Šta je novo?

Usluga pomoći na putu

Danas (24.11) sam ponovo aktivirao Vozzi paket. Mnogo manji popust nego prosle godine. Poene za SNNP karticu nisam dobio, nema paket da nekome poklonis, ima da se aktivira besplatno za motor ako imate.
Nisam pratio temu, vidim da postoji neko nezadovoljstvo sa Vozzi. Koji su tacni razlozi? Prosle god. sam prvi put koristio za kraci slep, sve je odlicno proslo ali je bilo u gradu.
 
To vazi i za okolne drzave? Sta nude kao resenje pomoci? To su prijavljena necija iskustva ovde sa foruma?
 
Pa bolje mi da čekam da im prođe akcija za crni petak i onda uzmem bodove na SNNP karticu, ako nisu to skroz ukinuli.
 
  • Like
Reagovanja: pwl
@Rusi
Važi za inostranstvo pa i za okolne države. Imaš u uslovima ugovora, ali do 200eur popravka, a sve preko plaćaš ti. Jedino ako servis potvrdi da ne može da otkloni kvar u roku od X dana onda bi trebalo da dobiješ i besplatan šlep do kuće. Pročitaj uslove za inostranstvo.
 
Najviše im se zamera što nemaju više bezuslovni šlep iz inostrnstva. Ostalo su OK.
Ovo je bila najveca prednost - mislim da sada jedino Atlas nudi ovo jos?
Kako vise nema bezuslovnog slepa, onda je ponuda slicna kao i kod svih drugih (jeftinijih) kuca - Tipa Globos/DDOR za 2500-3500 RSD


@Milan1980 - imaju 2 dana da otklone kvar, ali si onda verovatno stavljen u svrsenu poziciju da ce ti taj procenjeni rad u random servisu biti ultra skup [=visestruko skuplji nego da ga stavis bezuslovno na slep i doteras kuci i popravis]
 
Ima na temi poruka gde članovi pišu da servis nije bio nešto skuplji nego u Srbiji. Sigurno je jednostavnije popraviti auto za par sati i nastaviti put.
 
Atlas nudi bezuslovni povratak, ali ako se odmah odlučimo za slep, onda je sve pokriveno, a ako se odlučimo nakon odlaska u servis, onda je 1000e pokriće. Naravno treba imati u vidu da je tih 1000e u realnosti iz naše perspektive oko 500e jer se racuna ukupan put koji šlep predje, a ne samo koliko je naš šlep vozio.
 
Svi se trude da na kraju srezu prihode na dobit, pa sto ne bi i oni, ja ne poznajem nikoga ko ima tu mogucnost, a ne radi to, u mom okruzenju se pred kraj godine uglavnom vozni park obnavlja.
 
Koristi li neko još AMSS ? Na viber šalju 30%, najjeftiniji paket 2100 din Srbija + Evropa :
 
Toliko o prici da je neophodno poskupljenje i promena uslova. Pogledajte samo koliko su uvecali kapital i imovinu u prosloj godini, naravno prihod su srezali koliko su mogli da ne bi placali porez na dobit.
Sasvim je normalno da ce svi da srezu prihod da bi sto manje platili porez. Sreca nasa pa uvek imam alternativu po pitanju putnog osiguranja
 
Jel postoji neko sem Vozzi da paket ne veze za auto vec za korisnika?
 
Skoro celu svoju vozačku karijeru sam imao pomoć na putu, prvo AMSS pa sada vozi nekoliko godina. Nikada ni jedna aktivacija. Jednom mi je zatrebala pomoć ali sam od stresa zaboravio da je imam. Platio sam lokalni šlep. Bilo je blizu i verovatno mnogi brže nego preko amss. Apsolutno nema šanse da platim ni blizu sadašnjoj punoj ceni Vozzi. Amss više ne razmatram ni najmanje.
Odbijam da nečije tudje aktivacije utiču na moju cenu paketa. Dok se to ne reši, bolje je te pare staviti u sopstveni budžet za pomoć na putu.
 
Pazario sam Sbiija Premijum kod njih.
24. novembra sam i ja uplatio AMSS premijum srbija preko webshopa. Na mail dobio opste uslove, clanski pravilnik i uslove koriscenja. Nisam dobio nikakvu potvrdu o clanskom paketu. Kapiram da sam uplatio u subotu i da cu potvrdu dobiti u narednim danima u toku ove nedelje. Zanima me koliko si ti cekao na potvrdu od momenta uplate. Uplatio sam AMSS jer mislim da imaju najbolje uslove za Srbiju ( 2 neogranicena slepa, 3 popravke ). Letos u zurbi uplatio Euro+ paket kod Atlasa misleci da mi nece biti potreban paket i za srbiju ( Internacionalni+). Na zalost pomoc na putu sam kod Atlasa vec iskoristio ( pisao u ovoj temi - pozitivno iskustvo ).
 
Poslednja izmena:
Istog dana su sve realizovali. Moguće jer sam već bio njihov član, pravio par godina pauze, te samo produžili članstvo. Kupovina obavljena u jutarnjim časovima.

1701026930857.png

1701027243915.png
 
Dobar dan,

koje osiguranje mi preporučujete pošto mi VOZZI ističe za par dana?
Čuo sam dosta negativnih stvari o VOZZI osiguranju, pa ne bih da rizikujem..

Atlas je verovatno najbolji, ali je baš skup, neke druge preporuke?
 
Tesla i Atlas otprilike imaju najbolje uslove, Vozzi se polakomio i sve upropastio.
 
Vozzi aplikacija kao takva je u redu ali je prevara u pitanju posto cekam na refundaciju duze od 3 meseca i svaki put mi salju mail sa strpite se jos malo. To je kada je kompanija strana a potrosac nezasticen. Tuga i sramota.
 
To je kad ne znas svoja prava i mogucnosti pa mogu da te voze u nedogled. Strana kompanija koja posluje na teritoriji neke drzave mora da radi u skladu sa zakonima drzave u kojoj posluje. Samim tim potrosac ima ista zakonska prava kao i da radi posao sa domacom kompanijom.
 
Jedino Vozzi preko Lidl aplikacije
1000025593.jpg

Ovo deluje interesantno
 
To je ako bas nemas sreće ili voziš neki krš.

Ja sam za 8k uzeo najjaci atlasov paket za evropu i srbiju, tako da mi ovo i nije neka ponuda.
 
Nazad
Vrh Dno