Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Ima li nekog ko primećuje bagove na 8.1, konkretno L620, potpuno zablesavi kao da je memorija prepuna, ne možeš da se javiš na poziv...restarti ne pomažu, jedino da probam da ga flešujem.
Od drugih sam čuo, meni sa sa 1520 (W10) ne događa, fon sam pozove nekog sa liste poziva, bez obzira koji je na listi, dok je zaključan? Desilo se drugaru sa L820, kaže da ih ima još koji se žale na to.
 
Poslednja izmena:
Meni je 620 skroz poblesavila na 8.1 ni hard reset nije pomogao ,kad sam ga flesovao ponovo je proradio normalno .
 
Posle godinu dana i androida na Nexusu5, vratio se u WP tabor sa Lumiom 830. Razmisljao se izmedju nje i 640xl ali mi je kvalitet izrade i pureview presudio..mada ko zna...
 
Pa dobro. Dobio si bolji ali manji ekran, kvalitetniju izradu i bolju kameru. Sa l640xl dobijas veci ali malo losiji ekran i dosta bolju bateriju. Oba telefona su odlicna. Sve zavisi ko sta preferira :)
 
ima li neke osetne razlike izmedju 830 640 i 930 po pitanju perfrmansi i kvaliteta prikaza ili sve dodju neke nijanse? 930 je 330-350e, a ova druga dva su drasticno jeftinija...
 
Zapatio sam neki adnetworkperformance i ne mogu uopšte da otvaram stranice u IE na mobu, guglam ali sve je vezano za desktop, ništa za windows mobile.
 
ima li neke osetne razlike izmedju 830 640 i 930 po pitanju perfrmansi i kvaliteta prikaza ili sve dodju neke nijanse? 930 je 330-350e, a ova druga dva su drasticno jeftinija...


Po pitanju performansi i nema neke osetne razlike ,uporedio sam l640 ,535 i 830 cak sta vise u dosta slucajeva je l535 brze radila ,verujem da je takav slucaj i kad bi uporedio l640,830 sa 930 .
 
Ok, hvala. Ajd da ne otvaram novu temu... koliko kosta otkljucavanje Nokije 930. Nasao sam jednu staru 2 meseca sa garancijom 2god, zakljucana na Mts.
 
Ni u mts nisu bile zakljucane do sad. A otkljucavanje ako je moguce je neisplativo. Jedino odgovara nekom ko bi koristio uskljucivo mts ali onda ni cena trebala biti dosta povoljnija
 
Pa on je prodaje za 320e. Ja u principu i koristim mts, ali treba cena biti manja jer cu ga ja tesko prodati...
 
Za te pare imas i sim free. Za 250€ je ok. Za 320 neisplativo totalno
 
Jeste, ali svi oni imaju 6 meseci do 1god garancije. Doduse, ne znam ni ova garancija Mts koliko mi vredi. Ako nesto rikne, verovatno bez vlasnika koji je zakljucio ugovor ne bih mogao da mrdnem....
 
Pa dobro. Dobio si bolji ali manji ekran, kvalitetniju izradu i bolju kameru. Sa l640xl dobijas veci ali malo losiji ekran i dosta bolju bateriju. Oba telefona su odlicna. Sve zavisi ko sta preferira :)
Tacno sam nabasao na onu seriju 830ke sto se ekran podize u gornjem desnom uglu.Verovatno neki zaostali primerak.
Porucen 640XL, Dual SIM...
 
Hvala ratko. Ja sam ponudio coveku 280e za 2 meseca star mts telefon, ali on nece, kaze malo je.... Uzeo na Limundo pre par dana nov 930 koji je imao bas kvalitetan burn in, i danas vratio coveku nazad... Da li se mora paziti da se to ne desi menjanjem rasporeda ikona, screen savera i sl. ili se na onome desilo jer je u nekoj radnji po celi dan bio zakucan na home screen?
 
Poslednja izmena:
Jel postoji neka aplikacija na kojoj mogu da vidim koji kanali u wifi mrezi su manje ili vise optereceni...
 
postoji aplikacija za windows 10, na 8.1 nema.
 
Poslednja izmena:
Potrebna pomoć.
Kako da sa Androida prebacim SMS poruke na Win8.1 mobilni?
 
Ja sam sa Transfer my data. Uključiš bluetooth na oba, upariš i sam te navodi program i pita šta ćeš da sinhronizuješ, imenik, poruke, fajlove...
 
Kako mogu da ogranicim interney samo na jednu aplikaciju. Naime, hocu da opciju za Viber (100din 6 meseci, prepaid), a prethodno imam megabajte i imam aplikacije koje rade u pozadini, sta raditi?
 
Nikako. Ne odlučuješ ti redosled trošenja megabajta već operater. A telefon ne može da razdeli inernwt sa dve kartice (u slučaju dual SIM-a) po aplikaciji.
 
moze na androidu, sa nekim firewallom da se ogranice sve aplikacije npr na mobilnoj mrezi a da se npr samo viber propusti. i da se namesti da na wifi sve radi. na zalost, na winu ne moze.
 
moze na androidu, sa nekim firewallom da se ogranice sve aplikacije npr na mobilnoj mrezi a da se npr samo viber propusti. i da se namesti da na wifi sve radi. na zalost, na winu ne moze.


Da bi firewall radio fon mora da se rutuje. A kad rutuješ telefon povećavaš rizik da te zakači ono od čega želiš da se zaštitiš. Zanimljivo...
 
Pa sta da radim?

Budi pametniji od njega... Uključi opciju ušteda baterije i tada će ti sve app biti zaustavljene za net, a onda idi na samu bateriju i stavi na viber "olvejz alaud", uvek dopušteno... I tako uradi za sve šta hoćeš na net, odnosno šta nežeš na net...
Ako sam dobro ukapirao šta bi ti hteo..
 
Nazad
Vrh Dno