Šta je novo?

Televizori iz Madjarske?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nek mi posalje neko na pp iskustva sa nekim od prodavaca sa kupujem prodajem. Jel imao neko nekakva iskustva sa Borisom, Vladom, Zarkom, Zeljkom... iz Subotice?
Velike su pare u pitanju mnogo bi mi znacilo. Hvala!
 
Ja bih samo dodao i ovog Dragana iz Novog Sada, da li neko ima neka iskustva.....
 
Ne znam što mistifikujete celu priču. Kod svakog od njih postoje ocene, pozitivne ili negativne i to od strane ljudi koji su sarađivali sa njima i kupovali od istih. To pogledate i sve treba da vam je jasno i ne razumem kakva još dadatna iskustva tražite, i od koga ?!
 
Ne znam što mistifikujete celu priču. Kod svakog od njih postoje ocene, pozitivne ili negativne i to od strane ljudi koji su sarađivali sa njima i kupovali od istih. To pogledate i sve treba da vam je jasno i ne razumem kakva još dadatna iskustva tražite, i od koga ?!
Ti onda ne pratis temu Limundo, cepanica i slicne :)

Na KP moze da se registruje ko hoce i koliko puta hoce sa izmisljenim podacima (sto ljudi obicno i rade). To znaci da svaki prevarant moze da se registruje 20 puta i toboz kupi sam od sebe 20 televizora i sam sebi da najbolje ocene. Ti kao kupac dodjes, vidis ocene (koje je on sam sebi dao) i kazes "dobar je", pa posle izvuces deblji kraj.
Zato je licno iskustvo ljudi odavde neprocenjivo :)
 
Stvarno preterujete!
Pa ti prodavci koji tamo prodaju televizore, to rade vec godinu ili dve i uvek su na prve 3 strane. I ptice vec znaju njihova imena.
Citajte malo ovu temu, sve pise.
 
Baš tako. A ako im ne verujete tražite da TV ne šalju poštom nego otiđite kod njih kući i preuzmite televizor (pri tom ga možete odmah i isprobati).
 
Ovaj Dragan navodno dovozi na adresu u novom sadu ili beogradu.....
 
Ja sam licno imao korektan odnos sa ljudima iz bg isto sa KP i svaka preporuka a cuo sam i od ostalih da nisu imali problema...topla preporuka.
 
Nek mi posalje neko na pp iskustva sa nekim od prodavaca sa kupujem prodajem. Jel imao neko nekakva iskustva sa Borisom, Vladom, Zarkom, Zeljkom... iz Subotice?
Velike su pare u pitanju mnogo bi mi znacilo. Hvala!

Od Zeljka kupilo nas 5 iz firme po tv, u poslednjih godinu dana, jedno po jedno. Isporuka je uvek danas za sutra, ono sto oglasava to i ima na stanju, a za garanciju ne znam nista - jos nismo imali kvarove. Doduse, mahom su jeftiniji modeli u pitanju: 2x40EH5000, 1x40EH5300, 1x40ES6100, i jedan LG, jos jeftiniji od ovih Samsunga (prvo je njega uzela koleginica, neki 32 ili 37", ne secam se).
 
I ja sam kupio TV od Zeljka u decembru 2011. Bio je korektan, brzo smo se dogovorili, spustio mi je i cenu. Narucio sam popodne oko 16h, sutra ujutru oko 9h me je zvao kurir da sidjem ispred zgrade da preuzmem tv. Tako da sto se mene tice sve preporuke za Zeljka, mada mislim da su i ostali prodavci korektni.
 
Drugari procitah sve prethodne postove pa posto planiram kupovinu da priupitam par stvari.

Dvoumim se izmedju dva modela Samsung UE46ES6100 i LG 47LM620S

ono sto nigde ne mogu da pronadjem je da li ovaj samsung ima aktivni 3D sto bi mu dalo malo prednosti ?

Da li je problematicno ovih 200hz refreshrate na Samsungu i da li je bolje 400hz na LG-u u odnosu na Samsung?

Ne skapirah od svega u ovom podforumu napisanog da li i za Samsung vase 2g garancije kao i pod uslovima za LGa?

sta bi ste vi odabrali na mom mestu?

Unapred hvala svima na odgovoru :)
 
Samsung kod nas ne priznaje garanciju iz Madjarske a sto se tice 3D-a, svi Samsung televizori imaju aktivan 3D.
 
Drugari procitah sve prethodne postove pa posto planiram kupovinu da priupitam par stvari.

Dvoumim se izmedju dva modela Samsung UE46ES6100 i LG 47LM620S

ono sto nigde ne mogu da pronadjem je da li ovaj samsung ima aktivni 3D sto bi mu dalo malo prednosti ?

Da li je problematicno ovih 200hz refreshrate na Samsungu i da li je bolje 400hz na LG-u u odnosu na Samsung?

Ne skapirah od svega u ovom podforumu napisanog da li i za Samsung vase 2g garancije kao i pod uslovima za LGa?

sta bi ste vi odabrali na mom mestu?

Unapred hvala svima na odgovoru :)
Idi na Samsung. Ima bolju elektroniku ima bolji kontrast i 2D sliku u odnosu na LG. Jedino je mozda pasivni 3D na strani LG-a (opet nekom vise prija aktivni 3D, koji cini mi se malo vise zamara oci,))
 
Poslednja izmena:
Ovo za elektroniku baš nisam siguran. Dosta ljudi se žali na Samsunga što se tiče delova (kažu stavljaju loše komponente) i mnogo su kvarljiviji od LG-ja.
A sad kako kažu 100 ljudi 100 ćudi, 100 žena 200 s*sa.
Ono što nekom može biti bitno između dva pomenuta modela - taj LG nema ugrađen Wi-fi dok Samsung ima.
 
Poslednja izmena:
Jel neko nekad imao problem da se Tv pokvario i sta mu je onda bilo ciniti? Jel su prodavci korektni da ispostuju dogovor? Jel dovoljna fotokopija fiskalnog racuna,da bi ja licno ostvario pravo na garanciju ili je potreban original,koji u vecini slucajeva ostaje kod prodavca sa KP? Pitam jer imam LG led kuci,kome je otisao panel,ali je kupljen u Tehnomarketu(koji je u stecaju),pa sad muku mucim da ostvarim garanciju,posto je jos uvek u garanciji.
 
Ovo za elektroniku baš nisam siguran. Dosta ljudi se žali na Samsunga što se tiče delova (kažu stavljaju loše komponente) i mnogo su kvarljiviji od LG-ja.
A sad kako kažu 100 ljudi 100 ćudi, 100 žena 200 s*sa.
Ono što nekom može biti bitno između dva pomenuta modela - taj LG nema ugrađen Wi-fi dok Samsung ima.
Kada sam rekao da Samsung ima bolju elektroniku(izvinjavam se, lose sam se izrazio:wall:), mislio sam na procesor tj ima bolje procesuiranje slike u odnosu na LG. Pogotovo dolazi do izrazaja u prikazu SD signala. Tu je po meni u prednosti u odnosu na LG. Slazem se s tobom da Samsung ima lose komponente, da stavlja u isti model razlicite panele da ima jako lose odradjeno napajanje koje kasnije dovodi do raznih problema u funkcionisanju televizora pa cak i do crkavanja samog procesora. Nije mi bila namera da sad komentarisemo sta je kvarljiva roba a sta ne, nego jednostavno da coveku pomognemo oko odabira TV-a.:wave:
 
Samsung UE40ES5500 ILI Panasonic tx-42ut50e????
Panasonic definitivno. Pre neko vece sam ga gledao kod prijatelja u dijagonali od 50", slika je fenomenalna preko SBB digitalnog dekodera. Pustali smo i mkv filmove. U poredjenju sa ST50 razlike u bojama i slici su minimalne u korist ST50. Cak i dizajn televizora je sasvim zadovoljavajuci. Nismo imali 3d cvike da pogledamo i neki 3d film. Narucio je Samsungove. Posto TV nema ugradjeni WIFI povezan je zicom za ruter i to sve funkcionise besprekorno. Upravlja TV-om preko Iphone-a, smart funkcije isto. Nema zujanja niti bilo kakvih problema oko IR-a i vertikalnih linija. Topla preporuka.
 
Da ne bude zabune. Ovo sam napisao moje utiske vezano za UT50 u poredjenju sa ST50.
 
POzz svima ja sam nov ovde, hteo bih da pitam ako moze neko da mi pomogne.
da li se sad placa carina na televizore iz madjarske i ako se placa koliko je to?? jer sam hteo da odem i kupim tamo tv
 
Pre nego ti vecina ljudi preporuci "procitaj forum , sve je receno i po vise puta " i slicno ( sto ti i iskreno i j apreporucujem , jer ces SVE skapirati, sto je ipak bitno pre nego krenes sam po tv...

ovde
ovde 2
ovde 3

tako da...ukratko, plegledaj 20-30 poslednjih strana , papir i olovku, hvataj beleske fazone i fore i srecan put, ako procenis da ti se isplati cimanje zbog 50ak evra ustede ( zavisi sta kupujes, naravno)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno