Šta je novo?

Televizori iz Madjarske?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo upravo sad gledam cene i 660 je 750e a 670 je 820e (kod Andora)!?!
 
to mu je stara cena baš, ima pojedinačan oglas za taj tv tamo piše 770€ sada je izgleda spustio na 750, ili je zbog mene što sam mu redovna mušterija :D
 
Kaži mi samo još kako ste rešili garanciju i kolika je (2 ili 5 god)?
 
sve zavisi od proizvoda do proizvoda konkretno za ovaj tv je mislim manje od pet godina, da li 2-3 ne znam, nisam proveravao
 
Za te modele 5 god.
 
@jovanov_s evo sada mi reče da ne može više po toj ceni da daje jer ga je samo meni prodao za dž skoro po toj samo da mu ne stoji. Što se tiče 640s kod njega je 640€
 
Odlična cena!!!
 
da li si imao u ponudi lg47 669 ili 660 i mozes li da mi das neki kontakt tog madjara za tv
 
[email protected] ima sve od tehnike od fotoopreme, kompjuterskih delova, televizora do tableta, ipada itd... Na kupujemprodajem ima kpizlog tvitehnika
 
kamera za smart tv

Ovako, kupio sam, preko posrednika, tv iz Madjarske samsung 40eh5300 televizor je fenomenalan slika super sve ok... e sad, problem mi je nastao jer mi ne podrzava web kameru, pise da jedino podrzava kameru TV Camera VG-STC2000 ili TV Camera CY-STC1100. Da li neko zna gde bih mogao kupiti jednu od ove dve i kolika je cena? p.s. nasao sam sad min 9000din, je li moguce da ne mogu napraviti da moze obicna web kamera da se prikopca? minus za tv :wall:
 
Poslednja izmena:
hvala djpaan, ali sam vec bio nasao odgovor :), moje sledece pitanje je, da li mogu prikopcati neki mikrofon da barem tako ostvarim komunikaciju preko skajpa? danas cu probati kad dodjem kuci pa vam javljam da li moze obicne sluske?
 
Da li imate neke komentare za Samsung 37ES5700 televizor? (ogranicen sam prostorom na 37'' max) (ili ako znate neki bolji tv od 37'' recite)
I kako to da ima dosta modela samsung televizora (eto za primer ES5700) koji nisu na samsung sajtu, tipa mozda pronadjem na samsung.de, i nigde vise, sve neki nemacki i strani sajtovi.
 
@Madjija

42LM640, izašao me 710e, preko "Mađara". Čisto da imaš neki uvid u cene. Kod nas je dosta skuplji. Slobodno svrati ako želiš da vidiš TV pre kupovine.

@MegaSkot
Hvala druze na ponudi. Vec sam ga gledao u drTech**. Krecem sutra put Madje pada vidimo ne dolazim bez TV-a. Idem po njega 100%, samo cekam da ugovorim chiku u uniformi jer bez njega mi se neisplati donositi. Kad se vratim i saberem utiske javljam kako sam prosao.
Evo gde idem pa valjda cu ga doneti
http://www.edigital.hu/Most_erdemes...1206&utm_medium=hirlevel&utm_campaign=lg_xbox
http://84.2.39.226/fly3r_deco5_vid/
 
Očigledno daju.

Edit: Daju i 7 komada 3D naočara.
 
Poslednja izmena:
U eDigitalu ima mogucnost doplate da garancija bude 5.godina.
Ali se samo bojim da ce se to razgrabiti, al videcu to sutra
 
Jer neko kupovao televizore od nasih sto dovoze iz Madjarske, kakva su iskustva?
Narucio sam Samsung UE-40es5500, jer ga neko ima i kako se pokazao?
Ja se nadam da nisam pogresio, pa ako je neko imao sa navedenim, ja bih bio zahvalan da me upozori na vreme
 
Lol coa, ne znamo, pogledaj na prethode 41 strane, možda ima neko ko je kupovao TV iz HU :d
 
Ovo se zove - prvo, pa musko :smoke:
 
...




Imas na prethodnim stranama. Citaj.
 
Ja imam televizor iz te serije, samo manje dijagonale. Zadovoljan sam, dobra slika, ekstra lepo izgleda posto je mnogo tanak. Smart mu radi odlicno. Jedina zamerka su malo losiji zvucnici za moj ukus, mada toliko je tanak da valjda nista bolje nije ni moglo da stane.
 
e malo razocarenje, nisam uspeo iako ima aux ulaz nije radilo ni kad sam pokrenuo skype... e da li neko zna da li se moze napraviti neka aplikacija za to, svakako bi bila i zanimljiva tema za benchmark?
npr. da obicnu web kameru prikljucimo na tv a ne da placamo 4 puta skuplje samo zato sto se samsung ogradio sa odredjenim podrzanim tipom kamera i nastavio da shisha ovce-narod?
 
Koliko vidim, cena za Samsung UE40EH5300 je pala na 410e a kod nasi madjara je i dalje 450-460e... bas su se polakomili... :/ sada 5500 kosta koliko 5300 pre mesec dana...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno