Šta je novo?

Usluga pomoći na putu

Svi oni imaju neki period za aktivaciju paketa. Hoce da se zastite od zloupotreba. Crkne ti auto negde i ti onda kupis paket da bi imao slepanje.
To mi je ok ali nije ok sto ti onda nemas pomoc na putu 365 dana nego 360.
 
Atlas je najbolji izbor? Vidim do 10. i 30. juna je akcija u AMClub-u. Da li da ih uzimam u razmatranje?
Pogledajte prilog 391988Pogledajte prilog 391989Pogledajte prilog 391990Pogledajte prilog 391991

Je li ko koristio ove? Ovaj paket za region i jeste ono sto meni treba, ali ja nisam uspio da nadjem ovdje niti ovdje sve odgovore, pa me zanima je li ko uzeo kod njih i moze li nam poslati sve uslove detaljno?

Ja sam takodje koristio Vozzi upravo zbog one opcije da, ako cena popravke ne odgovara, slepaju na adresu u Srbiji bez obzira na kilometrazu.
 
Ovaj AMSS na prvu ne izgleda uopste lose, cak ovaj za 3000 din.
 

Prilozi

  • Pogodnosti_latinica.jpg
    Pogodnosti_latinica.jpg
    281.5 KB · Pregleda: 96
Ne deluje lose nijedan na reklami :) Opsti uslovi su bitni :)
Cini mi se da je neko pisao iskustvo sa AMSS u ovoj temi. Nisu se javljali na telefon ako se ne varam.
Proveri pre uplate :)
Od dana aktivacije imas 365 dana. Tako bi trebalo.
Trebalo bi ali... Vozzi mi je uzeo 3 dana kad sam aktivirao prosle godine ako se ne varam. Ne znam kako je kod drugih. Jos nisam odlucio koje da uplatim i da li cu da uplatim.
 
Tesla mora da se ceka 5 radnih dana od aktivacije da krene da vazi pomoc na putu? Jesam li dobro razumeo?

Edit: pozvao sam, ne mora nista, sve moze, malo je suspect, ali ne bi trebalo da bude prevara.

Mada me kopka to, vidim da ne postuju sami ono sto je napisano u svom ugovoru, sta je garancija da ce postovati ono sto su rekli da hoce?


Da li si ih pitao možda gde se nalaze uslovi ugovora na njihovom sajtu? Postoji razlog zašto to pitam jer je moj kolega hteo da naruči kod njih pa je odustao. Ne znam da li si ranije pratio diskusiju, ali Tesla od kada su osnovani pre 3 godine oglašava tu neograničenu kilometražu. I onda su provaljeni ovde na forumu pre mesec dana, da im u uslovima nigde ne piše to. Zatim su iznenada promenili uslove koje je neko nakačio ovde na forumu ALI na njihovom sajtu ih i dalje nema nigde. Tako da su jedina firma od svih koja nema uslove ugovora na sajtu i to je više nego sumnjivo...

Generalno, ja se razmišljam još između njih i Atlasa. Pozvaću ih pred put svakako kada budem naručivao, ali kao što si napisao nekako je sve čudno oko njih.
 
Zvao sam Atlas, oni su mi rekli da je neograničeni šlep do kuće ili prvo u servis pa ako mi ne odgovara cena popravke i dalje mi važi besplatan šlep do kuće. Tražio sam da mi pošalju opšte uslove i naravno tamo nema ništa od navedenog već te ograničavaju do 1000 EUR limita za šlep.
 
Aj leba ti je, posto si vec pricao sa njima, jel mozes da ih pozoveš ponovo i kazes da su ti rekli neograničeno, da si onda tražio uslove i da tamo stoji do 1000e i sta to sad treba da znači.
 
Pa verovatno neograničeno, s tim da oni pokrivaju uslugu do 1000 eur, sve preko toga do destinacije plaćaju korisnici usluge.
 
Informacija koju sam ja dobio (Atlas Evropa). Hoćeš kući odmah - free neograničeno. Ako ćeš prvo u servis pa posle kući, stupa na snagu limit od 1.000€, s`tim da se od tih 1.000€ oduzima trošak prevoza do servisa.
Info je s početka proleća, prilikom telefonske ponude od strane njihovog agenta.
 
Poslednja izmena:
Informacija koju sam ja dobio (Atlas Evropa). Hoćeš kući odmah - free neograničeno. Ako ćeš prvo u servis pa posle kući, stupa na snagu limit od 1.000€, s`tim da se od tih 1.000€ oduzima trošak prevoza do servisa.
Info je s početka proleća, prilikom telefonske ponude od strane njihovog agenta.
1. povratak vozila Korisnika usluge i svih putnika koji su se zatekli u vozilu u trenutku kvara ili saobraćajne nezgode za Republiku Srbiju do adrese Korisnika usluge navedene u Ugovoru ili prijavljene prilikom aktivacije Paketa ili

2. šlepovanje do najbližeg servisa i pokriće troškova popravke vozila u servisu do limita od maksimalno 500,00 (slovima: petsto) eura.

Ukoliko Korisnik usluge zahteva da se u okviru usluge iz st. 1 ovog člana, tač. 1. povratak vozila i putnika u Republiku Srbiju izvrši odmah, a najkasnije u roku od 4 radna dana od dana upućivanja poziva Korisnika usluge ka Call Centru Atlas Servisa sa zahtevom za povratak vozila u Republiku Srbiju, limit za uslugu iznosi 1.000,00 (slovima: hiljadu) eura.

Ukoliko je Korisnik usluge saglasan da Atlas Servis organizuje i izvrši povratak vozila u Republiku Srbiju najkasnije u roku od 30 dana od dana upućivanja poziva Korisnika usluge ka Call Centru Atlas Servisa sa zahtevom za povratak vozila u Republiku Srbiju, Atlas Servis će pokriti sve tako nastale troškove.
1. povratak vozila Korisnika usluge i svih putnika koji su se zatekli u vozilu u trenutku kvara ili saobraćajne nezgode za Republiku Srbiju do adrese Korisnika usluge navedene u Ugovoru ili prijavljene prilikom aktivacije Paketa ili

2. šlepovanje do najbližeg servisa i pokriće troškova popravke vozila u servisu do limita od maksimalno 500,00 (slovima: petsto) eura.

Ukoliko Korisnik usluge zahteva da se u okviru usluge iz st. 1 ovog člana, tač. 1. povratak vozila i putnika u Republiku Srbiju izvrši odmah, a najkasnije u roku od 4 radna dana od dana upućivanja poziva Korisnika usluge ka Call Centru Atlas Servisa sa zahtevom za povratak vozila u Republiku Srbiju, limit za uslugu iznosi 1.000,00 (slovima: hiljadu) eura.

Ukoliko je Korisnik usluge saglasan da Atlas Servis organizuje i izvrši povratak vozila u Republiku Srbiju najkasnije u roku od 30 dana od dana upućivanja poziva Korisnika usluge ka Call Centru Atlas Servisa sa zahtevom za povratak vozila u Republiku Srbiju, Atlas Servis će pokriti sve tako nastale troškove.
U okviru usluge iz st. 1 ovog člana, tač . 2 Korisnik usluge ima pravo da mu se vozilo preveze do najbližeg servisa, a u slučaju da se kvar ne može otkloniti u tom servisu ili da se Korisnik usluge predomisli i ne želi popravak, nego povratak za Republiku Srbiju, Korisniku usluge se u toj situaciji odobrava limit od 1.000,00 (slovima: hiljadu) eura za uslugu povratka vozila za Republiku Srbiju, umanjen za nastale troškove. Ukoliko su troškovi povratka vozila za Republiku Srbiju veći od preostalog limita, Korisnik usluge je obavezan da doplati razliku u ceni, odmah na licu mesta, po cenovniku lokalnog pružaoca usluge.
 
I oni lažu usmeno. Ima li neko da se tačno zna šta dobijaš? Tesla?
 
Informacija koju sam ja dobio (Atlas Evropa). Hoćeš kući odmah - free neograničeno. Ako ćeš prvo u servis pa posle kući, stupa na snagu limit od 1.000€, s`tim da se od tih 1.000€ oduzima trošak prevoza do servisa.
Info je s početka proleća, prilikom telefonske ponude od strane njihovog agenta.

Istu informaciju sam i ja dobio od Atlasa sad. Ili besplatno i neograničeno nazad za Srbiju bez doplata ili u servis i popravka do 500 evra. I da nisam uslovljen i biram šta ja želim od te 2 opcije. To im zaista i sve piše na sajtu Internacionalni paket i u uslovima ugovora. Dalje isto sam pitao i ja za tih 1000 evra 😂 Kažu da čak nakon što se ode u servis (recimo preskupa je popravka ili servis nema neki deo) i dalje može u Srbiju nazad i da se tek onda aktivira taj limit od 1,000 evra. I kao da se to zaista retko dešava (kako oni kažu) jer se ljudi najčešće odluče ili da idu nazad odmah ili se kvar u 90% slučajeva reši u servisu.
Cenim da su to namerno ostavili jer je Voozi ukinuo sve to i kod njih i u servisu mora da se plati popravka koliko god koštala.

Našao sam još na njihovom fejsu i ovu unformaciju pa će verovatno isto značiti kao neka dopuna i pisano je tako da je bolje nego rekla kazala preko telefona.
Zaključak: Ko traži nazad kući šlepovanje, čeka par dana u letnjoj sezoni za povratak ima hotel u međuvremenu ako treba i ne plaća ništa, samo se mora reći da se želi upravo ta opcija a ne odlazak u servis! To je sva filozofija!





Screenshot_1.jpg
 
Pitaj ih na sta se odnosi popravka od 500e :)
Onda ces shvatiti da tih 500e bas i nije 500 za sve popravke :D
Ima sve razradjeno na prethonim stranicama:)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, isčitah sve, i pojma nemam da li da za Srbiju, Makedoniju i Grčku uzmem Atlas ili Teslu? Iz nekog razloga mi Atlas deluje profesionalnije...
 
Meni sledećeg meseca ističe vozzi, pa sam ih priupitao ono što nas zanima i dobio odgovor koji je otprilike ono što je apsolvirano ovde, na temi, ali evo da priložim prepisku, možda nekome značiScreenshot_20230628-204620.pngScreenshot_20230628-204637.png
 
Da li si ih pitao možda gde se nalaze uslovi ugovora na njihovom sajtu? Postoji razlog zašto to pitam jer je moj kolega hteo da naruči kod njih pa je odustao. Ne znam da li si ranije pratio diskusiju, ali Tesla od kada su osnovani pre 3 godine oglašava tu neograničenu kilometražu. I onda su provaljeni ovde na forumu pre mesec dana, da im u uslovima nigde ne piše to. Zatim su iznenada promenili uslove koje je neko nakačio ovde na forumu ALI na njihovom sajtu ih i dalje nema nigde. Tako da su jedina firma od svih koja nema uslove ugovora na sajtu i to je više nego sumnjivo...

Generalno, ja se razmišljam još između njih i Atlasa. Pozvaću ih pred put svakako kada budem naručivao, ali kao što si napisao nekako je sve čudno oko njih.
Nisam ih pitao. Sad mi šalju tu karticu i iskreno razmišljam se da li da je preuzmem. Još kad mi je kurir rekao da je one and done, nema nikakvog potpisivanja ugovora, što faktički znači da je sve na "veruj mi brate"
 
Ja sam vratio Tesla pošiljku. Nisu mi poslali ugovor na mail niti su mi ponudili da bilo šta potpišem pa im vratim , nisam pravnik ali ako nema u pisanoj formi na mail ili potpišem pa im vratim, šta onda meni garantuje da smo mi zaključili bilo koju vrstu ugovora? Možda su mlada kompanija, ali ne ulivaju meni poverenje za sad. Tako da ću poručiti Atlas, dabogda mi ne trebalo.
 
Mislio sam na inostranstvo. Mada da su dobri i u Srbiji, ne bi se nikad otvorila nijedna druga kompanija, imali su neverovatnu mrezu i uslugu koju je stranački kadar uspeo da sroza do neupotrebljivosti.
 
Poslednja izmena:
AMSS za Evropu nije dobar izbor? Tačnije Grčka.
 
Pisalo se vec o tome da covek nije mogao da ih dobije iz inostranstva, niko se nije javljao na telefon, a kada se vratio i otisao tamo, dali su mu neki nerealno glup odgovor zasto se nisu javljali
 
Realno i koleginica je imala slican slucaj sa Atlasom nije da se nosu javljali, javljali se jesu ali nista preduzeli nisu, auto stao u Grčkoj na putu, pa zvala mene da intervenisem posto poznajem pojedince u Atlas servisu, u medjuvremenu im je neki prolaznik pomogao.

Ja sam godinama bio u Ddor-u, ali nikad nisam koristio, cak i kad sam mogao nisu mi pali na pamet da ih zovem, nisam ih se ni setio, mada bila sitna intervencija u gradu, slep do majstora 10eur.

Posle sam i prestao da uplacujem, ne znam da li je ispravno ili ne, al trudim se uvek da je auto tip top i da me ne moze iznenaditi.
 
Upravu si, ali se ovde toliko izlomismo da protumacimo "njihova" pravila da covek ne moze biti nikako nacisto sta nam ta sigurnost znaci.
 
Ja odrzavam auto redovno. Pre puta nikakvi simptomi. Na pola autoputa Bec - Salcburg crko alternator, 6 ujutru, 31 decembar. Takve neke stvari ne moz da predvidis koliko god odrzavao.

Bukvalno da nisam imao pomoc na putu ne znam sta bih radio. Ovako istog trena imao sam kome da se obratim i nekako mi pao kamen sa srca.
 
Vrh Dno