Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

U zadnjih pet dana ,dolazili su triput da mi menjaju daljinski.Imam hd i dodatni risiver ,koji koristi ,iste daljince.Zovem podrsku ,kazu idi u poslovnicu ,i zameni ,ja tamo ,oni kazu ,moras prijaviti kvar telefonom,majko moja .Dodju daju mi neki stari izandjali ,jos gori od predhodnog,a zanimljivo da je na svima potpuni isti kvar ,svetli stb dugme non stop ,i ne mozes nista raditi.Pa reko dal vas nije sramota da 3 dolazite u pet dana,kazu ,nisu se dobro pokazali ovi uredjaji ,nije nasa greska ,ja se nasmejem ,nisu oni ljudi krivi.
 
Telekom plaća Pink Premium 1 euro mesečno po korisniku.
 
Pa ako prikazuju, znaci da toliko i placaju. Druga je stvar koliko ljakse daje ispod zita za podmazivanje kombinacije.
 
Da li je normalno da se Entone STB greje toliko da se ne može držati ruka na njemu? Sa obe strane.
Ima neki pasivni hladnjak, čini mi se da ima pastu između koju bi trebalo zameniti.
 
Pa i nije bas normalno. Ovaj kod mene ima celih 12W, ne gasim ga nikad, i nije previse topao. Dobra ti je fora sa pastom, da neces mozda i da mu lapujes procesor :d Neka radi dok ne crkne, ionako nije tvoje vlasnistvo pa da se sekiras.
 
Pa najpre bi morali dokazivati da si ga ti pokvario. Dosad je za svu Telekomovu opremu, barem koliko sam ja citao, svuda vazilo da zamenjuju za novu bez ikakvog preispitivanja, a kamoli naplacivanja.
 
I meni se greje STB,sad ne znam da li mu je to default, ili je i ovaj pred crkavanjem.STB je model AmiNET125.
 
Ja imam dva Entone Kamai 410, jedan noviji i jedan stariji model. Razlikuju se samo po gornjoj stranici, ovaj stari se greje kao blesav, dok ovaj noviji model je ladan kao špricer.
Rekli su mi da je normalno što je ovaj vruć i da mu je to mana, to su mi napomenuli kad sam uzimao ovaj drugi STB.

Ovaj prvi radi ovako vruć više od 2 godine i nije mu ništa.
 
Poslednja izmena:
Kad si uzeo drugi Entone? Meni su kad su ga menjali pre dva meseca nakon što ga je grom spržio rekli da ga više nemaju i dobio sam onaj srebrni elipsasti, samo noviji model, sa HDMI.
 
Kraj leta prošle godine.
 
Da li neko zna kada će telekom omogućiti hbo go?
 
da li postoji modovan fw za entone kamai 410 ?

zanima me usb funkcionalnost , eventualno kačenje wifi modula na isti itd ...
 
Ma nema nikakve sanse da postoji, sam sajt proizvodjaca je toliko siromasan da ne postoje izvori odakle bi se izvukao materijal. Mozda bi mogao da se uflesuje neki tudji FW, ali ne vidim ni kako bi se to odradilo, kad se FW update radi automatski preko modema. Pisi propalo.
 
Ubedljivo najzabavniji deo Telekomovog IPTV-ja je bio i ostao EPG.

1_59899901_Zena%20u%20senci.jpg
 
Poslednja izmena:
• HBO
• HBO Comedy
• Cinemax
• Cinemax 2
• HBO HD
• HBO Comedy HD
• Cinemax HD
• Cinemax 2 HD
• HBO OD (On Demand) i
• HBO GO
 
Još jedna glupost od strane telekoma. Šta će kome SD kanali ako u premium daju HD. Umesto da objedine HBO i Cinemax u jedan paket za pristojnu cenu, oni nabudžuju ovo. Cena će ne sumnjam biti paprena.
 
Gde si nasao ovo?Nigde nema na njihovom sajtu
 
Poslednja izmena:
Upravo aktivirao kod mene, 780din ,obuhvata sve hbo kanale ukljucujuci sd i hd .
Upravo gledam na open.telekom.rs stoji lepo u vestima hbo premium ?
 
Poslednja izmena:
Da upravo se pojavilo,ubacuju na sajt polako..Kao i Eurosprot HD i Eurosport 2 HD
Kakva je slika na HBO HD? Na njemu ide isti program kao i na hbo sao u hd jel?
pa i kod SBB je ovaj paket slicne cene ako se ne varam
 
Poslednja izmena:
Kada odem preko menija da aktiviram hbo premium paket pise da moram da imam obican hbo i cinemax paket aktiviran da bih mogao ovaj premijum.U cemu je fora,kada aktiviram ova dva da li autmotski imam premium aktiviran ?AKo nije tako bilo bi mnogo 2x780 din?
 
Cao, jel neko uspeo da pokrene hbogo na ipad-u? Meni nece ni da se upali, samo ekran koji me obavestava da moram biti u odredjenoj zemlji da bi gledao. Pretpostavljam da sam skinuo US verziju, posto mi je AppleID na US prodavnici. Ima li neko resenje?
 
Nazad
Vrh Dno