Šta je novo?

Torchlight [action rpg, diablo clone]

Zanimljivo izgleda, definitivno ću probati ovo kad izađe mada mi se ovaj cartoonish stil grafike ne sviđa nimalo
 
meni ovo mnogo lepo :D skroz d3 like al nije frka, vidim da ce da se prezimi ova ladnoca uz ovo :D levi klik dovidjenja xD
 
Crtanofilmska grafika nije nikakva novost u ovom žanru. Ono što je mnogo bitnije za izometrijske igre sa tehničke strane jeste fluidnost i animacija. Na filmiću koji je linkovao Jovy ovo izgleda kao da se igra u ~18 fps, i odvratno je.
 
Ja ne znam kako ljudi pokusavaju da zamene Diabla.....Sacekajte dok ne izadje a medju vremenu igrajte sacred 2 :D , jer to je realno najbolji klon Diabla.......
 
Deluje obecavajuce, meni se bas svidja, igracemo dok ne izadje "tata".:D
 
Ja mislim sto se tice d klona, da se ovde misli na d3, obzirom da ova igra neverovatno podseca na ono sto je blizz prikazao u svojim gemplejovima :) Jel se zna datum izlaska? Jel je i dalje 27. ili sam to sanjao? :D
 
jos samo 23h do izlaska :D can't w8 :)
 
Igra se pojavila. Težina 500Mb.
Kako su uspeli da je spakuju to mi nije jasno ali ova veličina ne uliva neko poverenje. Mada videćemo.
 
500mb o_O ko zna sta je to, nemoguce da to valja...
 
sad sam malo brljao, i ja nalecem na te skidrow ripove 500mega, al viki kaze:
Media Download, CD/DVD (to be released later) moguce da je u tih 500mega klajent pa se ostatak svuce sa neta, kontam da je to ta logika, ne verujem da je neki rip od 500mega... mada imam ja cod5 koji zauzima 6 giga ripovan u 2 koma nesto, tako da moguce i da je to, no bice da je ovo prvo! sad cu skinuti pa javim :)
 
sad sam malo brljao, i ja nalecem na te skidrow ripove 500mega, al viki kaze:
Media Download, CD/DVD (to be released later) moguce da je u tih 500mega klajent pa se ostatak svuce sa neta, kontam da je to ta logika, ne verujem da je neki rip od 500mega... mada imam ja cod5 koji zauzima 6 giga ripovan u 2 koma nesto, tako da moguce i da je to, no bice da je ovo prvo! sad cu skinuti pa javim :)

Nije nego je u pitanju Steam verzija koja izlazi danas (zato kaze media download). Mislim da nije RIP u pitanju nego je igra jednostavno mala, verovatno nema sinematike itd.
 
jos 300mega pa cemo videti :) ko prvi sazna nek javi xD
 
LOL i ja imam jos ~300MB. Ovaj ruski servis nece da prebaci 100KB/s :(
 
Evo malo screen-ova.
 

Prilozi

  • Torchlight.JPG
    Torchlight.JPG
    27.9 KB · Pregleda: 72
  • Torchlight 2009-10-27 12-51-31-18.jpg
    Torchlight 2009-10-27 12-51-31-18.jpg
    164.7 KB · Pregleda: 134
  • Torchlight 2009-10-27 12-52-43-04.jpg
    Torchlight 2009-10-27 12-52-43-04.jpg
    168.1 KB · Pregleda: 140
  • Torchlight 2009-10-27 12-54-29-28.jpg
    Torchlight 2009-10-27 12-54-29-28.jpg
    187.2 KB · Pregleda: 130
  • Torchlight 2009-10-27 12-58-34-56.jpg
    Torchlight 2009-10-27 12-58-34-56.jpg
    192.2 KB · Pregleda: 107
aaaaaaaaaaaa upravo mi je pukao megashares aaaaaaaaaaaa
-.- sve iz pocetka! idem na euc vec ga je neko okacio! god damn!
 
Po ovim screenovima mogu jednu stvar da zakljucim, ovo je Mythos 2 (sto i nije lose jer je prvi deo bio super online).

Edit:
aaaaaaaaaaaa upravo mi je pukao megashares aaaaaaaaaaaa
-.- sve iz pocetka! idem na euc vec ga je neko okacio! god damn!

:p
 
Poslednja izmena:
System Requirements:
OS: Windows 2000 or later
Processor: x86-compatible 800MHz processor
Memory: 512MB
Graphics: DirectX-compatible 3D graphics with at least 64MB of addressable memory (such as an ATI Radeon 7200, NVIDIA GeForce 2, or Intel GMA 950)
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 400MB
 
Igra je gotiva samo takva :)

Nema introa i suvisnih animacija, cista supstanca - clean and simple :)

Grafika je maksimalno simpa i totalno nezahtevna (cak postoji opcija netbook mode) :)

Muzika je vrh!!! Zna se i zasto ;)
 
Ovo je igra koja je napribliznija Diablu od svih igara koje sam do sad probao. U stvari ovo je Diablo kec sa grafikom i elementima WarCraft univerzuma.

Tehnicki, igra je savrsena. Svi elementi Diablo igara su tu, cak su ubacili neke stvari iz drugih igara. Tu je enchantovanje, transmutovanje, unistavanje itema zarad dobijanja materijala, ucenje magija koje nisu svojstvene klasi (moguce je pokupiti magijski skroz i izuciti ga, 4 takve magije mogu se izuciti).

Eh da igra je steampunk tj. tu su gnomi, trollovi, pistolji (verovatno i puske), nekakvi mehanicki stvorovi itd.

Jedino sto fali ovoj igri jesu Blizzard style cinematici, prica kao i gothic grafika (simpla izgleda ali bi vise voleo da je igra na fazon Diablo keca).
 
Krenuo malo ovo da pikam i sivdja mi se!

Poceo sam sa alchemist-om i ne ide lose za sada, simpa grafika i mjuza, samo jos nisam siguran u kom pravcu da budzim lika, za sada malo naginjem ka summoning magijama.
 
Ja stavio Very Hard i Hardcore i usao u onaj portal sa nekakvim kosturima i odvalili me :(. Sad imam mrtvog lika. Jel zna neko foru kako da ga ozivim?
 
Poslednja izmena:
Koliko znam hardcore lika je nemoguce oziveti osim ako vec nije izasao neki hack ili mod za isto ;).
 
Simpatično ostvarenje, ali sam upravo nabavio i Bordelands. Tako da će ovo morati malo da sačeka.
 
Ako igras hardcore nema ozivljavanja...bar za sad.
Simpaticno jeste, al sam igrao jedno sat-dva... i obrisao.
Borderlands 2 sata... i obrisao.
Sve u svemu ceka se Dragon Age. :p
 
Odigrah 2 sata, svidja mi se. Mogli su neke cinematice i glasove kod questova da odrade, i bilo bi full. Ovako samo text i kolji.
 
Jel zna neko da li ima neke razlike u loot tabelama u zavisnosti od easy, normal, hard i very hard tezine igranja?
 
Fenomenalna igra. Po prvi put u nekoliko godina da me nesto zadrzi za ekranom od igara.
 
Nazad
Vrh Dno