Šta je novo?

Tesla tablet H7

jel si skinuo onu foliju sto dolazi preko? doduse ne znam da li jos uvek dolazi
 
Какав проблем имаш са екраном? Ја сам данас добио мој и екран ми изгледа као да је мастан или као да му је сваки други пиксел мртав. Најизраженије је на белој позадини. И wifi ми је фрустирајуће спор када је положен на сто..
Ево пар слика, не знам колико вам је јасно о чему причам
0cb7df014ad4ec26cf437cdbc6e51144.jpg

29401633a2bbef9bc6fd05ea0aa11efe.jpg

Још ја на почетку гланцам екран као ****** јер баш изгледа као да је умазан..
Заправо, wifi је ужас у свим положајижа на удаљености већој метар од рутера..
Imam problem sa probijanjem svetlosti, u mraku katastrofa, crna boja nije crna nego svetlo siva. Imam i ja problem sa wifi, nikako da ga odrzim budnim. Svaka ivica tableta probija i strasno me to iritira.
 
Скинуо сам фолија чим сам га добио, али и даље је такав. Након кратког времена ме је заболела глава јер гледам у мутно..
Код мене wifi остаје укључен, али је преспор и непознатог разлога.
 
Јел разумете шта сам хтео да кажем кад видите слике? Не знам како другачије да објасним, мислим да не трипујем већ да проблем стварно постоји.
Ово баш не иде у добром смеру, идем ја већ сутра у цбт. Појавио се мртав пиксел..
7b698703fce79c79c305c1236d8306f4.jpg
c8bf2456421cd0f1bd4e484e50b6efc0.jpg
1f1e769ddab5dc1e55a45dab59d3450c.jpg
 
Poslednja izmena:
Stavicu ja kasnije slike mog tableta da vidis kako probija :D imam i ja par mrtvih piksela.
 
Био сам у цбту данас, прво су почели да ме убеђују како се ништа не види и да је све у реду. Па ми је једна продавачица рекла "То је резолуција, јел знаш ти шта је резолуција?" и кренула да ми показује пикселе на тв од 32 инча. -.- Када је схватила да нисам ***** и да знам да густина пиксела није иста на 7 и 32 инча отворила ми је други Х7 који је имао исти такав екран и почела опет да убеђује да тако треба. Након тога сам јој тражио асус мемо пад 7 да упоредим, и разлика је небо и земља иако има мању резолуцију. Исто тако "нису видели" мртав пиксел па су после ипак видели и рекли да се до 4 комада толерише. Нудили су ми тај други са истим екраном који наравно нисам узео или да доплатим за мемопад што такође нисам хтео јер ћу овај дати сестри којој екран не смета. А свима који желе да купе овај модел бих препоручио да узму нешто друго јер је екран лош.
 
zao mi je sto si dobio felerican model,ja sam imao h7 na testu kada je izasao i imao je perfektan ekran,ali je isto imao jednu belu tackicu koja se vidi samo na crnoj pozadini :/

a sto se tice prodavaca i prodavacica u cbt i ostalim prodavnicama nemam reci....vecina njih zna manje od prosecnog korisnika,a ponasaju se kao da su licno napravili to sto prodaju...

da mi zensko kaze "da li ti znas sta je rezolucija" a pritom ispada maksimalno glupa,ko zna sta bi bilo
 
Не смета ми тај један пиксел колико ми смета умазан екран, а и тај други што имају је био исти. Нисам могао да верујем шта ми је била рекла, а тек је за неверовати било кад сам видео како је асусов 1280×800 екран перфектан..
 
Pogledaj kod mene kakav je ekran, place mi se svaki put kad uvece uzmem tablet.
dsc5702.jpg
 
Код мене је боја ок, али чини ми се да сам нашао још један мртав пиксел у настајању (назире се мало) :D
 
Код мене је боја ок, али чини ми се да сам нашао још један мртав пиксел у настајању (назире се мало) :D
Imam i ja 2, vide se na slici :D ali ajde mrtav piksel, pogledaj kako probija svetlost sramota me prosto i ja sam delom deo firme koja se potpisuje na njega. Odnecu u big bang sa sve slikama i trazicu nazad novac da vidimo sta ce reci. Po novom zakonu ne smeju da mi namecu popravku u prvih 6 meseci, mada i zakon je napravljen tako da samo izgleda kako stiti potrosaca, a sa druge strane prodavac moze da te zavrne kako mu je volja, zakrpili 2 rupe, napravili 10 novih.
 
kod mene wifi na 20m kroz zidove 3 crte
a bez prepreka pun
u oba slučaja stabilan signal
reklamirajte uredjaje

a što se tiče reklamacije
ako nosite u prodavnicu - kao što sam ja uradio
možete se nervirati 30 i više dana
ili probajte kao aleksicbenz
direktno u servis
u kračem roku je dobio zamenu
 
Nesto mi pade na pamet, gledam po google store-u neke programe za promenu rezolucije i tako toga, a posto imamo root sta mislite da bismo dobili smanjivanjem rezolucije na 1280×800, kako sam video da smanjuju na Nexusu 7 (inace ima istu rezoluciju ko Tesla 1900x1200). Jel pokusao neko uopste? Kontam da bi rasteretili tablet malo sto se tice performansi a i baterije takodje (sto mi je primarni cilj)
Sto se tice crne boje, kod mene je ok. Zar nije bas na benchmark testu crna preko kolorimetra (ako se to tako zove) pokazana kao najtacnija na ovom displeju? Kod mene samo muzgava bela mada ne smeta mi puno. A za probijanje i ne znam, meni je brightness na 1/3 od maksimuma....
Inace bas mu je skocila cena ... ja sam moj platio 10.700 a tu gde sam ga platio sad je za 4500 veca cena, a po ostalim mestima je i preko 16000...kapiram da je malo zbog rasta evra ali nije mi logicno da ovoliko poraste...
 
Poslednja izmena:
Заборавио сам да испљујем пуњач који иде уз таблет. Кинеско смеће је толико лоше да не може ни да стоји у утичници како треба. Да не причам о величини која је слична пуњачима из 2003 године отприлике..
3699dce88f63ba8ca1c0c34376f78260.jpg

Ево како стоји у утичници (има размак између пуњача и утичнице)
cd0f1c45317aa196f66c347aa3bb4012.jpg

Ево како треба да стоји (кад га држим прстом)
12b49d308c07a69ef13e6c6194b57440.jpg

Притом неће увек да пуни али не знам јел до пуњача или таблета јер се не зна шта је веће смеће.
Перформансе таблета да не коментаришем, нема апликације коју је покренуо како треба и издржао да је не угаси :D
 
ja sam tek sad otpakovao moj punjac i ako imam tablet od juna i klima se u uticnici ako si na to mislio
 
somi303, потпуно је нормално да се клима када је на зидној утичници. Стави пуњач у продужни, на поду, па тих проблема нећеш имати.
 
Наравно да није нормално јер ми то није први пуњач који имам. Од осталих 4 ни један се не клима и не испада из зида. Капирам да нисам купио Епл већ Тесла таблет, али јако сам разочаран.
 
То је због изгледа и облика самог пуњача. Пробај овако као што сам рекао и неће бити проблема.
 
Узео сам други пуњач, продужни ми не одговара. Све у свему велико разочарање, а толико сам очекивао и желео јер је домаћи бренд..
 
Па добро, с' обзиром на цену, разумљиви су неки недостаци, боље и на пуњачу него на самом таблету. ;)
 
Наравно, кажем да схватам колико сам платио и шта се очекује за те паре. Али једноставно сам разочаран, поготово екраном.
 
Наравно, кажем да схватам колико сам платио и шта се очекује за те паре. Али једноставно сам разочаран, поготово екраном.
Radjeno sa sh klasom, zato svaki skoro ima mrtve piksele, probija svetlost itd. Kad gledasbu njega kao da ima mat foliju preko
 
Шта је конкретно проблем са екраном? Претпостављам раније помињано пробијање светлости, посебно видљиво на црној позадини? Или је можда нешто друго у питању?
 
Екран је мутан, као да има неку малу резолуцију, а не фул хд. Асус мемо пад има одличан екран кад их поредиш и што рече Ђорђе, као да има фолију преко екрана. Још се је као наложио кад сам видео и тв да имају, али видим да ћу остати при провереним брендовима..
 
kod mene na klipu mozes videti da je ekran odlican na modelu koji sam probao,morao si da reklamiras to

inace sto se tice punjaca,klima se i u produznom
 
Као што рекох, отворили су у цбту нови и имао је исти тај проблем. Шта је ту је сад..
 
Као што рекох, отворили су у цбту нови и имао је исти тај проблем. Шта је ту је сад..

trebalo je da trazis povracaj novca,imas zakonsko pravo

ja ne bih pristao na felerican model,pogotovo sto znam kako izgleda onaj koji radi bez problema
 
Nazad
Vrh Dno