Šta je novo?

World of Tanks

Ja nazalost nisam dogurao do lige, ostao u prvoj diviziji, sto znaci opet jovo nanovo u sezoni 3.
 
Ja ovo igrao prvi put, a beta tester sam. Nikad me nije privlacilo. Procitah vase postove i reko, ajd da probam.

U jednom danu, za par sati, usao u 3. diviziju, sutra dan presao u 2., a sutradan u 1. I tu sam ostao, jer se zavrsilo. Nije ovo tako tesko. Najbolje mi islo sa Kranvagenom i S. Conquerorom. Uspesnost oko 82%, cini mi se
 
Ja ovo igrao prvi put, a beta tester sam. Nikad me nije privlacilo. Procitah vase postove i reko, ajd da probam.

U jednom danu, za par sati, usao u 3. diviziju, sutra dan presao u 2., a sutradan u 1. I tu sam ostao, jer se zavrsilo. Nije ovo tako tesko. Najbolje mi islo sa Kranvagenom i S. Conquerorom. Uspesnost oko 82%, cini mi se
Zavisi od tenkova kojima se raspolaze i koji su u tom trenutku prigodni za ovakvo nadmetanje.
Ja nisam izucavao X koje se dobre za rangirane i to moram ispraviti
 
Kakav je T57 za rangirane, može li se upotrebiti ?
 
Koliko sam primetio u sezoni 2 najvise su korisceni VZ 55, Kranvagn, STB-1 i Obj 268-4
 
Ja naravno nisam uspeo zavrsiti 3. diviziju (i ne cudim se uopste) (3. divizija je ona prva sa 1-10 zadataka?), najbolje mi islo sa TD E100 i 705A, a potpomagao sam se sa Obj 268/4 i Pz.Kpfw VII.
Odigrao sam nekoliko i sa STB-1, AMX 30 B (bas dobar tenk) i jos nekim al me smorilo da se krecem s srednjim pa sam ostao na ona prva 4.
Za TD-E100 mi milina, ako dospem na dobru poziciju (da me arti ne oduva ili da me ne izbuse sa strane) dovoljno je 3 zlatne granate da ulete i u prvih 7 si garant (i ne bio sa 2500-3000HP), ako ulete 4 upadas u prvih 3 u gubitnickoj, ako uteram 5-6 budem obicno prvi u pobednicoj i sigurno prvi u gubitnickoj.
Sa 705A mi se svidja sto ima jak i probojan top, dobro dinguje s preda i po granata vise u protivnika nego TD-E100 dovodi do istog rezultata na kraju.
E ono "vezer", osrednji igrac, pacer, ne mnogo veliki broj odogranih partija doslo do izrazaja pa sam dogurao do 6. etape, ne uspevsi se probiti u 7. za 4 dana igranja... :)
Kad ce opet rangirane, da izigram do otkljucavanja tenkova?
 
Dobio sam ovaj wowp kod sa 3 dana premium i nekim avionom,ne znam dali i dalje radi: SS996KGWPFB
 
Ne radi. Kaze ne moze za ovaj nalog.
 
Ko zeli da se pridruzi klanu,nema nikakvih obaveza,samo igrate i dalje random bitke ispunjavajuci dodatne misije za nagrade.
 
Imam jednu molbu za kolege tenkiste, grafika mi bila na reklamaciji i nisam pratio, i ne uplati premium kada je bio na popustu, ako vam nije tesko posaljite mi pm kada bude opet u nekom trenutku, ja pratim ali da ne propustim opet, ako se setite (y).
 
Bas vam hvala ne morate vise da se trudite......... sala :), kao da me neko cuo u wg, dobio kupon sa 40% popusta, vazi mi za prem account (y).
 
Ne, bude on na redovnoj akciji i jeftiniji, meni ponudio Type 59 za 6300 golda, uzeo sam ga, mada je pitanje da li se i on sada isplati.
Isplati se, dobar je Type 59 tenkić. Ja sam kupio Type 59 G za 5.000 golda. I skroz je ok meni koji sam slab igrač, a neko bolji može čuda napraviti..
 
Snimite ga za kasnije, ako glasaju da mu padne cena, kupicete ga jeftinije :) ja cu tako…

Razmiljam da li da uzmem T22… sve tier 9 imam koji se mogu kupiti za bondove, ne znam za sta bi ih cuvao…

Edit: izgleda da postoji odredjeni “stockl, i ako ga pokupuju, nema vise… znaci idem na rizik :)
 
Poslednja izmena:
Vredi lt432 apsolutno. Mozda i najbolji tier 8 LT u igri.
Jeftiniji od 2400 dinara nikad nije bio, a 5500 golda je tu negde. Type 59 vise nije sto je bio
 
Imal zainteresovanih za acc, ne igram dugo od kako sam dobio klince i prodao desktop jedno 5 god.?Ima super pershing i 4-5 X tier i par osmica. Moze na PM.
 
Zasto raf poieni se ne dobijaju, nismo presli limit.
 

Prilozi

  • shot_001.jpg
    shot_001.jpg
    164.6 KB · Pregleda: 19
  • shot_002.jpg
    shot_002.jpg
    178.1 KB · Pregleda: 20
Meni danas izasao Renegade za 8850g. U dilemi sam dal kupiti jos jedan tenk koji cu malo ili uopste igrati.
 
ajjoj tolki tumor ima, jednostavno vice na protivnika Gadjaj me ovde!
 
Nazad
Vrh Dno