Šta je novo?

World of Tanks

Mozda uspem da nategnem jos 3 tokena (ako stignem), i verovatno uzimam Phase, Char Futur i ventilation...
 
Vredi li uzimati Badger-a i kakav je u odnosu na Tortoise?
Na popustu cela linija...

Za ove tokene da li uzeti Char Futur 4 ili K-91-PT, kakvi su koji ?
Licno volim da snajpujem iz TD, pa valja li ovaj ruski TD ili je CF4 toliko dobar da njega uzmem bez razmisljanja?
Eventualno da uzmem AE Phase (al ne volim engleze) iako su mi HT ok?
 
Poslednja izmena:
Vredi li uzimati Badger-a i kakav je u odnosu na Tortoise?
Na popustu cela linija...

Za ove tokene da li uzeti Char Futur 4 ili K-91-PT, kakvi su koji ?
Licno volim da snajpujem iz TD, pa valja li ovaj ruski TD ili je CF4 toliko dobar da njega uzmem bez razmisljanja?
Eventualno da uzmem AE Phase (al ne volim engleze) iako su mi HT ok?

Badger je dosta dobar tenk, sa 30% popusta vredi svakako.

Sto se tice tokena, Char Futur 4 je daleko bolji tenk u svakom smislu, osim ako ne volis bas specificno ruske vrljave highDPM TD-ove :)

AE Phase je odlican tenk, vise meta od Char Futura, ali ni pocemu nije nesto posebno zabavan. Ako trazis optimalan meta tenk onda je AE Phase tvoj izbor.

Inace AE Phase je americki tenk, ali sto se gejmpleja tice jeste slican Conq liniji. Hull down, mali weakspot, dobar gun, vrhunski HEAT pen (340mm - probijas dosta tenkova u turet direktno ako dobro gadjas). Sve ono sto je trenutno meta u WoTu.

Znaci AE Phase > Char Futur 4 > K-91-PT u cistom sta je bolje smislu. Sto se fun factora tice, mozda je Char Futur 4 bolji tenk, ako volis trci-skaci-budi svuda tenk :)

Nadam se sam ti bio od pomoci.
 
Meni se najvise svideo LOR 50 za te tokene brz ima dobar hulldown.Bas ga dosta igram.
 
Badger je dosta dobar tenk, sa 30% popusta vredi svakako.

Sto se tice tokena, Char Futur 4 je daleko bolji tenk u svakom smislu, osim ako ne volis bas specificno ruske vrljave highDPM TD-ove :)

AE Phase je odlican tenk, vise meta od Char Futura, ali ni pocemu nije nesto posebno zabavan. Ako trazis optimalan meta tenk onda je AE Phase tvoj izbor.

Inace AE Phase je americki tenk, ali sto se gejmpleja tice jeste slican Conq liniji. Hull down, mali weakspot, dobar gun, vrhunski HEAT pen (340mm - probijas dosta tenkova u turet direktno ako dobro gadjas). Sve ono sto je trenutno meta u WoTu.

Znaci AE Phase > Char Futur 4 > K-91-PT u cistom sta je bolje smislu. Sto se fun factora tice, mozda je Char Futur 4 bolji tenk, ako volis trci-skaci-budi svuda tenk :)

Nadam se sam ti bio od pomoci.
+1 za sve sto je napisano
 
Object 283 - jel ga dobio neko permanentno?
 
Object 283 - jel ga dobio neko permanentno?
Sve koje ja znam da igraju su za sada dobili rental. Ja sam odlucio da skupljam tokene na gomilu i poslednji dan izvrtim 50ak koliko mogu da ih skupim vec, pa ce valjda da padne jedan permanentno. Do sada sam tri puta dobio glupavi rental.
 
Sve koje ja znam da igraju su za sada dobili rental. Ja sam odlucio da skupljam tokene na gomilu i poslednji dan izvrtim 50ak koliko mogu da ih skupim vec, pa ce valjda da padne jedan permanentno. Do sada sam tri puta dobio glupavi rental.

Ahahahah - isto! Dva rentala sam dobio. Nisam ni probao tenk. Na kraju sa rešio da gomilam tokene, isto kao i ti. :)
 
A koji tokeni mogu da se gomilaju, koliko dugo traju..gde se dobijaju ?
Dobijas ih od misija od Mile, za podizanje Festive levela, a mozes i da konvertujes resurse kada dodjes do festive levela 10 ili tako nesto.

Traju do kraja Holiday Opsa, ali svakako ce se misije zavrsiti do 31. decembra, pa cemo onda da ih trosimo :)

Ubacujes ih u automat koji generise random poklon (zamena za male kutije od proslih godina), a moze da ti padne Obj. 283 permanentno ili kao rental.
 
Znajuci WG najverovatnije ne moze da se dobije pravi tenk ako je rental u garazi.
Willem Dafoe Smile GIF
 
Ja te tokene trosim kako dobijem, dobio jedan garage slot i gomilu djubreta koje mozes za malo silvera da kupis (prve pomoci, extinguisheri itd)
 
O ovoj novoj mapi(bar meni) Outpost deluje da je na pocetku pesma Djurdjevdan/Ederlezi?
 
A de je taj Object 283kad se dobije za rental, ja ga ne nalazim u garazi il sam slep kod ociju pa mi treba uputstvo kako da ga napipam...?
(nasao uz pomog klansmena. mora se ukljuciti da pokazuje renta tenkove)

Dakle za sta su tokeni korisni?
Kad dobijemo level 10 i kad zavrsimo line misije za MIlu i Arnolda, sta onda da radimo sa sirovinama i tokenima?
Cemu posle sluze sirovine i zasto bi smo toneke onda konvertovali u sirovine?
 
Poslednja izmena:
Meni je obj 283 krš od tenka. Nema ama bas nista dobro na njemu.
Jeste, vidi se i po req za MOE da je mozda i ispodprosecan tenk, a u sadasnjoj meti je totalni promasaj.

Sa druge strane mozes da ga dobijes kao poklon, a u WoTu svi mi zelimo da popunimo kolekciju koliko god rekli da to nije slucaj :)

Koliko tenkova imam koje sam jurio da strpam u garazu, a jos uvek imam 0 partija u njima to je strasno...
 
Uspeo sam rental od 10 dana da dobijem sa 16 tokena. Nikad ne igram te rental tenkove tako da je poklon u rangu slota u garazi.
Nikad nisam imao srece sa ovom lutrijom.
 
Slot je jos nesto i opipljivo, ja dobijam samo djubre...
 
Bolje nego itemi koje mozes i sam da kupis za silver
 
Samo da ga prodam i uzmem oko 1800000 kredita. Za drugo nicemu i ne sluzi 😀
 
  • Like
Reagovanja: BoT
Inače...ove godine nema advent kalendara?

Nije da mi treba nešto, već komentarišem...nako, iz radoznalosti...
 
Inače...ove godine nema advent kalendara?

Nije da mi treba nešto, već komentarišem...nako, iz radoznalosti...
Nema, promenili su format, sada petkom izbace neku ponudu za gold koja traje do ponedeljka. Ukoliko se dobro secam, pretprosli vikend je bio Obj. 274a (samo tenk, skin i neki bundle sa skinom), a prosli je bio Premium Account 360 dana.

Prema nekim informacijama sa Reddita, sutra bi trebao da bude ShPTK-TVP 100 ponuda (kontam oko 8k golda ili tako nesto), mada je to neproveren info.

Cudi me da su promenili format od proslih godina, jer realno gledano treba da se drainuje gold sa naloga, a to je ultra efikasan nacin. Ja sam prosle godine uzeo skoro sve tenkove koji su me zanimali (oko 10-15 t8 premiuma), tako da ne propustam nista. Vise me zanima ako bude nesto novo.


Mada kontam da ce da naprave opet neki black market ili karavan event kao prosle godine.
 
^ Ako bude ShPTK za gold, ja ga toplo preporucujem, tenk je odlican.
Odlican top i HE granata sa 100mm pen i 420dmg alpha.
Puca na 4 sec, nenormalnih 5800+ dpm.
Gold granata mu je HEAT, pen nenormalnih 330mm, kad upadnes u t10 nemas nikakvhih problema, znaci prava dmg masina.
Mana je sto mu je granata spora, oko 900mps ali je olaksavajuce sto su skoro iste brzine svi tipovi granata pa je lako naviknuti se na nisanjenje.
Nema camo, nema armor i ne prasta greske pa je pozeljno biti van spoting range ili u brizini nekog zaklona.
 
Nazad
Vrh Dno