Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Pink i reč normalno ne idu u istoj rečenici.
 
Imam, još jedno pitanje koje odavno hoću da postavim, pa nikako :) Da li na IPTV nekom radi surround zvuk? Ja imam sve digitalno povezano. I STB i TV i Dekoder. 5.1 radi na svemu osim na IPTV. Svojevremeno kada sam uzeo HD paket Discovery i National Geographic HD su radili u Dolby Digital, a sada i oni a i HBOHD i ostali rade stereo, čak i kad pred film piše da se emituje u 5.1.
 
Da li je ikako moguce gledati regionalne kanale iz osnovnog paketa van regiona kom su namenjeni?
 
Neće, od košarke španska i ABA liga, eventualno NCAA.
 
Imam Total Mix (Total tv + SBB ADSL) uslugu kod mene treba mi za jedan tv IPTV hteo sam da pitam da li je moguce uzeti uslugu televizije bez telekomovog adsl-a i da li resiver moze da se poveze na ruter drugog provajdera i powerline sistema.

Brzina interneta je 16Mb/s
 
Kakva je situacija sa dodatnim paketima,tj.ukljucivanjem i iskljucivanjem istih? Vidim da se to radi preko onog njihovog menija,ali me interesuje kolko puta je moguce uzeti odredjene pakete i kad se mogu otkazati?!Jel mora da prodje min mesec dana do otkazivanja odredjenog dodatnog paketa ,ili ako aktiviras onda moras sacekati do kraja ugovorne obaveze za iptv?! Verovatno je negde prije bio price o tome ,ali nisam nasao.
 
Poslednja izmena:
Aktivaciju paketa možeš da obaviš preko menija, da bi otkazao paket moraš ih zvati, barem je tako bilo. A minimalan period trebalo bi da bude mesec dana.
 
Zašto nema svh onih Pink kanala kada vrtim daljinac u krug.Izvrtim sve kanale,dodjem od počegka,u krug,do početka..i nigde nijednog Pink kanala.Mora da se kuca ručno 179,180,181 itd.
 
Nije to.STB uvek čupam iz zida jer se preterano greje ako je konstantno uključen u mrezu.Prijavio ja to..dolazili dvojica, kao sve dok ne crkne STB nece da menjaju.

Tako da STB redovno uključujem u utičnicu i isključujem ,preko noci.
 
Da li neko koristi hbo go, ne razumem zasto svaki put moram da kad hocu ponovo da gledam hbo go moram da se prijavim ispočetka i dam naziv uredjaju, a vec sam ga prijavio tako da kad udjem u moje uredjaje ja imam prijavljena 2 ista uredjaja pa moram da brisem predhodni. Ne kontam bas najbolje gde gresim? Zar nije logicno da kad prijavim uredjaj on ostane prijavljen a ne da se ponovo za njega radi nova prijava. Kako da podesim da mi ne duplira uredjaje da automatski prepozna prijavljeni komp, pitam se da li moze uopste da se podesi to
 
Poslednja izmena:
Nesto me buni.Jel STB koji se dobija od telekoma na koriscenje ,ima mogucnost i pustanja HD kanala ili bi smo morali uzimati od njih dodatni za taj paket?!Znaci odlucim se da uzmem IPTV i u startu samo osnovni paket bez HD-a,i onda nakon mesec hocu da uzmem i HD paket,jel to funkcionise na tom postojecem uredjaju ili mroam drugi da uzmem?
 
Mislim da sada imaju samo STB sa HD podrskom u ponudi, ranije su imali i slabije modele.
 
Da li neko koristi hbo go, ne razumem zasto svaki put moram da kad hocu ponovo da gledam hbo go moram da se prijavim ispočetka i dam naziv uredjaju, a vec sam ga prijavio tako da kad udjem u moje uredjaje ja imam prijavljena 2 ista uredjaja pa moram da brisem predhodni. Ne kontam bas najbolje gde gresim? Zar nije logicno da kad prijavim uredjaj on ostane prijavljen a ne da se ponovo za njega radi nova prijava. Kako da podesim da mi ne duplira uredjaje da automatski prepozna prijavljeni komp, pitam se da li moze uopste da se podesi to

Mora da može, ja sam aktivirao HBO/Cinemax HD, ali kada sam poslednji put proverio, HBO GO nije bio aktiviran. Moram da ih zovem. Čim mi aktiviraju, probaću, pa javljam.
 
Kod mene je tako kako bi trebalo da bude, što znači da kod tebe nešto nije u redu. Ja sam prijavio laptop na radnom mestu i sada sam probao sa druge lokacije i u spisku autorizovanih uređaja mi stoji laptop i sad ovaj novi uređaj i može još 2.
 
Kod mene je tako kako bi trebalo da bude, što znači da kod tebe nešto nije u redu. Ja sam prijavio laptop na radnom mestu i sada sam probao sa druge lokacije i u spisku autorizovanih uređaja mi stoji laptop i sad ovaj novi uređaj i može još 2.

I meni isto stoje dva racunara ali kad se prihavljujem ponovo mi trazi da dam ime uredjaja sto ga cini novim a da sam pre toga vec to uradio. Razimem da ne mogu dva ista uredjaja ali kako oni vide koji je to uredjaj na kraju ja bih trebao da odlucim kojih 5 zar ne. Pa i telefon sam morao ponovo da projavljujem iako sam ga vec prijavio? Gde gresim
 
Jel zna neko zasto nam sada ne ponude 2 hd-a zbog vdsl2 standarda?
 
Nazad
Vrh Dno