Šta je novo?

TWS slušalice

Trebaju mi sluske za trcanje, po mogucnosti bez onih stvari sto idu iza usiju, to me tek nervira :D

Imam Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds 2 i Galaxy Live, ne zna se koja je gora u smislu da mi ispadaju iz usiju zbog oblika.
E sad ili su sluske bangave ili su meni usi retardirane :D
Malo brze potrcim, moram da ih namestam, krenem da pricam, moram da namestam. Nasmejem se, ispadaju skroz.

Uglavnom gledam nesto kvalitetnije, Sony WF-1000XM5, bose quietcomfort ultra, Sennheiser Momentum 3, nesto do i oko 300e (KP naravno).

Da li imate nekih iskustva sa njima ili nesto slicno?

Vise prvenstveno za to kako se nose, a ne kakav zvuk imaju posto bi po ovim review-ima svaka trebala biti odlicna.

Zapale mi za oko isto edifier neobuds pro 2, dosta jeftinija varijanta.
Kada sam sebi tražio jabra elite 7 active su bile stalno pri vrhu ako se radi o treningu pa pogledaj.
 
Meni su Buds Pro prestale da ispadaju otkad sam naručio ove gumice sa duplim naborom: https://www.aliexpress.com/item/1005003695971394.html
Par puta mi se desilo i da su ostale u uhu kada skidam slušalice. E sad, to je individualno.
+1 za ove gumice. Mislim da smo ih u isto vreme poručili, toliko je to davno bilo da mi je mozak izgubio iz vida da na Buds Pro nisu original nastavci. Odlični su ovi, dobiju se 3 veličine u paketu pa sigurno neke pašu. :)
 
Kolege, kakvo je misljenje o Moondrop Spacetravel sluskama? Sad na aliexpressu mogu da ih uz kupone uzmem za 5-6 dolara 😀 naravno da za te pare ne moze da se pogresi, nije mi ni pitanje da li vredi tih para, vec vise uopsteno vredi li i tih 25 dolara koliko su redovno, ti ima li sta bolje do 25 dolara? Usecase iskljucivo teretana, za ostale scenarije imam jos 3,4 para bubica.
Imam ih ja, vrede koliko koštaju. Možda budu malko tihe ili neudobne za teretanu (npr moje uši ne vole taj airpod oblik).
Jako su ih nahvalili na sve strane, tako ds neces pogresiti sigurno
 
Ja sam ih uzeo za suprugu i za te pare mislim da nema bolje. Ne znam kakve su kad se nose duže ili u teretani.
 
Neka preporuka za 10-15€ za tws sluške sa Alija? Treba mi za komp samo, ništa fensi šmensi
 
Moondrop space travel
 
Neki kuponi ovo ono ako je 5€ problem.
 
Poslednja izmena:
Vrede li Sennheiser Accentum tih para ili uštedeti još malo za Momentum/Sony WF? Treba mi za svakodnevno preslušavanje muzike (elektronske), ne neki spektakl, ne mogu više in ear ne prija mi više ušima ta forma. Šta kažu relevantni spoljašnji rivjui ili neko ko ih ima možda ovde?
 
Ahah
Ok, ima i drugih prodavnica. Trenutno sam na malom laptopu pa me mrzi da deraljno tražim

Ali ima i jeftinijih koje šalju i kolikotoliko su pristojne, npr

Edit, evo nađoh
i

Naravno, proveri prodeavnice, fidbek .. .a možeš i sam d aprelistaš AE .
Inače je npr drugar uzeo neke Lenovo sa kojima je vrlo zadovoljan i bile su oko 8€.
 
Poslednja izmena:
Gledam i ja Lenovo XT80 nego opet nas Ali zeza i neće da šalje kod nas :ROFLMAO:
Koje god Lenovo da sam hteo kaže ne može
 
Kupujem s23 neplanirano i nisam pametan da li ima nekih prednosti ako se uzmu one buds pro 2 kao kod apple npr kad koristiš njihove sluske sa iPhone?
Ili ici na nesto kvalitetnije/skuplje tipa sennheiser, sony, eventualno nothing ear2 ili oneplus?
Imao sam edifier i nisam nesto previse zadovoljan sa kinezima, al mozda ima i dobrih haha
 
Kupujem s23 neplanirano i nisam pametan da li ima nekih prednosti ako se uzmu one buds pro 2 kao kod apple npr kad koristiš njihove sluske sa iPhone?
Ili ici na nesto kvalitetnije/skuplje tipa sennheiser, sony, eventualno nothing ear2 ili oneplus?
Imao sam edifier i nisam nesto previse zadovoljan sa kinezima, al mozda ima i dobrih haha
Idi na sennheiser,sony...**** bud 2 pro.Em im baterija kratko traje,em kodek koji ima sam samsung tel možeš da iskoristiš samo sa samsung tel,sa drugim tel kad upariš sluške ni izbliza nije to to...
 
Poslednja izmena od urednika:

The Redmi Buds 5 will be priced at 39€ and will be offered in Black, Blue, and White color variants.
In contrast, the higher-end Redmi Buds 5 Pro will come with a price tag of 69€ and are available in Black, Purple, and White color options.
 
Poslednja izmena:
Idi na sennheiser,sony...Zajebi bud 2 pro.Em im baterija kratko traje,em kodek koji ima sam samsung tel možeš da iskoristiš samo sa samsung tel,sa drugim tel kad upariš sluške ni izbliza nije to to...
Hvala! Gledao sam ovaj sennheiser momentum 3 al videh sad u temi da je nesto crkavao iznenada učestalo, za nothing ear 2 videh da baterija nekima ne traje ni 3h, a i za sony linkbuds s kao da od sony.ja samo xm4 ili xm5 uzimati i sad vise nemam pojma hahah
Gledao sam nesto do 200e, sto se kaze sto bolje za sto manje para da ima sto vise ovih funkcija koje imaju ovi skuplji modeli, poput multi point i slično.
 
Nazalost posle nekoliko dana mi se pojavio problem sa anker p2 mini, zvuk leve slusalice iz nekog razloga se smanjio za nekih 20% i prilicno je iritantno. Sad opet moram nesto uzeti, treba mi za 2,3 sata dnevnog koriscenja uvece na PCu kad ukucani legnu da spavaju. Sad dal mislite da su ove QCY T13 ANC i dalje best buy ili da jurim kod nas nesto upravo iz razloga ostvarivanja neke garancije i eventualne zamene?
 
Stigle mi Moondrop Space travel za suprugu. Naravno ne mogu da se porede što se tiče zvuka sa B&O, ali kako su ovi spakovali ovo u 20$ svaka čast.
Dizajn sasvim pristojan.
Kutijica malo retardirana vađenje i vraćanje u istu.
ANC meh i čajna glas za menjanje moda je 🤡
Latency je ok za YT.
Aplikacija je kanta.
Zvuk je solidan, čist, bas je solidan.
Pozivi i mikrofon sasvim dobro.
Baterija oko 4h ok.
Mnogoooo bolje od Soundpeats free classic 2 ako već poredimo tu klasu.
Pogledajte prilog 418076

Ja sam poručio Moondrop Space Travel pre nego što sam pročitao tvoju objavu, gledajući recenzije sa Youtube-a za preporuke za TWS do 30€.




Ja sam moje poručio zajedno sa kožnom futrolom ukupno 31.75€ (nisam jurio kupone, možda sam mogao, skinuo mi nešto sa kojim sakupljenim zlatnicima), možda se ne isplate sa njima za taj novac, ali ne zameram, lepo izgledaju a i da ne pobegnu slušalice kojim slučajem van kućišta, ako gledam ostale modele, zaboleće me glava.

Verujem da nisam pogrešio što sam ih poručio nakon što sam pročitao tvoju objavu, ja koristim Haylou GT2 koje sam platio u februaru 2020. 17.2€, i jedino što mi se ne bi dopalo kod Moondrop Space Travel je ergonomija pošto planiram da ih koristim tokom treninga, GT2 sam koristio uglavnom tokom šetnji, pa ako mi ne budu odgovarale, srećom ima na KP Soundpeats Free Classic 2 modela po približnim cenama kao sa Aliexpress-a.
 
Poslednja izmena:
Nekad koristio Haylou GT1 Pro, bio vrlo zadovoljan za te pare.
Skoro uzeo Anker Soundcore Liberty NC 4, prezadovoljan.
 
Koje slusalice preporucujete do 100e ali da ne zatvaraju usni kanal tj. da su bez gume?
 
Kako su se pokazale Soundpeats Capsule 3 Pro, jel ima neko da podeli utiske?
 
Kako su se pokazale Soundpeats Capsule 3 Pro, jel ima neko da podeli utiske?
 
Pozdrav, da li imate neku preporuku za sluslice koje izgledaju kao Redmi buds 4 pro. Kupio sam redmi buds 4 pro, i savrseno mi lezu u uvo, ali imaju problem sa konekcijom, da posle 5 min koriscenja pocnu da seckaju sve dok ne promenim NC mode, i tako svaki put kad krenu da seckaju ja moram da promenim NC mod.

Tako da, do 120e neke slusalice, da izlgedaju slicno, tj., takav still, a da imaju ANC i po mogucstvu LDAC.
 
SoundPeats Air3 Deluxe HS na sniženju.
 

Prilozi

  • Capture+_2024-01-22-22-03-38~2.png
    Capture+_2024-01-22-22-03-38~2.png
    101.4 KB · Pregleda: 63
Nazad
Vrh Dno