Šta je novo?

World of Tanks

Nece ga sjebati, Wargaming to resava power creep-om tako sto izbacuju sve izdr*anije tenkove, pa ovi stari premiumi polako gube relevantnosi, evo sad i T9 premiumi su krenuli. Prvi su bili ispodprosecni (Strv K, WZ-114), sad vec ima onih koji su na nivou tech tree tenkova (Chieftain P, Char Mle 75), a kontam da ce sledeci biti sve bolji i bolji.

Mene vise nerviraju ovi igraci Shptka koji su ih sad pokupovali i ne kapiraju koliko je to zapravo tezak tenk za igru (da se razumemo sam tenk je fantastican, ali moras da budes bas dobar igrac da bi bio efikasan u njemu).

Vecina ovih novih samo odu na pola mape, BZ-ovi ih odvale sa svih 800+ dmga i samo ih obrisu iz igre pre nego sto oni opale shot. I onda moram da igram odmah sa 1-3 tenka u timu manje, jer eksplodiraju u roku od prvih minut partije :D

Zato ja dok Holiday Ops haos traje furam 90% samo toksicno OP tenkove koje znam da igram dobro - Skoda T56, Tornvagn i sada ovaj novi BZ i cao. U suprotnom odmah winrate ode dole.
 
Poslednja izmena:
Juce sam igrao SH8, onaj mod je postao totalno neigriv. Ljudi igraju po 8-9 BZova.
 
Ima li BENCH klan, i sta su preduslovi? Dobio sam brdo nekih neobaveznih poziva u randomima (ma samo se uclani, igras kad igras i sta igras, bez obaveze), a pre bataljenja WOTa pre neku godinu svo su trazili da imas 10ke (nemam, max mi je 9).
 
Uđeš u bilo koji klan koji uključuje bustere u vreme kada ti igraš. Ako voliš SH onda neka i to bude preduslov. Ako bi da juriš tenkove iz kampanja onda ti treba malo ozbiljnija igra i klan koji ima ljudstva za tako nešto.
 
Ima li BENCH klan, i sta su preduslovi? Dobio sam brdo nekih neobaveznih poziva u randomima (ma samo se uclani, igras kad igras i sta igras, bez obaveze), a pre bataljenja WOTa pre neku godinu svo su trazili da imas 10ke (nemam, max mi je 9).

Bench klan je "mrtav" već duže vreme.

Mislim, klan postoji, ima aktivnih igrača tu...mislim da je cax tu, buva je tu (mada mislim da buva nije ulazio u igru par godina već) i sasvim sam siguran da ima mesta, ali teško da neki benefit imaš od ulaska u takav klan.
 
Ima li BENCH klan, i sta su preduslovi? Dobio sam brdo nekih neobaveznih poziva u randomima (ma samo se uclani, igras kad igras i sta igras, bez obaveze), a pre bataljenja WOTa pre neku godinu svo su trazili da imas 10ke (nemam, max mi je 9).
To je zato sto ranije klan nije imao nikakvih koristi od igraca koji ne igraju advance ili stronghold a sad i ljudi koji igraju samo random skupljaju kutijice za klan.
 
Jel budu ikad premium tenkovi na popustu vise od 15%? Gledam ovaj 50TP pr. za 8160 golda, nekako mi deluje skupo i mali popust za njega.. A treba mi neka premium 8ica za grind. Da kupim 50TP ili da cuvam gold za neku bolju ponudu?
Inace, otvorio sam 6 kutija (10eur) dobio skoro 6k golda i 3 premiuma ( II, III i V tier) i 3 dana premiuma, neki 3D stil za francusku artiljeriju X. Mislim da se realno isplatilo zbog golda i zbog 3 mesta u garazi al ocekivao sam AMBT, Iron Arnie, Char MLE.. :ROFLMAO:
 
Jel budu ikad premium tenkovi na popustu vise od 15%? Gledam ovaj 50TP pr. za 8160 golda, nekako mi deluje skupo i mali popust za njega.. A treba mi neka premium 8ica za grind. Da kupim 50TP ili da cuvam gold za neku bolju ponudu?
Inace, otvorio sam 6 kutija (10eur) dobio skoro 6k golda i 3 premiuma ( II, III i V tier) i 3 dana premiuma, neki 3D stil za francusku artiljeriju X. Mislim da se realno isplatilo zbog golda i zbog 3 mesta u garazi al ocekivao sam AMBT, Iron Arnie, Char MLE.. :ROFLMAO:
iskreno se ne secam da je veci popust od tog.
Imam nekoliko prem tenkova(sto kampanje, sto kupovina preko Bondova), ali iskreno mi se WOT igra samo sa desetkama I ponekad uzmem neki nizi tier kad zelim da se se zezam, recimo KV2 ili Sherman sa derpom.
 
iskreno se ne secam da je veci popust od tog.
Imam nekoliko prem tenkova(sto kampanje, sto kupovina preko Bondova), ali iskreno mi se WOT igra samo sa desetkama I ponekad uzmem neki nizi tier kad zelim da se se zezam, recimo KV2 ili Sherman sa derpom.
Da ali treba izgrindati 10ke, trenutno nemam nijednu :ROFLMAO: fali mi kredita da uzmem Object 705A.
 
Kome treba free gold i premium,moze da se dobije u kutijama world of warplanes ovih dana,ima razlicitih,danas 5 ukupno sa 1 po bitci.
 
Moze malo detaljnije, sta treba da se radi?
 
Moze malo detaljnije, sta treba da se radi?
Danas ima 5 "Unique Supply Crate",sto se moze zavrsiti za 5 partija,zadrzaj istih je cist random,ali mozda ispadne koje zlato ili premium vreme.
 
Ovo WOT postaje u najavi sve besmisleniji za igrati...

Ubijao sam se igrajuci da bi u nekom trenutku sve za sta sam se ja mucio neko odlucio svima dati na izvolte...
 
Tugica su partije 15-0 za 3min. To je tugica... Igram se malo poslednje 2 nedelje, nisam igrao ovoliko 2 godine. Sve gore i gore izlgeda igra sa ovim raketama i OP tenkovima. Odvojis novac, kupis tenk i onda posle 2 godine tenk sranje, jer oni naprave jaci i bolji samo da uzmu novac. Zato od mene nema vise para.
 
Jel moguce da jos uvek o tome diskutujete? Jos davne 2010-11 godine su govorili da premium tenkove nece nikada nerfovati i onda preko noci da niko ne zna neki tenk zeznu. Sto naravno se dalo videti odmah u nekoliko partija. Type 59 je bio ocit primer op tenka a posle postao najvece sranje koje si mogo imati u garazi, onda price da ce imati povlasten MM a on upadao sa tier 10 tenkovima. To su jos pre 10-11 godina radili a vi se dan danas tome cudite, pa kako ce da prodaju novi op tenk ako je stari jos uvek op. Niko nece dati pare na nove tenkove ako vec ima nesto u garazi sto mu zavrsava posao.
 
Moj komentar je vezan za dva posta iznad mog :D

Igra je vlasništvo WGa i mogu da njom šta god oni mislili da treba. Ne razumem te plaky plaky fore.
 
Ma slobodno nek rade sta hoce, ja i dalje nisam igrao nijednu igru vise od ove niti cu verovatno. Ali ono... igra pocinje da lici na mobile igru, gde ne treba skill vec samo placas da bi dobijao.
 
Da, zato ima milioni naloga koji imaju sve moguće prem tenkove i winrate ispod 48%.

Ne želim da kažem da nikakvu prednost nemaju oni koji keširaju u igru brdo para, ali sama investicija od njih ne pravi dobre igrače. Džaba njemu bilo koji op tenk kad ne ume da pročita sastav timova, ne poznaje pozicije i kontrapozicije na mapi, ne poznaje tenkove i njihove prednosti i mane, ne prati šta se dešava na minimapi, ne ume da predvidi kako će se partija odvijati itd.

Dobar igrač će imati solidnu partiju i kada je low tier sa totalnim šit tenkom i kada je top tier sa op tenkom. To ne razume prosečan igrač wota i onda kreće sa traženjem "opravdanja" zašto je to tako.
 
Ma slobodno nek rade sta hoce, ja i dalje nisam igrao nijednu igru vise od ove niti cu verovatno. Ali ono... igra pocinje da lici na mobile igru, gde ne treba skill vec samo placas da bi dobijao.
Imati neki poseban skill u wot-u nema ulogu vec preko pola decenije, nekada se ucila mapa i slabe tacke tenkova, sada svaka random bitka spam HEAT i premium APCR, posto ja igram uglavnom bez premium i ne zelim da ucestvujem i podrzavam takve njihove odluke, igram vecinom arty.
 
Naravno, vec otprilike toliko i ne igram oko 5 godina. A igram ovo od samog pocetka. :) @Qiza mozes ti da budes prorok lako u ovoj igri, ajde predvidi svaku 4-5 partiju u 3minute da ce da bude 15-0...
 
Najbolje volem kad se HT usteka iza arty pa snajpuje. Popio sam ban na chatu da se iskuliram :)
 
Pazi sada je period kada masa kežual igrača u raznorazom stanju ulazi u borbu. Jednostavno svaka partija je puna ovih profesionalaca koji su nepredvidljivi šta će uraditi. Ali te ponovo niko ne sprečava da ispratiš šta rade i da se prilagodiš partiji. Okreneš se, pobegneš, napraviš sačekušu na njihov prodor, štekneš, daš koji hit iz pozicije gde tvoj tenk ima prednost, eventualno uništiš 1-3 tenka i izvučeš neki (nad)prosečan dmg...

Ne možeš, niti je ikad moglo da dobiješ svaku partiju.

Prošli vikend smo odigrali 29 partija, 3 men platoon i imali 29 pobeda. Voleo bih kada bi moglo tako biti uvek, ali taj isti platoon ponekad ima i po 5-6 izgubljenih partija za redom.
 
Vezano za moju WoWP poruku, danas i narednih 2 dana traje misija (230k stete na objektima) za 9 specijalnih kutija, ja dobio 6 dana premium, 1000 gold i 25k free exp (i jos par premium aviona itd) sto nije lose.
 
Kolko je losa WoWP, zadnji put kad sam je igrao pre mozda 5 godina bila je zanimljivija tako da thanks but no ne treba gold :-D
 
Vrh Dno