Šta je novo?

Telekom ADSL - diskusija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i kod mene... uzas.benc,hotmail ne rade. I jos dosta sajtova nije radilo,ali sam neke uspreo da dobijem menjanjem mtu u modemu. no problem postoji i dalje,hotmail ne radi,youtube uzas
 
^^ Isti slučaj i ovde...
Da li neko zna šta je u pitanju? Vredi li menjati DNS-ove?
 
DObro je nisam jedini i nije do mene :D Problem je nasao oko 13h.. i od tada se ebavam ali bez uspeha...
Ne vredi menjati dns ..bar meni nije pomoglo
 
I kod mene pocevsi oko 12h-13h poceo da zeza net..Probao da resetujem ruter par puta ali isto .. Neke stranice hoce da otvori, neke nece..Youtube poptuno beskoristan, dok mi Bench radi dobro..
Probao Google DNS i Open DNS i isto ..
Sta li sada rade, majku im :mad:
 
Sto je najgore ja zvao podrsku,oni kazu nemaju niakave radove niti vece probleme.
 
Koliko sam izvalio, ovo se bilo desilo pre par meseci, identicno ovako pola sajtova radi najnormalnije a drugo polovina mrtva :( Npr sa rapidshare-a skida opusteno, sa wupload nista, ne moze ni sajt da im otvori, tako da je verovatno isto sto i prosli put, nesto nisu platili ili tako nesto :(
 
Hotmail proradi konacno! ceo dan pokusavam da proverim mail jbt. I yt se vratio koliko mi se cini
 
Poslednja izmena:
Ovo nije normalno,sta bre rade vishe sa ovim internetom,baksuzi jedni, da Bog da ih prodali!!
 
hmm evo sve proradilo ali ja placam 4mb net al gle ovo :p

1462800479.png



EDIT: I jos jednom da ne bude da sam se istripovao jer ovde nesto ne valja, spajkuje sa konstatnih 5mb na do 10mb...

1462807067.png


EDIT 2: hahahaha Telekom i stabilna veza :p

1462810560.png
 
Poslednja izmena:
Reconnect rešava.
 
Dobro je, sve po starom i ovde sada :) ..

Pozdrav ;)
 
Zdravo.
Imam IPTV na dva TV koju max brzinu mogu da imam ADSL ???
 
Телекоњ не даје да уз иптв иде више од клик 6. Колико год да ти је добра парица.
Баксузи
 
Od 13 septembra krece akcija kod Telekoma jedva cekam da vidim o cemu se radi!
 
E konačno. Mada bi mene jedino obradovala ona od 50% popusta na cenu, kao kod ptt-a.. Ako ne, velika je šansa da ću preći kod njih dok još mogu.
 
re

Ma sigurno ce da bude na taj fazon nesto ...
 
0800/100-100 - za sve tvoje probleme :)
 
Puca mi net po 4, do 5 puta na dan po par sekundi, vama :(

Zovi njihov korisnicki servis i zali se. Meni jednom net nije radio mesec dana normalno, cas radi, cas ne i tako svaki dan. Smarao sam ih svaki dan. I sve kao radimo na otklanjanju kvarova itd. Samo nesto svirkaju. I onda mi je pukao vise film otisao u poslovnicu i hteo da ih tuzim, jer me zavlace mesec dana a net normalno placam full cenu. I onda me castili par meseci besplatnog neta i naravno nisam i platio taj mesec. :)
Tako da moras malo biti uporan nekad sa njima. I poziv ti je besplatan na 0800/100-100.
 
A zar u aktuelnoj akciji nismo dobili vise neta za manju cenu? To sto mi necemo ugovor na 24 meseca, nas problem.
 
Dajte ljudi i ja vijam nesto ovo nije noralno sa 1.5 sam presao na 4 (studentski paket ) istekao mi ugovor i sada mije cena negde oko 2400dinara .. vijam da daju nesto redovno .. Ne mogu vise ovo da placam .. Pricam sa kolegom on placa 12e 100mb/s u rumuniji .. a ja se ovde natezem oce li biti 1 ili ce biti 4 .. Sta da radim sa 1? Ne mogu da otvorim email redovno..
Treba da se digne neka buna vec za ovaj internet deru nas ko majmune .. Sa burazerom pricam on daje neke bedne pare 5 6 e za 80mb/s u holandiji samo nas deru 4m/s za 2400dinara...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno