogodisnjim ukrasima na jelki sto su?
Da li ih sve skinuti i skrckati, da li ih ostaviti nepotrosene ili ih potrositi na dopunu poslednjeg albuma sa ukrasima za poslednju kamuflazu (jedna ostala nepopunjena)?
Da li je moguce (i tacno) da se gomilaju krhotine za naredne godine?

Skupljati ili kititi do poslednjeg komada krhotina?
 
Sutra se završava. Ako imaš dovoljno tih shardova i ako ćeš igrati dosta dansa, možda najbolje da odeš na one Arni misije i na njima iskoristiš shardove da ih olakšaš, pa onda da ih odradiš, dobijaju se popusti za tenkove i Arnold kao član posade.
 
Nemam ja pojma sta mi govoris (a verujem da je mudro), ja te misije vise ne ganjam a vidim da se desi da nekad neku odradim i ne znajuci da je nesto aktivno, samo se igram, pumpam posade, pucam, skupljam srebro za kupovinu nekih 9-ki i 10-ki, evo danas napravih M(aster) s Grile-tom 15 ...

Dal da raskitim jelku i sve skrckam u nove ukrase zarad popunjavanja albuma...
Nema vremena za odgovor, krckacu pa sta bude...
 
Krcanje ukrasa ne umanjuje bonus, osim velikih dekoracija za koje dobijas 2.5% po dekoraciji.

Kod mene je sve golo odavnooooo :)
 
Poceo i ja opet da igram posle dugoooo vremena, tj. ponovo aktivirao neki stari nalog pa dok su praznici imalo se viska slobodnog vremena. Pored sile tenkova koje su uveli vidim da je dosta stvari slicno ostalo tipa prozivanja ceha i poljaka, vredjanje tenkista u partiji (pa i mene par puta naravno...), samoubistava na pocetku parije, oglasavanja da gubimo a partija nije ni pocela i slicno. Zanima me gleda li se i dalje ona neka vrsta rejtinga wp8 ili wp6,7 ili 8.. tako nesto vec.... znam da je ranije bila neka fora sa tim pa da se vidi jel znam ista?
nick je rancesco.
 
Poceo i ja opet da igram posle dugoooo vremena, tj. ponovo aktivirao neki stari nalog pa dok su praznici imalo se viska slobodnog vremena. Pored sile tenkova koje su uveli vidim da je dosta stvari slicno ostalo tipa prozivanja ceha i poljaka, vredjanje tenkista u partiji (pa i mene par puta naravno...), samoubistava na pocetku parije, oglasavanja da gubimo a partija nije ni pocela i slicno. Zanima me gleda li se i dalje ona neka vrsta rejtinga wp8 ili wp6,7 ili 8.. tako nesto vec.... znam da je ranije bila neka fora sa tim pa da se vidi jel znam ista?
nick je rancesco.
Ja recimo uopste ne obracam paznju na prozivke, samoubistava je vrlo malo, a rekao bih da su na nivou statisticke greske(bar u partijama gde sudelujem).
Sto se tice rejtinga, umem nekad da pogledam posle bitke ukoliko me neko poztivno ili negativno iznenadi, ali tokom bitke ne obracam paznju :)
 
Ako ne igraš sa nekim u platunu, trudi se da uradiš najviše što možeš da pobedite. Ako vidiš da je kasno i da gubite, onda gledaj da nafarmaš što više dmg :) Ne kažem da je ispravno, ja tako igram solo, naravno, nekad odigram odlično, nekada neki prosek, a nekada sam užasan :) sve je to deo igre :) ne opterećuj se previše šta drugi rade :)
 
Ne opterecujem se naravno nego mi pre par godina dok sam bas igrao to ostalo u secanju da su svi gledali i na osnovu toga se videlo jesi dobar ili los, al vidim da je sada na sajtu wota i u igri neki drugi sistem rejtinga. Igra je to samo, ali vidim da to neki ne gledaju tako dok igramo :LOL:. Kao sto rece kolega DusaN nekada odigram odlicno nekada me sramota al dobro desava se. Eto ako neko hoce neka me doda nemam nesto aktivnih prijatelja svi prestali izgleda
 
Nazad
Vrh Dno