Šta je novo?

ThermalTake CPU kuler(i)

mitarus

Slavan
Učlanjen(a)
29.09.2004
Poruke
2,474
Poena
380
Da li neko zna gde ima da se kupi Thermaltake TMG i2 kuler za Intel procesore?

PCberza i ITSvet daju Gigatron i WinWin, ali zvao sam ih po 3-4 puta u poslednjih mesec dana i uvek je varijanta "pozovite drugu radnju".

Ko uopste distribuira TT?
 
Alti radi TT program. Trenutno nemaju nishta od TTa na lageru, dugo vremena nisu uvezli nista, ali od ponedeljka ce imati sve i svashta na stanju, ukljucujuci i CPU kulere.
 
Odlicno. Razmisljao sam da dignem ruke od TTa i kupim CM TX2.
Valjda ce biti ovog kulera sto trazim, on mi znatno vise odgovara...
Thanx za info :wave:
 
Poslednja izmena:
Pa videcu da i okrenem Alti u pon. pa da ih pitam, trebalo bi da znaju, ako nista drugo ti javi, i hvala :)

p.s izvinjavam se na malo off topicu :wave:
 
Kakve su sanse da tu bude i Kandalf LCS?
 
Nazalost TT TMG i2 kuler nije stigao, zapravo nista sam vodenog hladjenja nije stiglo.:S:
Ni Armor+ ni Kandalf LCS nisu stigli. :S:
 
Poslednja izmena:
@garson:
Znas mozda kad bi trebalo opet da stigne nesto od Thermaltake-a?
Lik iz Microsystems-a mi rece da "zna sigurno" da ovaj kuler "stize u cetvrtak". :trust:
Samo mi nisu pouzdani, jer kod njih sve ima, bice, stize, moze...

Jel postoji jos neki dobar kuler kod nas, a da nije tower dizajn? I da ima dobre performanse, preferirao bi nesto sa heat pajpovima. Nesto kao ovaj TMG. Da li su kod nas uopste stizali "mali" CM Geminii, oni za jednu 12-icu?
 
@garson:
Znas mozda kad bi trebalo opet da stigne nesto od Thermaltake-a?
Lik iz Microsystems-a mi rece da "zna sigurno" da ovaj kuler "stize u cetvrtak". :trust:
Samo mi nisu pouzdani, jer kod njih sve ima, bice, stize, moze...

Jel postoji jos neki dobar kuler kod nas, a da nije tower dizajn? I da ima dobre performanse, preferirao bi nesto sa heat pajpovima. Nesto kao ovaj TMG. Da li su kod nas uopste stizali "mali" CM Geminii, oni za jednu 12-icu?

Koliko sam do sada zapazio, Alti (uvoznik TTa) ne toliko cesto (jednom u mesec-dva) dobija nove kolicine TT robe, tako da ne verujem da ce skoro dobijati.
Mozda je najbolje da okrenesh Alti i pitash njih.
 
Pa batalite TT.:d Kao da je neka firma.:p
 
Nazalost TT TMG i2 kuler nije stigao, zapravo nista sam vodenog hladjenja nije stiglo.:S:
Ni Armor+ ni Kandalf LCS nisu stigli. :S:


Stigo je bas dosta stvari od TT, mendju nijima i sve sto se smpominje u gornjoj poruci i to po vise modela :) Za datalje PM
 
Stigo je bas dosta stvari od TT, mendju nijima i sve sto se smpominje u gornjoj poruci i to po vise modela :) Za datalje PM

Da, tek danas juce nije bilo.;)

Stiglo je dosta kulera, TMG i1 i i2, kostaju smeshno, 1400 din, ali interesantno je da je stigao BigTyphoonVX za smeshnih ~2100 din.:) Zatim DuoOrb (2650din), RubyOrb...
Za graficke je stigao DuOrb (1825 din)...
Kucishta, stigao je Kandalf LCS (15500din), Armor + ESA (11800 din), Armor + LCS (16900), Armor+MX (7000 din).:)
Ma stiglo je zaista puno robe.:D
 
Poslednja izmena:
Da, tek danas juce nije bilo.;)

Stiglo je dosta kulera, TMG i1 i i2, kostaju smeshno, 1400 din, ali interesantno je da je stigao BigTyphoonVX za smeshnih ~2100 din.:) Zatim DuoOrb (2650din), RubyOrb...
Za graficke je stigao DuOrb (1825 din)...
Kucishta, stigao je Kandalf LCS (15500din), Armor + ESA (11800 din), Armor + LCS (16900), Armor+MX (7000 din).:)
Ma stiglo je zaista puno robe.:D

Ma nemoj sad da se vadis :D :wave:
 
Znaci, stigao je i TMG i1. Nisam primetio ranije da ga je bilo...

Bas me zivo interesuje da li je bolji od CM TX2. Za pocetak ima 4 HeatPipe-a, 4pin konektor i dobru cenu. Cini mi se da je odlicna kupovina za nekog ko kupuje jeftin tower hladnjak...
 
Znaci, stigao je i TMG i1. Nisam primetio ranije da ga je bilo...

Bas me zivo interesuje da li je bolji od CM TX2. Za pocetak ima 4 HeatPipe-a, 4pin konektor i dobru cenu. Cini mi se da je odlicna kupovina za nekog ko kupuje jeftin tower hladnjak...
Aha, stigao.:)
Ja ne bih razmishljao o TX2 pored BigTyphoon VX za 500 din vishe.:) Prosto mi je neverovatno da je tako jeftin (do skoro je bio 45-50e), verovatno ce na drugim mestima biti i jeftiniji jer Alti u maloprodaji nije najjeftiniji.
 
Stvarno je ogromno to BigTyphoon chudeso. Odlicna cena, gledao sam pre neki mesec MiniTyphoon i bio je skuplji od toga. Ko ima prostora u kucistu i voli nabudzene kulere, eto kupovine za male pare...
 
Poslednja izmena:
Stvarno je ogromno to BigTyphoon chudeso. Odlicna cena, gledao sam pre neki mesec MiniTyphoon i bio je skuplji od toga. Ko ima prostora u kucistu i voli nabudzene kulere, eto kupovine za male pare...
Jeste on velik, ali nije tower kuler pa u principu staje svuda.:)
 
Treba mu 15cm u visinu, a toliko treba i tower kulerima, tako da mu dodje na isto...

EDIT: slika
 
Poslednja izmena:
Ljudi MicroSystems, stigao uvoz TT-a, ima Armor+ i Xaser 4 kucista, u cetvrtak ce sve i biti na lageru i tamo spremno za kupovinu.
Inace crni Armor+ je izgleda vec dobio 15 rezervacija od 20 crnih modela ako se ne varam.
Tako da ako hocete svoje kuciste pozurite i rezervisite.
 
Ljudi MicroSystems, stigao uvoz TT-a, ima Armor+ i Xaser 4 kucista, u cetvrtak ce sve i biti na lageru i tamo spremno za kupovinu.
Inace crni Armor+ je izgleda vec dobio 15 rezervacija od 20 crnih modela ako se ne varam.
Tako da ako hocete svoje kuciste pozurite i rezervisite.

Pa ja rekoh pre par postova shta je stiglo u Alti.;)
 
Nazad
Vrh Dno