Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Samo taj Plus što vredi :D ostalo ne bih gledao ni džabe da puste. I HD, koji nije u besplatnoj ponudi, niti je ikada bio.
 
Da li vam radi HBO GO ... ovi koji su aktivirali sad od 01.12 HBO+paket ... izbacuje mi da treba da budem premium korisnik ...
 
Radi, ali mora da prodje neko vreme da bi sistem prepoznao kupljen paket.

Znači ako si sad aktivirao, sačekaj malo.
 
Onda je neki problem, kod tebe, meni je kroz par sati sve proradilo. Jel vidiš na moj mts pakete, evo kako je meni.

s7i42C0.png




user da, pass je meni drugačiji, jel si pravio nalog ranije ?
 
E drugari danas mi stb trazio restart i posle restarta mi se pojavila ikona 2 monitora (tv,ekrana ili cega vec) sa znakom pitanja na desnoj polovini ekrana...evo i slike
269d3e11814171b23930110f2ffad275.jpg

Zna li neko sta je u pitanju? Trazio sam po netu ali bezuspesno...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sve normalno radi,znaci prve 2 lampice...samo ta ikona stoji...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
to sam i ja imao na jednom tv-u
sve radi normalno samo to stoji, nznm sta znači
 
izgubi se posle nekog vremena.. probaj opet da restartujes ruter i iptv, ako i tad ne nestane ostaje ti samo da sacekas..

Sent from Galaxy S8
 
Tako sam i resio,resetovanjem...zaboravio sam da napisem ovde...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pored hbo, pustili i neke filmove gratis...
 
Ako želite da mts TV sadržaje pratite na više TV prijemnika, dodatni STB uređaj možete da aktivirate nakon isteka besplatnog perioda od 6 meseci.


Kakva je ovo glupost!? Znaci ako neko ima vise televizora u kuci, moze da se slika 6mes.
 
Jeste bezveze potez.

Pustili su kupovinu televizora uz mts tv na 12 meseci, do sad je to moglo samo uz box.
 
Poslednja izmena:
Nov sam IPTV korisnik, a net koristim od lokalnog operatera. Medjutim, ne mogu da prikljucim TV, trazi mi ime i lozinku. Pokusavala sam sve moguce varijante sa mojmts do punog imena i prezimena (iz ugovora), lozinku i 1111 i 1234, ali nista. Korisnicki servis je nemoguce dobiti, tamo vas vode kroz automatsko biranje kao da svi imamo njihov net.
 
ne znam kako koristis mts iptv preko nekog drugog neta?

Sent from Galaxy S8
 
Pa netreba da imaš njihov net da bi imo iptv nego mts telefonski broj.
 
@Snezana

A jel se to pojavi na tv i trazi ime i sifru? Ja od davno to imam, ali koliko se secam nije trazilo nikave sifre. Ako je sve lepo povezano odmah treba da odradi. Sifre uglavnom trazi za kupovinu dodatnih sadrzaja. I nema veze sto imas drugi net, ti si od njih dobila i ruter i box za tv valjda?
 
Odjavio danas HBO bez razgovora sa njima.Samo preko automata ukucao fiksni broj,potvrdio i to je to.
 
Ja odjavih juče HBO preko telefonskog automata, još je aktivno...ako ne ukinu danas mora se opet zvati.
 
Je li ikome deativiran HBO? Ja prvo odjavio 31.1 pa 2.2 ali HBO kanali i dalje rade, preko chat-a i meil-a se prave ludi. Naravno, odjava izvršena preko broja 0800 100 100, opcija 3...do sada su odmah deaktivirali, samo čekam februarski račun da vidim da li će i koliko dana uračunati u cenu.
 
Nazad
Vrh Dno