Šta je novo?

Tesla TV

Ukratko, TV nov, radio svega koji sat i ugasi se nekako na pola, tj. ekran je bio ne skroz ugašen nego plavičast više.... Na daljinski nije reagovao.
Isključim ga iz struje, uključim ponovo, crvena stand by lampica svetli ali ne reaguje na power dugme na daljinskom uopšte, niti hoće da se upali na ono dugmence ispod...

Šta može biti?

Da znam da l' odmah da potežem reklamaciju.
 
Poz, nedavno sam dosao u posed jednog 906BUS modela od 55 inca i desavaju mi se cudne stvari. Od kako je stigo android 11 mi se desava da televizor radi i samo krene da odbrojava da ce da se ugasi za neko vreme, ss i slicne stvari sam pogasio i to nije problem, od nedavno mi se desava da kada ukljucujem tv iako je odavno podesen fastboot na tv-u ipak neki put kada se tv ukljuci pojavi se Tesla natpis i krece da ucitava android sto se ranije nikada nije desavalo.

Da napomenem da tv nije resetovan na fabricko posle update na a11 jer ne vidim svrhu jer sada je sve podeseno osim ovih problema koje sam naveo. Jel jos neko ima nesto od navedenih problema a da je posle instalacije a11 uradio fabricki restart?
 
Preporucljivo je kad se android nadogradi na visu verziju da treba odraditi fabricki reset.
 
Preporucljivo jeste ali ne uvek nuzno. I na telefonu nisam nikada radio pa sve idalje fercera kao prvog dana kada je kupljen i podesen a prelazio sam sa androida na android.

Glupo mi je da moram da izgubim sada ponovo par sati stelujuci sve kao sto je bilo da bih utvrdio da li je to resilo problem ili nije. I na kraju ako ustanovim da to nije resilo problem samo sam zabadava gubio vreme na takav postupak. Pisao sam sinoc Tesla na email da cujem sta imaju da kazu na sve to pa su mi isto trazili da li sam uradio fabricki restart i da im snimim video zapis o problemima koji se desavaju.
 
Da li je ko imao dodira sa novom serijom 9 sa qled panelima? Konkretno Q55S939GUS vidim malo skuplji od VOX/JVC QLED modela oko 10k jeftiniji od C645
 
Ukratko, TV nov, radio svega koji sat i ugasi se nekako na pola, tj. ekran je bio ne skroz ugašen nego plavičast više.... Na daljinski nije reagovao.
Isključim ga iz struje, uključim ponovo, crvena stand by lampica svetli ali ne reaguje na power dugme na daljinskom uopšte, niti hoće da se upali na ono dugmence ispod...

Šta može biti?

Da znam da l' odmah da potežem reklamaciju.
Jel smart?
 
Nazad
Vrh Dno