Šta je novo?

Tesla Tablet H785

Да ли је то онај софтвер који имају у сервису и који отклања неке недостатке као што је тзв ghost touch?
Ако је то то, можеш ли ми послати на ПП линк где бих могао то да скинем као и упутство како то да одрадим? Хвала унапред. :)

GT je mislim hardverski problem. To se javljalo kod tableta iz prve serije. Ja sam imao taj iz prve serije i rklamirao sam ga i dali su mi drugi. Serija koja nema pomenuti problem a i problem sa GPS-om, kod tableta koji sam reklamirao sam imao navedene probleme.
Meni nisu flesovali tablet zamenili su mi, moram da kazem expresno brzo :).
Sto se tice update-a ja ocekujem verziju androida 4.4+ ili sam pogresno razumeo?
 
Imam ja taj iz prve serije i GT se resava updateom a GPS nazalost ne.
 
@CosmicDawn:

imam pitanje nevezano za ovaj tablet ali cu ga postaviti ovde umesto na PM iz razloga sto verujem da i druge zanima slicna stvar..
da li imate u planu ponovo neki sweet spot tablet, dakle nesto tipa 8", 19x12 rez, neki QC cipset, 2GB, 8/16GB, Lollipop i solidna baterija? verujem da ako biste izbacili tako nesto do 20k da li islo kao alva. ja bih ga prvi kupio.

Pitanje je odlicno i potpuno na mestu, svakako bih i licno voleo takav tablet. Prenecu dalje ovo kao predlog, a informacije o novim modelima ne posedujem u ovom trenutku.
 
Да ли је то онај софтвер који имају у сервису и који отклања неке недостатке као што је тзв ghost touch?
Ако је то то, можеш ли ми послати на ПП линк где бих могао то да скинем као и упутство како то да одрадим? Хвала унапред. :)

Ukoliko nisi, javi mi se na mail. Resicemo.
 
Стиже мејл. Хвала унапред. :)
Едит: Само да се захвалим нашем колеги Дамиру на експресном одговору и упутству за апдејт. Свака част. Хвала пуно још једном. :)
 
Poslednja izmena:
Osim ovog H785, primetio sam i novu verziju najjeftinijeg modela - L7 Quad.

Pretpostavljam ovakav QuadCore i 2GB RAM za nekih 12K? To bi takođe bilo odlično.
 
ima li nesto novo?
Kada ce biti neki video na YT?
 
Zasto da ne ocekuje?
Onaj najjeftiji L7 ima 2gb rama?
 
Ljudi, L7 quad je u stvari L7, samo dodato quad u nazivu.
 
L7 radi ko doksa, nikakvih problema nemam. Bateriju mi je urnisao fb, čim sam ga obrisao, tablet prodisao. :) po meni najbolji tablet za taj cenovni rang(do 9k).
 
Pardon, sad sam video da su ubacili intel quad core, a smanjili ram na 1 gb.
 
Telefoni ce stici krajem maja!
 
Чека се потврда колеге Дамира. :)
Баш пре неки дан у Гигатрону видех Тесла бокс. Претпостављам да је то "обичан" бокс (hdmi, Андроид и тако то) претпостављам да служи да се од обичног направи смарт ТВ. Чуди ме да нису избацили STB с' обзиром да већина њихових модела ТВ-а нема DVB-T2.
 
Poslednja izmena:
Чека се потврда колеге Дамира. :)
Баш пре неки дан у Гигатрону видех Тесла бокс. Претпостављам да је то "обичан" бокс (hdmi, Андроид и тако то) претпостављам да служи да се од обичног направи смарт ТВ. Чуди ме да нису избацили STB с' обзиром да већина њихових модела ТВ-а нема DVB-T2.
Ne, ne . To je bas stb :)
 
Онда моја грешка, извињавам се. Још боље онда. :)
Наше претпоставке су се обистиниле.
 
Da da, sajt sam im hakovao i video da spremaju telefone za kraj maja. Znam i poneke specifikacije telefona...
 
Zna li se hoce li biti 3g verzija na trzishtu?
 
Slikano danas. Za koji dan u radnjama sirom Srbije.

2015-04-29 10.42.46.jpg
 
Probao sam ga pre 2 dana u jednom marketu u Spaniji, 179e je bila cena koliko se secam. Svakako ima i kritika i pohvala.
 
Izvini video si ovaj tablet,Tesla H785, u marketu u spaniji?
 
Nazad
Vrh Dno