Šta je novo?

Thermaltake Contac 21 misljenje?

Ne znam na sta mislim ali za napajanje jeste overkill. :) Skupljam za novo napajanje :p Nego jel ima negde F9 ?
 
Overkill za napajanje?! Hmmmm..


F9 je bio jedno vreme u radnji na em...

I ja hocu da uzmem f9
 
Pa dosta trazi sigurno meni 420W napajanje ali realna snaga mu je nekih 250W - 300W. Javi ako negde nahvatas F9 ili Raijintek.
 
Ereboss dosta trazi? Mozda te velicina zbunila ali fan sa erebossa radi na 12v i amperaza mu nije preko 0.5A sigurno, racunicom P=U*I dodjes do zakljucka da u tom slucaju trosi 6W
 
A onda ne shvatam zasto za kuciste je lose :D Inace jel ima neki dobar 92x92 cooler ? jel ima neki coolermaster ?
 
Pa lose je za ereboss jer ereboss ne bi stao u njega :D u najboljem slucaju bi morao da skines stranicu sa kucista :D
 
Kada bi gledali koje je bolje raijintek Themis ili Aidos ?
 
Themis je bolji jer ima 120mm fan, jeste da ima "samo" 3 heatpipea ali im je fi=8mm, themis ti je u rangu sa cm hyper 212 evo, e sad ne znam koliko ti je siroko kuciste, nasao sam na netu da je 180mm visina themisa je 158mm pa ti vidi
 
Ne mogu da nadjem nista raijintekovo sam ima preko caseking.de, medjutim nasao sam neki CM cooler da ga stavim mesto Contac 21 stock kulera, medjutim taj cooler je los jaci je Contac 21 kuler tako sta mislis o TX3 ? :)
 
Radije bih uzeo Contac 21 nego TX3 jer contac ima jedan heatpipe vise i jeftiniji je, al u testovima su skoro isti
 
Evo uzeo danas contac 21, temperature na 1200rpm su 10 stepeni manje nego na stock kuleru sa 2100rpm, 2000din ga platio u emmiju
 
Raijinteka jos nemas u srbiji, ne mozes da stavis F12 na Contac 21 jer je F12 120mm a Contac 21 prima 92mm fanove, mozes da mu stavis F9...

Ereboss ti je po meni overkill za to kuciste :D

Sad ih ima u Srbistanu :d
 
Uzeo bih EreBoss ali ne moze da stane a da kupujem drugo kuciste ne pada mi napamet :D Cim budem imao kesa, finansijski dobar uzecu ga. i staviti neku dobru termalnu pastu :)
 
Dobar je aidos, samo mi zao sto ga sekirasi nisu uporedili sa Contac 21 a ne samo sa 212 evo
 
Nazad
Vrh Dno