Šta je novo?

TF2 Play for FREE

Sve pocinje da bude free... me likey :d
 
Konačno ću moći da nateram moju ekipu da igra TF2 sa mnom, kad već nisu hteli da se otvore za 10 Eur :)
 
Sta je ovo, u junu sve free, da nije neka obljetnica? :D
 
:) Što je najbolje od svega, ništa nije uklonjeno iz igre, sve je i dalje tu, item dropovi su isti, samo je igra - FREE!
 
Nema kraftinga, trejdinga, i jos par stvari za free usere.
 
Hmm ja sam video drugačije... Ali ne mogu da otvorim zvanični TF2 sajt na poslu (proxy :)) Jesi to video na oficijelnom?
 
dodjavola , download ide preko (kilavog) steama...
 
PA Valve-ova igra šta si očekivao :d Inače ja pržim 7-8 sati TF2 nedeljno pa ako neko hoće pomoć na početku ili već igra TF2 nek me doda u (ne)prijatelje-
Steam acc: zuloom
Ingame nick: |-FakeBlood-|


EDIT* Evo u cemu je razlika izmedju Free i premiuma

Free

Backpack 50 slots
Items: Standard
Crafting: Limited blueprints
Trading: Receive items only


Premium

300 slots (expandable up to 1000)
Standard, Rare and Cosmetic
All blueprints
Full trading
Gifting: Can receive gifts Can give and receive gifts


A evo ga i meet the medic video, posle 4 godine :) Ali je vredelo čekati!

Meet the MEDIC
 
Poslednja izmena:
10GB za team fortress 2?!? :trust:
 
... i to na C:\ :p
 
Pa naravno da ide kilavo kada je ko zna koliko miliona uvatilo da download-uje igru. Očekivan potez s obzirom da su već jedno 10 puta isti prodavali na akciji za 2.5 evra. Još koji put bi bilo samo kontraproduktivno, bolje da podele džabe da se primi narod na Steam i Valve. Očekujem i L4D2 čim najave trojku da ide kao Free igra.
 
Sta je ovo, u junu sve free, da nije neka obljetnica? :D

Nisu znali kako da dolijaju vama kojima je i 250 dinara mnogo da platite pa su vam dali džaba u nadi da možda nekada potrošite koji evro :p
 
inače jel neko primetio Heavy minigun na 0:36 i na 0:41 ? Jel to nešto novo ? Ne liči ni na Natašu ni na Iron Curtain a najmanje na Brass Beast?

Evo i sličica:

ScreenShot005-1.png
 
Poslednja izmena:
A ja bas mislio ovog leta da pazarim tf2 :)
Jedva cekam da probam!
 
A ja bas mislio ovog leta da pazarim tf2 :)
Jedva cekam da probam!

Još ćeš se načekati. Kad sam pokrenuo preuzimanje vuklo se na dosta sporih 200 KBps, sad je na oko 1 KBps. Svi navalili kao da je džabe. :)
 
E,jel moze da se prekine skidanje,pa da se sutra nastavi?
 
moze, stopiras ga samo na Steamu i to je to...
 
Steam Content serveri su preoptereceni, tako de neki korisnici definitivno osecaju zagusenje.
Uobicajeni peak bandwidth je oko 230 000 Mbit...trenutni je 457 649 Mbit. :)

http://store.steampowered.com/stats/content/

Inace, TF2 je postao najigranija igra na Steamu, 70 000 igraca trenutno!
 
Ne znam za vas, ali meni ide 700kb/s skoro konstantno, skinuto 62% ;)
 
Sve zavisi od zauzetosti servera sa koga skidas...meni je neki Nemacki skidao sporo, prebacim se na Holandski, kad ono puna brzina. :)
 
Pa da, samo treba promeniti region ako zašteka :)
 
Poslednja izmena:
Ja izgleda ne mogu nikoga da dodam u prijatelje jer na steam accountu imam samo tf2?
Evo sta mi kaze kada pokusam da dodam prijatelja:

Some features of the Steam Community become available once you have gameS in your Steam account.

EDIT: Evo nasao sam odgovor:

Why are some features of Steam not available to me?

Limited users are not able to send friend invites or initiate chat sessions. We've chosen to limit access to these features as a means of protecting our customers from those who abuse Steam merely for evil purposes such as spamming and phishing. Spammers' and phishers' ability to send pesky invites and chat requests to strangers is thereby reduced, protecting legitimate users from annoyance and scams.
The good news is that other features are still available. Limited users can still create community groups, be added as friends, and even chat with other users. Please note that limited users must navigate to their Steam community homepages in order to view friend requests.
 
Poslednja izmena:
Da, moras da kupis neku igru da bi imao full features na steam-u. Mozda mi mozemo tebe da dodamo, kako ti glasi acc?
 
Ja sam gogomor na steam-u, a znas me u quakelive-u, tamo sam goromir, igrali smo par puta ;)
Ko hoce slobodno nek me doda u prijatelje.
 
Vrh Dno