Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Da, nadjoh jos ranije za wp10 da je "serbian -cyrilic" novi "feature". Nisam mogao da verujem da nema na 8.1 vec da ja ne vidim resenje.
Dakle, ako ljudi ovde ne znaju, necu ni da trazim dalje. Ocekivao sam da postoji "language add on", ali nista ni na MS oficijelnom sajtu.
 
Moze li se preko compa videti kontakti sa Ms naloga i kako? Posto sam prodao tel a hitno mi je potreban jedan broj hvala.
 
Pozdrav! U internatu ne mogu da se povezem na WiFi mrezu, lada sam dosao bio sam povezan i sve je normalno radilo, medjutim sutradan ne mogu da se povezen nikako. Ceo dan pokusavam. Restartovao sam telefon, izbrisao iz zapamcenih mreza, mesdjutim opet nece. Koja je fora? Inace imam Lumiu 630.
 
Sta ti pise, zasto ne moze? Pokusaj kada kliknes na povezivanje, otvori ie, mozda treba user i pass, ako sam dobro razumeo?
 
Ma ne. Izadje ono Phone can't connect.... Sada sam se povezao, ali za neke druge konekcije isto tako zeza.
 
Zamoli ih da restartuju WiFi uređaj i sve će ti ponovo raditi ;)
 
Kako mogu da obrisem restore?
Kada vracam uredjaj na 8.1 vidim da imam 4, 5 backup-ova koja mi ne trebaju...
 
Možeš iz samog telefona, ali ti je najbolje da se uloguješ na OneDrive i tamo imaš nabavi još skladišta, klikni, pa ćeš sa leve strane dobiti i rezervne kopije uređaja... Obriš tamo...
 
Moze pomoc oko podesavanja ovoga? Radilo mi je sve uredno do prije mozda 2 sedmice i od tada me trazi da podesim "family account". Problem je sto ne znam sta trebam da podesavam , kad odem na "windowsphone.com/family , moj nalog je parent , kada pokusam da dodam drugi parent ili kid nalog izbaci mi ovu gresku
c5ypRuN.png

Da napomenem da na PC koristim win10 i takodje isti nalog ako to mozda nesto mijenja.
Mozda je glupo pitanje ili mozda nesto stvarno jednostavno ali ne razumijem se previse , nadam se da neko moze pomoci :)
wp_ss_20150904_0001.png
 
Nekako si upalio kids corner verovatno, idi u settings pa kids corner, ili ako ti je lokalizovan telefon, "djeciji ugao"
 
ili je datum rodjenja na nalogu takav da imas 13-14 ili 18 godina pa to pravi problem... ne znam, pitaj podrsku, imaju valjda onaj live chat
 
Pozdrav! Imam problem, a to je dupliranje pesama u M$-ovoj Music. Sta raditi?
 

Prilozi

  • wp_ss_20150906_0001.png
    wp_ss_20150906_0001.png
    67.5 KB · Pregleda: 114
Problem sa L520, izbacila se munja i zupčanik, ne pomaže ni vol down+ power, izbaci nokia logo na kratko, pa se vrati na isto. Da li je još neko imao problem i nekako uspeo da reši ovo?
 
Poslednja izmena:
Probaj Windows software recovery tool... Instaliraj na pc i pokušaj... Ovo može da ti pomogne u slučaju da je softwarski problem, drži punjač spojen, da baterija bude bar na pola..., pa probaj...
 
Poslednja izmena:
To sam prvo probao, odradio je do kraja, ali je i dalje telefon u istom stanju... Kontam da je nesto hardverski zveknulo...
 
@devix... probaj da izvadiš bateriju, pa drži power dugme stisnuto 20 sekundi, vrati bateriju... i probaj ponovo, stavi obavezno na punjač...
 
Probaću sutra kad mi bude pri ruci... Ma to drugarov telefon, kontam da je taj telefon prosao pakao, pun prasine pozadi, mozda je i vlagu dobio negde...
 
Nazad
Vrh Dno