Šta je novo?

Tesla tablet H7

Дефинитивно је највећи проблем контрола квалитета.
 
problem su prodavnice koje polovne i felericne uredjaje prodaju kao nove
 
Жена је узела несумично неотворен таб и био је исти. Не верујем да су остали бољи од тога.
 
naravno da su bolji,onaj koji sam ja imao ne testu je imao perfektan ekran

i jos dosta modela koji imaju moji prijatelji,nikakve mrlje,nikakva mutna rezolucija

jednostavno,u radnji su imali nekoliko felericnih i polovnih modela koje zbog svoje nesavesnosti prodaju kao nove
 
ja ne pricam o probijanju svetlosti,vec o ekranu i rezoluciji i cistini slike,posto se on zali na losu rezoluciju i mutan i zamazan ekran

a sto se tice probijanja,jeste probijaju svi,probijaju i asus i acer,cak je i nexus 9 probijao da je bilo uzasno :/
 
Isto i ovde, devojka uzela H7, ekran je kao zamazan, prvo nisam verovao, mislio sam da ima jos jednu foliju preko ekrana.
Otisli go jedne od radnji koje ga imaju izlozenog, ista prica.
 
ne mogu da verujem sta se desava :/

izgleda da je samo ona prva tura bila dobra onda
 
Лепо ја кажем да је највећи проблем контрола квалитета. :)
 
Ja sam uzeo klincu za Novu godinu (naravno, akao sam ga do iznemoglosti :) ), i stvarno je u full-u, kao što kaže probotzor, čak i baterija traje dosta, jedini problem na koji sam ja naišao je seckanje d3go aplikacije (do te mere da ne može da se gleda) iako je tablet rutovan i tako to.
 
Батерија код мене ужас, као да је 280mAh..
 
definitivno radnja ima seriju vec reklamiranih uredjaja koji su felericni pa ih protura kao nove

i to cak mozda nisu uredjaji koji su reklamirani ovde,nego od tamo neka tura koja nije dovoljno kvalitetna,ali se radnja ipak docepala i prodaje je

sramota stvarno da se takav proizvod prodaje,pogotovo sto znamo kako ispravan izgleda i radi
 
Meni ne radi wifi u stanju mirovanja, sam se ugasi tako cim upalim bilo sta zahtevno, baterija kad se koristi sota izvuce 2h i 15 - 2h i 45 min.
 
brate ovo nije normalno uopste
prvi put vidim da se ovako nesto desava na bilo kakvom tabletu,znaci moras da ga reklamiras i klip da im pokazes i sve
 
^ +1 Правац у радњу где си купио таблет и нека ти замене за нов уколико је могуће.
 
^ Naravno da je moguće, ukoliko je do 6 meseci star, a može i da traži pare nazad. Do 6 meseci starosti tehnička roba se smatra novom i popravlja se samo ako to vlasnik odobri.
 
^ Naravno da je moguće, ukoliko je do 6 meseci star, a može i da traži pare nazad. Do 6 meseci starosti tehnička roba se smatra novom i popravlja se samo ako to vlasnik odobri.
Moze da je popravi i bez vlasnika ako je manji kvar, a da li je manji ili veci to oni odlucuju. Novi zakon je sra** kao i stari
 
brate ovo nije normalno uopste
prvi put vidim da se ovako nesto desava na bilo kakvom tabletu,znaci moras da ga reklamiras i klip da im pokazes i sve

Meni se ovo sa podeljenim ekranom desilo jednom sa 785 :D nakon izlaska iz neke igre čini mi se. Ne sećam se kako se unormalilo, da li restart ili samo isključivanje pa uključivanje ekrana.
 
Neko je pominjao azuriranje operativnog sistema u januaru?

Jel se od toga odustalo ili?
 
Kraj je februara...ne verujem da ce biti bilo cega.Sad je vec vreme za novu generaciju.Verovatno onaj win tablet sto su Microsoft Srbija objavili na fejsu.
 
Искрено и ја сам заборавио на тај апдејт, вероватно ништа од тога. :)
 
Да, прво то па онда у току јануара.
Најјача фора би била да прескоче Кит Кет и одмах избаце Лолипоп што је наравно по мени немогуће. :D
 
Lepo ja kazem da su nas lazu ,a ostali Ma jok,samo sto nije ,evo bave se ozbiljnim stvarima sada,praznici su tu,Ja cu da cekam update koliko oces,mnogo volim Teslu i sl.
 
Апдејт као апдејт није потребан толико јер таблет и на Џели Бину ради одлично. Али ако и којим случајем стигне једнога дана Кит Кет то ће бити само додатни плус за Комтрејд.
 
Nazad
Vrh Dno