Šta je novo?

TF2 Play for FREE

ubacite i mene: dominator479
 
Tada te izbacilo.. znash da si posle ushao.. mislim ti i thug se znate :) Totalno ne valja igra... :d :d :d
 
ladno ne mogu ni accept friend request jer nisam nista kupio na steamu, koje go_no
 
nista moracu nesto kupiti :) sta je najjeftinije :D
 
ma screw that , poceli dusmani i prihvatanje frendova da naplacuju. E Nema! :p
 
Any Steam Account that does not own a purchased game or have a funded Steam Wallet is considered a "Limited User."

Limited users can still create community groups, be added as friends, and even chat with other users. Please note that limited users must navigate to their Steam community homepages in order to view friend requests.
 
Poslednja izmena:
Možeš jednostavno i da prebaciš ceo Steam folder na neku drugu particiju, nije Steam probirljiv po tom pitanju.
 
Kao što reče čovek, dovoljno je da prebaciš ceo folder, steam će ostalo odraditi prilikom pokretanja...
 
Kao što reče čovek, dovoljno je da prebaciš ceo folder, steam će ostalo odraditi prilikom pokretanja...

Sta,iskopiram ceo Steam folder(sa sve instaliranim igrama) negde na drugu particiju gde imam mesta,izbrisem ovaj Steam na C: particiji,i pokrenem ga sa te nove particije-i radice?
 
Jel vi koji igrate stavljate grafiku na low? Jer meni na ovoj masini zna da secka kada je velika guzva i rokanje...
 
meni je sve na high popaljeno na max imam uvek preko 110 fps-a... 6870 i i7.. i naravno dead ringer :d
 
jel igrate vi ovo.ja sam malopre probao malo i nije lose :) jel ima negde nasih ljudi da igraju ili ko gde upadne tu igra?
 
Ja igrah juce na nekom bosanskom, usao preko ortaka iz klana, sve su Srbi/Bosanci tamo.
 
Meni vise ne ocitava servere. Prva 2 dana radilo kako treba i onda odjednom prestalo da ocitava servere. Ni server browser ni start playing ne mogu da nadju nista. Naravno, nisu av i firewall u pitanju jer je vec radilo noramlno pre toga.
Jos nisam probao da igram sa ortacima pa ne znam da li mogu na privatne servere.

EDIT: Odradio je update sada i sve sljaka kako treba. Cudo nevidjeno kako mi se problemi rese sami od sebe dok ne postavim nesto na ovom forumu bez obzira na to koliko sam se dana mucio da to poravim pre toga.
 
Poslednja izmena:
igra je fenomenalna skinuo sa steam-a pre par dana odusevio sam se :) furam na 720p ostalo na max sa integrisanom HD4250 radi bez problema
 
Ma lako je ovome sa hiljadu itema. Brz je ko zec, nevidljivost i kamuflaza su skoro momentalni, nevidljivost traje duze... Igrao sam protiv jednog ovakvog. Uzmem heavy i lik me ownuje 3 puta tik ispred baze i konacno ga ubijem iz cetvrtog puta, kad nisam presao ni 10 metara opet me ubi. Treba mu manje od 5 sekundi da predje celu mapu. Ima neku foru da skoci visoko i padne gde zeli na mapi.
To je ono sto me nervira kod ovakvih igara. Nije potreban skill koliko vreme provedeno u igri da bi se skupili leveli i itemi i cuda u zavisnosti od igre. Najgori bot moze da me prasi uzduz i popreko ako sam tek dosao.
 
Ne ne ne. Ovo sto si video sam ja :d Dakle imam 2 stvari a to su sat i noz. Sat je dead ringer i on omogucava cloak u neprijatelja i cak kada me "provale" onda me "ubiju" ali spretnoscu se opet cloak-ujem. Umesto tog mocnog sata koji sam dobio krvlju, postoji i rucni sat "invisible watch" koji ima nesto slabije moci prerusavanja. I to je sve. Ovaj server je bio "vanilla" i covek sa foruma zooloom je bio bas tog momenta i zna kako igram sa spy-em. Jednostavno volim da igram sa njime i mislim da sam solidan..
Itemi jesu unistili igru i o tome sam pricao u drugim temama ali sta da se radi, ko izgradi skill nikakvi itemi i cudesa i kape ne mogu da te poremete.. Gledaj da budesh heavy ili medic ako ti je stalo do "poena" ..
 
heh nije los spjun mada ja vise volim Engineer, Sniper, Scout :)
 
Ma lako je ovome sa hiljadu itema. Brz je ko zec, nevidljivost i kamuflaza su skoro momentalni, nevidljivost traje duze... Igrao sam protiv jednog ovakvog. Uzmem heavy i lik me ownuje 3 puta tik ispred baze i konacno ga ubijem iz cetvrtog puta, kad nisam presao ni 10 metara opet me ubi. Treba mu manje od 5 sekundi da predje celu mapu. Ima neku foru da skoci visoko i padne gde zeli na mapi.
To je ono sto me nervira kod ovakvih igara. Nije potreban skill koliko vreme provedeno u igri da bi se skupili leveli i itemi i cuda u zavisnosti od igre. Najgori bot moze da me prasi uzduz i popreko ako sam tek dosao.

Uh koliko samo nisi u pravu. SVI unlock item u TF2 imaju (u odnosu na osnovni) mane i prednosti. Recimo iz Okijevog primera: U odnosu na klasican cloak watch, sa kojim mozes da se kloakujes kad hoces sa Dead Ringerom (ovo sto Oki koristi) ne mozes da se kloakujes kad hoces vec tek kad ti neko nanese dmg... Isto tako, Etheral Reward - noz koji koristi ti pruza mogucnost da kad nekog backstab-ujes preuzmes njegov oblik ali zato ne mozes da se prerusavas kad god hoces kao sa standardnim nozem itd... Ovako su balansirana sva oruzja. + Oki igra samo spaja pa je uvezbao covek...
 
Poslednja izmena:
Raumem ja da itemi imaju i side effect, ali ipak donose poboljsanje u odnosu na standardne (inace se niko ne bi cimao da ih koristi). Necu da se upustam u raspravu, jos sam novajlija, ali po onome sto sam video, kombinovanje pravih stvari donosi solidnu prednost.
 
Nazad
Vrh Dno