Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

To je onaj što su najavili za avgust Windows 10 SR1 (KB3081424)
 
Na to se I misli , tek oktobra dolazi update sa novim opcijama , ovo su sve za ispravke bagova , najavili su ga za početak avgusta ...

Moze oti nije neki RS1 ovo je neki par mb vec instalirao a nemam pojma koji bug sreduje

Edit
Nakon restarta primetujem brze radi windows 10 a mozda je i placebo
 
Poslednja izmena:
I store ima novosti...
 
Pa onda nije bas mali,zacudi me toliko golemi a spustio i instalirao za 3 min sve na sve
 
Mislim da je namerna greska August 2014 umesto 2015 za ovu zakrpu.
 
Nisu ni novosti loše, prva strana, Miss Piggy i Kermit se rastali.
 
više me je smorilo da pri svakom paljenju kucam pin ili passs od microsoft naloga...a ne pravi mi se lokalni.jel može to da se sredi da sam automatski ulogovan sa M$ nalogom...ono netplwiz ili tako nešto sam pokušao ali nije to to...
 
više me je smorilo da pri svakom paljenju kucam pin ili passs od microsoft naloga...a ne pravi mi se lokalni.jel može to da se sredi da sam automatski ulogovan sa M$ nalogom...ono netplwiz ili tako nešto sam pokušao ali nije to to...
Kako nije to? nista ne kucas...sam sve odradjuje.
 
Meni je update zapucao na 71%. Resetovao komp, pogasio antivirus zastite, pokusao ponovo update i sve proslo... Otprilike 5min za sve.
 
Što se tiče Vibera za Desktop PC, startujem ga u Windows 8 Compatibility modu... Za sad ne puca...
 
meni netje da pusti nadogradnju. par puta skido i pokusavao. mozda je sve ok trenutno pa ne treba :)
 

Prilozi

  • WP_20150805_001.jpg
    WP_20150805_001.jpg
    139.4 KB · Pregleda: 163
meni netje da pusti nadogradnju. par puta skido i pokusavao. mozda je sve ok trenutno pa ne treba :)
Pa kaze da je cumulative, sadrzi I predhodne...zato nekome brze a nekome sporije.
Ali trebalo bi da imas nesto za update...
 
više me je smorilo da pri svakom paljenju kucam pin ili passs od microsoft naloga...a ne pravi mi se lokalni.jel može to da se sredi da sam automatski ulogovan sa M$ nalogom...ono netplwiz ili tako nešto sam pokušao ali nije to to...

Ne mogu ni ja to da rešim. Stalno traži. U netplwiz je isključena opcija, ali nema efekta.
 
Pa onda nije bas mali,zacudi me toliko golemi a spustio i instalirao za 3 min sve na sve
Па? Ако неко има пристојан интернет, није ни потребно више. Код мене је за довлачење 325МВ потребно испод 50 секунди па док инсталира ... још је 3 минута и превише. ;)
Ma ne reaguje, stalno trazi pass. Mozda ima veze što je Win 10 Home, ne znam ni ja.
Јеси ли укуцао лозинку када си дештиклирао оно поље?
 
Kada odstiklirate "users must enter... idete Apply I pojavice se za kucanje sifre x2
User napisite vasu email aderesu naloga I to je gotovo.

Ako nece onda nesto nije uredu kod vas...ali cemo svi mi zbog toga odraditi clean install win 10.
Tako kaze nas novi expert na temi...:d
 
Nazad
Vrh Dno