Šta je novo?

The Lord of the Rings™, The Battle for Middle-earth™ (PC)

shtaps

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2003
Poruke
733
Poena
619
Izlazi 06.12 :)

Jos jednom da se naspavam, Jos jednom da se naspavam, Jos jednom da se naspavam... pa onda sacekam jos mozda nedelju dana :(

Ali izlazi!!!

Da se podsetimo:

Best Strategy Game The Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth (EALA/EA Games for PC) What’s the most lasting impression of the Battle for Middle Earth? Thousands upon thousands upon thousands of orcs all lined up baying for blood. At least that’s what it seemed like. The epic battles of the Lord of the Rings movies have been brought to the PC in spectacular fashion, and the first question from the lips of most that saw this game was, “How could they possibly have done that?” Best of all, the huge armies aren't just groups of mindless brutes -- they are aware and react to their surroundings. Squads of combatants bait each other before (and during) battle. And with each passing victory, the troops get whipped up into a fervor that further enhances the experience. Once again, Electronic Arts proves that it can tap into the essence of a film franchise and produce a game perfectly suited for both the fans and the platform on which it appears, the PC. A worthy winner -- and a victory write-up without a single Middle Earth cliché in sight! - John Davison, Editorial Director, Ziff Davis Media Game Group@E3 2004 visit:
gamecriticsawards.com

...jos jednom spavam... :)
 
To bato, war for the ring sam propustio ali ovo moramo igrati...
Odoh da odvozim onaj HL2 dok ovo ne izadje :D
 
Igra je totalno razocarala... kako kazu da nije k grafike i licence igra bi bila daleko ispod proseka...
 
Cuo sam da ce The lord of the rings The battle for Middle-earth biti jedna od najboljih strategija,ali postoje i negativna misljenja zar ne?
 
Zavisi. Ovo je C&C u LOTR svetu, nekome ce se to dopasti, nekome nece. Ima mnogo forica u igri, ali da li su one dovoljne da nadomeste dublji gameplay videcemo...
 
Gameplay je supalj, procitao sam 2-3 uvazena review-a sa jakih gaming sajtova i svi do jednoga su se razocarali... preveli hype je kruzio oko ove igre i na kraju ispade samo jedno lepo sp iskustvo... ali zato AOX koliko sam imao prilike da vidim je JAKO dobar rts neki ga vec porede sa SC-om... gledao sam screenshotse imao sam prilike da popricam sa nekim jakim war3 igracima koji su presli na nju i sve mi ukazije da ce biti nesto od toga...
 
jel su bili to neki "jaki igrachi" sa evilsperma ?:))
 
Highl1 je napisao(la):
jel su bili to neki "jaki igrachi" sa evilsperma ?:))

Duhovit neki deckonja... ne to su bili neki jaci roc igraci koji su uvideli koji je war3 shit postao izlaskom TFT-a...
 
Mislim da ce i pored tih nedostataka igra postici veliki uspeh u Evropi.
Ipak,ima jaku konkurenciju(World of Warcraft).
Bolje je da ne pricamo u napred.Mozda ce je neko uskoro nabaviti...
 
Kakve veze imaju WOW kao jedan MMORPG i LOTR strategija? :)
 
Neverujem da ce takva igr adobor da prodje u generals enginu.
 
Razorman je napisao(la):
Duhovit neki deckonja... ne to su bili neki jaci roc igraci koji su uvideli koji je war3 shit postao izlaskom TFT-a...
tillerman, fei, abandon ? :)
ostali su svi ostali na tft-u i zaradjuju vishe nego lepo :)
 
_Weasel_ je napisao(la):
Neverujem da ce takva igr adobor da prodje u generals enginu.

Gresis sto se tog aspekta tice. Gledao sam gameplay filmice i to sve sa graficke strane deluje malo je reci impresivno. No, videcemo sta se krije "ispod haube"
 
ne znam, meni je generals mnogo smorena igra, nema tu ni a od akcije
sve se svodi na masovanje, expanzije i ko ce kome bolje da kontrira vojsku, dok je micro i macro sveden na nulu
 
Potpuno se slazemo :) Generals je nula !
Ali u ovim LOTR filmicima koje sam gledao ima nekih fora, pogotovo sa moralom trupa, kao i mnogih specijalnih sposobnosti pa ne mora biti da ce tako ici i ovde...makar ne u tolikoj meri. Takodje ima i bonusa (e sad da li ce ih biti bas ocigledno po prostackom sistemu kamen-papir-makaze ili ce biti malko komlkikovani to zaista ne znam) koji omogucavaju da se masa prilicno lako suzbije. Par strelaca iza, napred 2-3 ogra koji iscupaju drvo i njegovo stablo upotrebe kao prangiju :)d) i cao vojnici Minas-Tirita :)
 
Highl1 je napisao(la):
tillerman, fei, abandon ? :)
ostali su svi ostali na tft-u i zaradjuju vishe nego lepo :)

Pillars,Jamers, ima ih jos par ali sam im aka zaboravio bio je tu jos jedan opasni elf iz roca, i jedan orc mada sad da me ubijes nemogu da se setim njihovih accounta..
 
jel neko poterao ovu igru na Win2K? ono shto radi na WinXP, bash i necce na WIn2K, samo se ugasi .exe u task-ovima kada je poteram..

mozzda ima neko drugo reshenje.. na PM


pozdrav
 
E a taman sam se spremio da raskantam pc.
Znaci definitivno nisam jedini kome ne radi pod Win 2000.
Preko vikenda cu da podignem xp !

pozdrav
 
Ja sam u single playeru odigrao ovu igru sa dibre strane :)

Sledeci potez je da krenem sa mracne strane da istrebim "glavne junake" :)

Meni se igra dopala, mada do sada nisam nista konkretno igrao, ali posto mi se i film svideo mislim da je ovako i trebalo da se desi :)

Sve u svemu preporuka za sve kome se dopao film!

Pozdrav
Turbo
:wave:
 
I ja sam odigrao dobru kampanju pre dve tri nedelje i neigra mi se vise. Iskreno dosadna mi je igra. "Destroy all Evil forces!" u skoro svakoj misiji nije bas neki mastoviti scenario...
 
znachi, niko nema ideju shta da se uradi po pitanju igranja LOTR BFME na WIn2K SP4?

naglashavam da trenutno nije opcija WinXP, jer je mashina starija, a i tek sam tim klincima instalirao sistem i imao grdnih problema sa plochom i BIOS-om, pa ne bih opet da "chachkam mechku", poshto sad sve radi k'o podmazano:D


pozdrav
 
E stvarno ni meni ne radi na win2k sp4!
Imate li resenje?
Mozda neki patch!
Poz..
 
Nema patcha koliko znam... instalacija sa sp1 na jednom cdu ili na dva sa sp2? ;) Salim se.
 
Alo ljudi vama sto ne radi na win2k , jeste je naterali da radi?
Ja jos nisam!
 
Kada bi samo snimanje pozicije trajalo krace :D :wall:
 
RAVEN107 je napisao(la):
Kada bi samo snimanje pozicije trajalo krace :D :wall:
I kod mene snimanje pozicija traje prilično dugo :(
 
Niste mi jasni.... sta znaci DUGO snimanje...

Izadjem u meni i kliknem SAVE i krlja po disku 2-3 sekunde i to je sve....
Da li je kod vas nesto drugacije ili vam je tih 3 sekunde DUGO???

Pozdrav
Turbo
:wave:
 
Turbo je napisao(la):
Niste mi jasni.... sta znaci DUGO snimanje...
Pa ovako, meni je u rudnicima Morije snimanje pozicije trajalo oko jedne minute, kasnije nešto manje, oko pola minute, najmanje možda nekih 20 sekundi. Za vrijeme snimanje pozicije lampica za rad hard diska se upali tek povrermeno, znači hard disk ne radi intenzivno već kao povremeno. Ako neko zna u čemu bi mogao biti problem bio bih mu zahvalan ako bi mi mogao pomoći.

Imam XP 2800+, 512 RAM, Western Digital 120 GB/8 MB, Radeon 9600 Pro.
 
Meni takodje snimanje traje 2-3 sec, ne bitno na kojoj lokaciji.
Presao sam Good kampanju ali skirmish je zakon
 
Invader je napisao(la):
Meni takodje snimanje traje 2-3 sec, ne bitno na kojoj lokaciji.
Presao sam Good kampanju ali skirmish je zakon

Svaka cast ! Koliko si dugo otprilike igrao? Mislim dana/sati sta vec :D Ja sam se juce smilovao da je pazarim... Malopre sam igrao tek sam presao "Moriu", tukao sam onog djavola 25minuta sigurno! Gandalf dok napuni onu njegovu alatku treba mu vecnost... Eh djavolska je to bitka bila... :d Ja sam samo hteo da pohvalim igricu, meni je nikad jacha... Apsolutno je dobro sto prati radnju filma...

1) Meni snimanje pozicije traje 5sec otprilike.
2) Na kojim setovanjima igrate, meni na 1024x768 medium jedino radi kako treba, bez ikakvog seckanja. Sto ce reci da igrica uopste nije zahtevna, ako se pogleda to da je igram na GF4 AGP 4x :D
3) Koliko vremena treba da se obrne cela igra na medium level? Onako okvirno receno...

Skinuo sam sa neta dobru stvar za igricu ako hocete malo da varate... evo pogledajte, ko zeli.. pozdrav !
 

Prilozi

  • The.Lord.of.the.Rings.The.Battle.for.Middle-Earth.Plus.8.zip
    40.5 KB · Pregleda: 85
Vrh Dno