Šta je novo?

ThermalTake CPU kuler(i)

^ Nisam video da je napisano toliko postova, vec sam odma isao na drugu stranu :d
Armor+ za ESA za smesnih 12k !? pa i ESA verzija je sa vodenim, kako je tako jeftin onda :trust:

Inace ako su to cene jos bolje, ja sam ocekivao ~200e da ce biti, inace stavio sam narudzbinu za crni Armor+ u Microsystems-u, pa u cetvrtak treba da ga pokupim, a ni ne znam koliko kosta lol :d al' dobro, kes sam skupio jos u januaru :S:

*edit* pardon izgleda da ESA nije sa vodenim ..hm
 
Poslednja izmena:
Evo pogledao sam opet, Armor+ESA preporucena MP cena je 11800 din, LCS je 16900.LCS ima samo jedan komad, ESA 8 komada.:)
 
Iskreno, ocekivao sam vece cene, i zaista sam na neki nacin odusevljen ovim cenama, stari Armor je imao mnogo vecu cenu.
Uf vec vidim da ce biti nestasica LCS modela :d
 
I ja sam iznenadjen niskim cenama vecine TT komponenti iz zadnjeg uvoza, kuleri i ventovi su dzabe, kucishta takodje nisu skupa, napajanja su pojeftinila...
 
Skoro ceo proizvodni program ThermalTake-a kulera je stigao u Gigatron, BigTyp 120, Duo Orb, MaxOrb, GoldenOrb, DuoOrb Gpu, V1, TMG... Za koji sat ce se pojaviti na stanju.
 
Ili, uopshte, ko radi altijevu maloprodaju?

Da li je moguce da su za par dana planuli SVI tajfuni?
Ili su samo otishli na lagere nekih radnji? Kojih?

(btw, ne vidim na sajtu gigatrona BigTyp-ove :( )
 
Neverovatno. Samo jedan dan je bilo tajfuna na alti-jevom sajtu. I to obicnih (ne VX varijanti). Vec danas ih vise nema. Dok sam ja trazio ko ce ih od Novosadskih firmi imati u maloprodaji, nestadose i u BG-u.
 
Bilo je i VXova u utorak kad je stigla roba, planuli su svi istog dana.Nije ni cudo preporucena MP cena je bila 2100 din.:smash:
 
Zvrcnuo sam Microsystems. Oni ih imaju al za ~2700 obicnog, a ~2900 VX-a (Moguce da nisu te cifre, al su tu negde. Cenu sam zaboravio istog momenta kad sam je i cuo jer mi se cini bezobrazna u odnosu na pomenutih ~2100.) Kanda cu ipak uzeti TMG i2. Njega ima u NS (bar po sajtovima prodavaca), a i dovoljan je za moje potrebe.
 
Nazad
Vrh Dno