Šta je novo?

Usluga pomoći na putu

Jeste, nisam ni znao do poslednjeg koraka kupovine da ima i ta opcija, i ovo zdravstveno mislim da je najpovoljnije.
 
Sta bi ti za 300din?
 
Nista, nego bezveze ce ljudi da se nadju ne daj Boze u neprijatnoj situaciji. Jos kad im kazu za slep 1000e.

To nije pomoc na putu nikakva. Neki ni ne citaju nista samo kad vide cenu daj. Bolje ista nego nista.
 
Imaš malu asistenciju, ako ti pukne guma, ili slično. Šlep ako može da te odvuče do mesta u kome odsedaš je isto odlična stavka. Posle možeš da se na miru organizuješ za povratak, dok paraleleno koristiš turistički aranžman.
 
Mozda je reklama ali deluje humano
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-06-20-07-32-15-637_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-06-20-07-32-15-637_com.android.chrome.jpg
    101.8 KB · Pregleda: 162
iz tesla SRB paketa član 9, citiram:
1. šlepanje bez ograničenja kilometraže, najkraćim pravcem, od mesta kvara vozila ili saobraćajne nezgode do najbližeg
servisa ili do najbližeg ovlaštenog servisa ili do adrese Korisnika usluge navedene u Ugovoru ili prijavljene prilikom aktivacije
Paketa. Ukoliko Korisniku usluge ne odgovara da se vozilo preveze do navedenih destinacija, vozilo može da se besplatno
preveze i do destinacije po želji Korisnika usluge, ukoliko se nalazi na istoj ili manjoj udaljenosti kao kad bi se šlepanje vršilo
od mesta kvara ili saobraćajne nezgode do ovlaštenog servisa ili adrese Korisnika usluge navedene u Ugovoru ili prijavljene
prilikom aktivacije Paketa, s tim da se u obzir uzima kraća relacija (u zavisnosti šta je na manjoj udaljenosti od mesta kvara ili
saobraćajne nezgode, ovlašteni servis ili adresa Korisnika usluge). Ukoliko je kilometraža do željene destinacije veća,
Korisnik usluge mora da doplati razliku između mesta kvara ili saobraćajne nezgode do ovlaštenog servisa ili adrese
Korisnika usluge navedene u Ugovoru ili prijavljene prilikom aktivacije Paketa (u zavisnosti šta je na manjoj udaljenosti) i od
mesta kvara ili saobraćajne nezgode do destinacije po želji Korisnika usluge, po važećem cenovniku Tesla24h uz popust od
20%.

znači ako auto stane u SRB i bliži je servis od kuće imaš samo do servisa a posle ko te šiša. ili možeš i do kuće al plaćaš s popustom od 20%.
 
Ahaaaa sad skontao bosanac ili do najbližeg servisa ili do ovlašćenog servisa ili adrese prijavljene u ugovoru.
Jasno
Ako neko može još da pojasni da li ako iskoristimo recimo dopunu akumulatora nemamo pravo na drugu asistenciju bezuslovnog povratka?
Malo je nejasan taj član 9 gde ima pod stavkom 1 oko odlaska do servisa ili slepanja i stavka 2 manja popravka na licu mesta.
 
Poslednja izmena:
Ako sam dobro razumeo, asistencija podrazumeva jednu od navedenih mogućnosti:

  • njihov servis - neograničena kilometraža bez doplate
  • ovlašteni servis - neograničena kilometraža bez doplate
  • kući - neograničena kilometraža bez doplate
  • nećeš ni jednu od ove tri ponuđene mogućnosti nego bi do "majstor Mike" - ako je majstorMika na manjoj/istoj udaljenosti, od ovih gore pomenutih - ideš free. Ako je majstorMika dalje od ponuđenih mogućnosti (uzimaju naj bližu destinaciju kao parametar) - doplaćuješ razliku kilometraže...

Meni je ovo ok.

Više me interesuje sledeće (možda piše negde al` ne nađoh). Ako te, po dogovoru, odšlepaju do servisa i u servisu iz nekog razloga ne želiš, ili ne možeš da platiš popravku, šta dalje? Da li smo onda "ko te šiša", ili...?
 
Evo pa čitajte
 

Prilozi

  • Tesla RS.pdf
    322.7 KB · Pregleda: 25
  • Tesla Evropa.pdf
    245.1 KB · Pregleda: 30
Da odgovorim sam sebi:

Tesla Evropa
..Ukoliko korisnik usluge svojom voljom želi da popravlja vozilo u servisu zbog nastavka svog putovanja, a u istom se ispostavi da mu popravka vozila ne odgovora zbog cenovnika tog servisa, i dalje ima bezuslovan povratak nazad. U tom slučaju, Korisnik nije u obavezi da svoje vozilo popravlja u tom servisu. Tesla24h će izvršiti povrat vozila i putnika na adresu iz ugovora o svom trošku...
 
Više me interesuje sledeće (možda piše negde al` ne nađoh). Ako te, po dogovoru, odšlepaju do servisa i u servisu iz nekog razloga ne želiš, ili ne možeš da platiš popravku, šta dalje? Da li smo onda "ko te šiša", ili...?
Vraćaju te kući lepo piše.
Daj te opste uslove gde pise da je povratak u Srbiju bezuslovan!
Vec smo na prethodnim stranama utvrdili citajuci opste uslove Tesle da povratak u Srbiju nije bezuslovan!
Kako nije kad piše da jeste? Nije ako je vrednost automobila manja od cene slepa, to piše ako si na to mislio. Znači ima šanse da ako mi punto 2003 stane u gr da me ne vrate kući...
 
@Ivan91919191

Nije amin, to je u Evropa paketu, još uvek nismo načisto šta i kako u Srbiji, dok ne stigmeš do Evrope? Kako reče salevs, odšlepaju te do prvog servisa ako želiš, tamo odbiješ uslugu iz određenog razloga i kasnije bude "ko te šiša" ? Nema i servis, čije usluge si odbio i da te posle vrate kući..?
 
@Kentaur
po ovom postavljenom ugovoru za paket Tesla RS imas neogranicenu km za slepanje do prvog servisa, ovlascenog servisa ili te voze kuci. Biras sta ces. Sta god da izaberes potrosio si pomoc na putu.
Nema opcije da te prevezu u servis pa ti ne odgovara cena i onda te voze kuci.
 
Vraćaju te kući lepo piše.

Kako nije kad piše da jeste? Nije ako je vrednost automobila manja od cene slepa, to piše ako si na to mislio. Znači ima šanse da ako mi punto 2003 stane u gr da me ne vrate kući...
@Ivan91919191

Nije amin, to je u Evropa paketu, još uvek nismo načisto šta i kako u Srbiji, dok ne stigmeš do Evrope? Kako reče salevs, odšlepaju te do prvog servisa ako želiš, tamo odbiješ uslugu iz određenog razloga i kasnije bude "ko te šiša" ? Nema i servis, čije usluge si odbio i da te posle vrate kući..?
Pa u srbiji imas dve asistencije 50
Km i neogranicenu km
 
Pa u srbiji imas dve asistencije 50
Km i neogranicenu km

TESLA SRB+EU paket - 50km u oba pravca asistencije u Srbiji mi ništa ne znači kad pođem u evropu na letovanje... Ja pređem 500km i još uvek sam u SRB. Primer, pređem 450-500km, crkne vozilo. Možda nije veliki kvar i mogao bi i lokalni serviser da ga otkloni ali ne smem da rizikujem sa dvogodišnjim detetom u autu i odem do njega, jer nema i servis i kući.
Ukratko, Tesla bi bio top zaokružen paket da ima iste uslove i u SRB kao i u EU.
 
TESLA SRB+EU paket - 50km u oba pravca asistencije u Srbiji mi ništa ne znači kad pođem u evropu na letovanje... Ja pređem 500km i još uvek sam u SRB. Primer, pređem 450-500km, crkne vozilo. Možda nije veliki kvar i mogao bi i lokalni serviser da ga otkloni ali ne smem da rizikujem sa dvogodišnjim detetom u autu i odem do njega, jer nema i servis i kući.
Ukratko, Tesla bi bio top zaokružen paket da ima iste uslove i u SRB kao i u EU.
Pa valjda ti je bitno da imas tu do 50
Kilometara za servis za sitan problem u Srbiji do servisa a opet imas neogranicenu km ako je veliki problem. Za nedo bog, a u eu svakako imas i do servisa i povrar i prevoz putnika.
 
Ja resih da ostajem na Vozzi, obican Evropa paket, na registraciju idem na moje staro mesto, ne ide mi se preko mosta 2x.

A i glupo mi da menjam agenciju posla 30 godina.
 
a RS imas neogranicenu km za slepanje do prvog servisa, ovlascenog servisa ili te voze kuci. Biras sta ces. Sta god da izaberes potrosio si pomoc na putu.
Nema opcije da te prevezu u servis pa ti ne odgovara cena i onda te voz
Ovo treba razjasniti pre polaska, baš ću im pisati na fb
 
Nema opcije da te prevezu u servis pa ti ne odgovara cena i onda te voze kuci.
Tako je ili servis ili kući. kakav servis vozi kući besplatno i ne lupaj glavu :)
ima i jedna dodatna asistencija do 50km u OBA pravca što je smešno ali dobro bolje išta nego ništa i jedna manja asistencija struja, gorivo ili pneumatik što nije loše kad neće da upali tj kad je akumulator pri izdisaju a niste u svom gradu.
ja ću uzeti teslu pa kako bude. daj bože da pomoć nikom ne zatreba ali ako već bude trebala da ne lupam glavu kad stane negde u nedodjiji.
 
Pozdrav, iščitao sam poslednjih nekoliko stranica( i sitna slova :)). I ja sam u dilemi koje osiguranje uplatiti... Dvoumim se između Tesla SRB+EU 7.000 din i ATLAS INTERNACIONALNI+ za 8.000
Po meni, trenutno Tesla ima bolju ponudu za Evropu, a Atlas u Srbiji.
Međutim, vidim da je kod Tesle u paketu za Evropu nemoguće promeniti vozilo u slučaju prodaje i sl., već samo u paketu za Srbiju.
Kod Atlasa bi trebalo da može i za Evropu?
 
Pratim temu redovno, Vozzi Evropa paket mi istice danas, u petak putujem, a nemam pojma sta sad da uplatim... U svakom osiguranju neka zackoljica... :unsure: :rolleyes:
 
Po vašim komentarima i čitanjem Opštih uslova, ispada da je najbolja kombinacija uplatiti istovremeno Atlas za Srbiju a Teslu za Evropu
 
Posle silnog čitanja stvarno čovek da poludi....oni prodaju maglu koliko vidim. Zvao Teslu pre pola sata i isprepucao pitanjima i na kraju naručio paket Evropa i Srbija 7k rsd. Kako god okrenete oni vas slepaju kući ako vi hoćete, u servisu utvrde kvar i ako ti se sviđa platiš a ako ne onda šlep kući, nema cena nema dani popravke itd. Do sada uzimao AMC i nikada nisam čitao uslove i nisam imao pojma da mogu da postoje gluposti koje sve pročita danas 😱😅
 
Tesla mora da se ceka 5 radnih dana od aktivacije da krene da vazi pomoc na putu? Jesam li dobro razumeo?

Edit: pozvao sam, ne mora nista, sve moze, malo je suspect, ali ne bi trebalo da bude prevara.

Mada me kopka to, vidim da ne postuju sami ono sto je napisano u svom ugovoru, sta je garancija da ce postovati ono sto su rekli da hoce?
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno