Šta je novo?

Windows Phone 8 diskusija!

Bez ljutnje ali objasnjeno je jedno 13213120 puta u detalje na ovoj temi. Morate da razumete da i nas mrzi da jedno te isto ponavljamo svaka 3 dana jer svako tako dodje i pita bez da procita sta je pisano. Pa ako negde zapnes ili nesto ne ide kako treba, kazes zapelo tu i tu, naravno da cemo da probamo da resimo...
 
Pa mozes da menjas ikonice, tripujes da si dizajner ko vecina i napravis s*anje :D Ja sam stavio ovo home sa Segoe ui fontom, koji se i koristi u os-u, pa ne strci od celog fazona..
 
Bez ljutnje ali objasnjeno je jedno 13213120 puta u detalje na ovoj temi. Morate da razumete da i nas mrzi da jedno te isto ponavljamo svaka 3 dana jer svako tako dodje i pita bez da procita sta je pisano. Pa ako negde zapnes ili nesto ne ide kako treba, kazes zapelo tu i tu, naravno da cemo da probamo da resimo...

Instalirao sam ovaj sdk lite i sad mi radi Xap Deployer al nece da instalira nish izbaci neki problem
 
Treba ekran da ti bude otkljucan
 
Pa mozes da menjas ikonice, tripujes da si dizajner ko vecina i napravis s*anje :D Ja sam stavio ovo home sa Segoe ui fontom, koji se i koristi u os-u, pa ne strci od celog fazona..

E dizajner, sutra kad budes opet kukao zbog draina pitacu te kako ti stoje te Home kockice :D

Salu na stranu, nista me to ne zanima cim ne mozes da promenis i tile za sms, za kalendar itd za sve te sistemske.
 
Xap ne valja. Pretpostavljam da si skinuo isti sa store-a i probao da ga instaliras? To ne moze.
 
Eto ti razloga, dakle to ne moze. Aplikacije sa store-a mogu samo preko SD kartice. I naravno regularnim putem. Ovako preko XAP deployer-a mozes crackovane, onda signed od strane nekog developera i slicno.
 
Znači, ako sam razumeo na računaru mora biti minimum windows 7. Za xp nema rešenja?
 
A josh jedno pitanje, kako drugchije da instaliram xap sa storea, nemam memorijsku, ima neki drugi nachin?
 
Pa nije ti telefon otkljucan...

1. Jel si se registrovao na pnom sajtu apps.windows kako dalje vec ide i to sa ms nalogom koji je vec u telefonu?

2. Kad si instalirao ovaj sdk lite uz njega su dosle 2 aplikacije, xap deployer i ona druga. E pokreni tu drugu i prati uputstva da otkljucas telefon. Preduslov naravno ovo pod 1.
 
Salu na stranu, nista me to ne zanima cim ne mozes da promenis i tile za sms, za kalendar itd za sve te sistemske.

Pa sto bi to radio? Sistemski tile-ovi su savrseni, sa ovom aplikacijom mozes da uradis ovako neke zaebancije sa tekstom, mozes ikonice za neke precice da promenis, za pinovane sajtove itd.. Ne bi nikad nista radikalno menjao na sistemu, ima drugi OS za to dokolicarstvo :)
 
Mislio sam da staviš neku sliku koja prekriva sve tile-ove, kao neki background da bude. Ali i to mi je nešto što bih eto samo probao da vidim kako je... Prečice ne koristim sve je uvek na ON a za pinovane sajtove tu je Tapatalk :d
 
Pa nije ti telefon otkljucan...

1. Jel si se registrovao na pnom sajtu apps.windows kako dalje vec ide i to sa ms nalogom koji je vec u telefonu?

2. Kad si instalirao ovaj sdk lite uz njega su dosle 2 aplikacije, xap deployer i ona druga. E pokreni tu drugu i prati uputstva da otkljucas telefon. Preduslov naravno ovo pod 1.

I shta gubim garanciju kao i na androidu isti fazon kad se otkljucha?
 
Pa ne nego isto kao i sa romovima na androidu na to mislim?
 
Mislio sam da staviš neku sliku koja prekriva sve tile-ove, kao neki background da bude. Ali i to mi je nešto što bih eto samo probao da vidim kako je...:d

Pa da, igrao sam se malo, cimanje je sve uklopiti al na kraju izgubi poentu, jer vise nisu live tiles vec staticne ikonice, nema brojeva za notifikacije itd..
 
Nazad
Vrh Dno