Šta je novo?

Torchlight [action rpg, diablo clone]

mene muzika apsolutno podseca na diablo 1 :) kao da su promenili samo par rifova i to je to
 
meni se igra bas svidja, sinoc sam zaglavio do kasno uz nju!
prava igra za opustanje, uopste nije zahtevna sve na maximumu mi radi cak i na laptopu.
 
Ja stavio Very Hard i Hardcore i usao u onaj portal sa nekakvim kosturima i odvalili me :(. Sad imam mrtvog lika. Jel zna neko foru kako da ga ozivim?

pa kad si stavio Very Hard i Hardcore u isto vreme (sam ti jos fali Insane :D) nema ti pomoci...moraces da iskoristis save od pre kapije...predlazem da promenis i tezinu u samo Very Hard....:eyebrows:

p.s. ali zanci smejem se vec 5 minuta....
 
Poslednja izmena:
Bacam se na ovo cim se zasitim sa Borderlands-om. Uf sledece nedelje je ludilo Dragon Age i SW Force Unleashed. Tesko nama.
 
pa kad si stavio Very Hard i Hardcore u isto vreme (sam ti jos fali Insane :D) nema ti pomoci...moraces da iskoristis save od pre kapije...predlazem da promenis i tezinu u samo Very Hard....:eyebrows:

p.s. ali zanci smejem se vec 5 minuta....

Drago mi je da sam te nasmejao. Inace jos dva Berserkera su mi otisla u vecna lovista dok mi nije pukao film i zamenio ih sa Gunlingerkom. Od prvog lika sam sacuvao dobar pistolj i unikatni shoulders za tu klasu :smoke:

Inace igra ima random generisane nivoe tj. svaki put je raspored soba drugaciji :)

EDIT: Osecaj dok igrate sa ovom ribom i pucate na sve sto se mice je neprehebiv ,)
 
Poslednja izmena:
Heh, ova igra je tačno ono što ne valja sa PC gejmingom. Dakle, naizgled ultrazarazna, a u stvari mućak. Svaki element je tamo gde je bio pre 5 godina, uz tu i tamo poneku toleranciju jer se ipak ne radi o AAA igri. Ali, zašto bih igrao nešto što nije vrhunski u raznim elementima i sitnim detaljima? Jednom se uđe u štos i ćao, u jednom trenutku smori od ponavljanja kvestova i bonus tamnica i to bi bilo to.

Jedino što je vadi jeste što u poslednje vreme nema sličnih igara i što se u principu radi o klasičnoj akcionoj izometrijskoj igri, kakvih su se mnogi uželeli. Stigoh do 11. levela dungeona, to bi bilo to, ne dolazi u obzir da dalje nastavljam.

edit: i baš sam igrao sa gunslingerkom :)
 
Poslednja izmena:
Najbolja fora sa kerom je kad ga posaljes u grad da prodas inventar .. ne moras svaki cas da trcakaras ..tj trci gore ljubi trci dole ... :D
 
Jedino što je vadi jeste što u poslednje vreme nema sličnih igara i što se u principu radi o klasičnoj akcionoj izometrijskoj igri, kakvih su se mnogi uželeli. Stigoh do 11. levela dungeona, to bi bilo to, ne dolazi u obzir da dalje nastavljam.

Cek bre, pa nije valjda cela radnja u dungeonima lebac mu poljubim :S:. Ja sam mislio da cu izaci na neku zelenu povrsinu i tamo tamaniti neke zveri. I nije tacno da je sve kao pre pet godina. Pre pet godina nije postojala ovako udobna H&S igra. Ajde reci sta fali osim arrange inventory opcije?
 
Pa pocetkom sledece godine izlazi MMO verzija igre. Ovo mu dodje kao zagrevanje.
 
evo probao....interesantna je,ali jedinu slicnu igru koju sam igrao pre ove je bio Sacred (Diablo?whats that)
utisak je za sada pozitivan,iako preferiram multiplayer stil igranja barem sto se tice bilo kakvog oblika rpga
 
vi niste igrali fate ? ovo je cista kopija, ima cak i pecanje kao tamo... nista specijalno ides klikces i ides i klikces, nit price nit zapleta nit multiplayera, ali okej da se malo zezas ;)
 
Sacred i Titan Quest su od ovoga bolje igre, i to mnogo...Po svemu.
 
Izgleda da ljudi ne misle tako. Jeste tek pocelo ali ocene usera su preko 9.

Metacritic
Gamespot

Titan Quest je i dalje drugi najbolji h&s ali se poprilicno razlikuje od Diablo igara. Torchlight im je mnogo blizi. Jaka strana TQ jeste setting dok su klase bolje odradjene u TLu (manje ih je to stoji, ali su skillovi zanimljiviji i svaki je upotrebljiv sto nije slucaj u TQ).

Sacred je fail igra koja je potpuno promasila poentu (slicno kao Fallout 3). U oba Sacreda ne postoji klasa vredna igranja niti smisleni skilovi. Islo se na kvantitet, dzinovske mape pune bezveznih monstera. Sacred je ekvivalent Granda medju PC igrama.

vi niste igrali fate ? ovo je cista kopija, ima cak i pecanje kao tamo... nista specijalno ides klikces i ides i klikces, nit price nit zapleta nit multiplayera, ali okej da se malo zezas

To vazi za svaki H&S osim Diabla. Razlika je u prijemcivosti i kvalitetu supstance H&S igara i to je ono gde je ova igra jaka. Ne zamara i dovoljno je zabavna da ti prodje dva sata a da ne primetis.
 
^^ Ma realno dobra igra, od svih Diablo klonova jedino sam se na ovome duže zadržao ( lvl 24 ) - osim ako se The Bard's Tale računa kao Diablo klon
 
Poslednja izmena:
Sjajna igra, i simpaticna.. grafika je pristojna, a gameplay je savrsen. Po meni je najblizi D2. Za neku inovativu, za nesto novo, igra je odlicna.
 
dobro majkumu šta im je bilo teško da integrišu neki multiplayer coop za preko neta u ovo? smor je da igraš sam rpg, pa nismo u 19. veku pobogu
 
dobro majkumu šta im je bilo teško da integrišu neki multiplayer coop za preko neta u ovo? smor je da igraš sam rpg, pa nismo u 19. veku pobogu

Ovo je samo singleplayer uvod u Free 2 Play MMORPG koji izlazi malo kasnije.
 
Ja bi mnogo vise voleo retail pakovanje ala Diablo/Guild Wars. Ime izdavaca mi ne uliva poverenje (Perfect World International :S:).
 
mislim da ce netbook f2 play mmorpg biti pravi pogodak
 
auu konacno sam danas imao malo vise vremena da se poigram :0
igram mi je skroz simpaticna i zarazna :) krcam sa onom "copinom" sve sto mi stane na put xD
izbunario sam 2 junika i jedan rer, 13 sam lvl i pristojno ih drljam :)
ako je ova igra pravljena na osnovu onoga sto su videli u gejmplejevima iz d3, onda ce d3 biti ludilo kad izadje :D ja sam jednom recju prezadovoljan igrom :)
 
zaglavio sam na onom questu kod potresa ispod grada i kada moram da izvalim odakle to dopire.jel iko stigao dotle? spustao sam se 3 lvl ispod,na kraju nisam ni nasao portal ka sledecem lvl,a ova 3 lvl sam skroz ocistio i ne znam sta dalje
 
Evo i ja da se pridruzim hvalospevima za ovu igru, stvarno zarazno i zabavno :D
Dugo nije bilo HnS igre ovog ranga :D
 
zaglavio sam na onom questu kod potresa ispod grada i kada moram da izvalim odakle to dopire.jel iko stigao dotle? spustao sam se 3 lvl ispod,na kraju nisam ni nasao portal ka sledecem lvl,a ova 3 lvl sam skroz ocistio i ne znam sta dalje

koji si lvl pa cu ti reci dal sam zaglavio xD
nisam siguran da sam stigao dotle ali kozna mozda sam se zaludeo pa zaboravio na pricu o potresu :D
 
evo dosao sam ja do tog dela samo sto sam otvorio onaj portal, znaci nisam isao po dungeonima jos! i da, skontao sam tek sada da nisam odradio quest za floor 1 kod onog carobnjaka -.- i sad mi je dao quest u necropolisu a pojma nemam gde je to ni kako se dolazi, a mrzi me da idem redom :S
ima li ko predstavu kako preko portala najblize stici do necropolisa?
 
i kod mene je slicna situacija kao kod orckristeg-a, malo sam zbudnjen :) a da ne pricam koliko je laka igra. igram na normal i nisam uopste bio u situaciji da poginem.. ikada..a lvl 12 sam. vodim ribu sa utokom u jednoj i sekirom u drugoj i ne moze niko da mi pridje :D mozda sam pogresio sto sam uzeo na normal..mozda pocnem na hard ponovo.
 
Poslednja izmena:
Pogresio si. Sto je veci nivo tezine to je bolji loot. Ja igram na Very Hard i ako pazis neces poginuti ali ako se zaletis moze biti ozbiljnih problema. Nije nemoguce ali je izazovno :)
 
Nazad
Vrh Dno