Šta je novo?

Tekstualne greške na sajtu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko vidim poruke, one su offtopic, zar ne?
Ne bih se složio jer sam na forumu u drugim temama viđao mnoga upozorenja i prave offtopic poruke, koje su i dalje tu. Jeste možda napravljena digresija, ali u okviru teme.
 
Kako nije offtopic kada u temi o tekstualnim greškama na Benchmark sajtu diskutujete o ličnom razvoju karijere? Za takve stvari imate privatne poruke i tamo možete nastaviti diskusiju.
 
Evo jos par gresaka na prvoj strani foruma:
greska.jpg
 
Kako nije offtopic kada u temi o tekstualnim greškama na Benchmark sajtu diskutujete o ličnom razvoju karijere? Za takve stvari imate privatne poruke i tamo možete nastaviti diskusiju.
Dobro, ako toliko striktno gledate, ima u ovoj temi još offtopic poruka, zar ne?
Drugo, zbog čega niste toliko striktni i u drugim temama? Neću da ih screenshotujem, nemam vremena za to, ali vi dobro znate da je bilo raznih upozorenja i da offtopic poruke nisu obrisane. Čak naprotiv, sledeća poruka nakon upozorenja je glasila: "znam da je offtopic, ali samo još ovu da postavim i nećemo više"... Pavila treba jednako da važe za sve.
Čovek jeste postavio pitanje koje može da se protumači tako, moj odgovor je bio kratak i jasan, bez diskusije i ne vidim razlog za brisanjem, ali dobro, nećemo produbljivati.
 
To su lična mišljenja admina ali to im je posao, Navići ćeš se već.
 
Dobro, ako toliko striktno gledate, ima u ovoj temi još offtopic poruka, zar ne?
Drugo, zbog čega niste toliko striktni i u drugim temama? Neću da ih screenshotujem, nemam vremena za to, ali vi dobro znate da je bilo raznih upozorenja i da offtopic poruke nisu obrisane. Čak naprotiv, sledeća poruka nakon upozorenja je glasila: "znam da je offtopic, ali samo još ovu da postavim i nećemo više"... Pavila treba jednako da važe za sve.
Čovek jeste postavio pitanje koje može da se protumači tako, moj odgovor je bio kratak i jasan, bez diskusije i ne vidim razlog za brisanjem, ali dobro, nećemo produbljivati.
Ne mora screenshot. Za takve stvari služi report.
 
@NikK hvala na prijavi grešaka, ispravićemo ih!
 

posledjih
ozbilno
venitlatori
osobodili
metalana
ogranično
izuzetci
statuje
centrlani
obrataja
intezivnijeg
kontunuirani

otimizacija
ispručuje
momanta
durugom
maksimlanu
odonosu
temepratura
temepraturu
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS

tastaura
inteziteta
stratnoj
najednostavniji
korinsika
tj
jazgara
činjnicu
maksimlanu
podešenopm
uočnih

reflesivan
utisao
 
Poslednja izmena:

opterćen
istovreme
smanjenjzje
konkretnogo
rezutate
pozicij
temepratura
tj
 
Brate kako vas ne mrzi :D Ok mi je ovo da se prijavi na main stranici foruma ali u ovim generickim vestima..
 

prethodnogj
alogritama
loklane
testrali
rezoliciji
kozervativnih
tzv
agresivnij
toleranicje
entuzjaste
korinsika
defintivno
poboljašnje
bzuslovnu
@Boris Lozac

Čitam testove na Benčmark sajtu i primetio sam da ima dosta grešaka pa sam rešio da prijavim slovne greške kada sam video da je otvorena tema.

koima
otpronosti
načazi
njijhov
krošni
sledeceg
 
Poslednja izmena:
Mislim da je Marko oborio rekord u ovom članku: "Vivo X90 Pro test – Namerno drugačiji flegšip".


najboljiš
presdtali

Greške iz ovog teksta sam već postavio, bilo ih je 10. Pretpostavljam da koristiš neki spell checker koji brzo može da pronađe grube greške.
 
  • Like
Reagovanja: NAS

Honor 70 nema Snapdragon 8+ gen 1 čipset.
Snapdragon 8+ gen 1.jpg
 


tačka.jpg
 



Sve ali tacka stvarno nedopustiva greska..
 
Sve ali tacka stvarno nedopustiva greska..
Ako Benchmark na forumu ima "Zlatna pravila foruma", možemo im ukazati na iste te greške na sajtu, a sajt je ipak mesto gde ne bi trebalo da se dešavaju.
Ova tema je otvorena da bi mogli lako da ih isprave, bez da ih traže, a ne da bi se neko prozivao zbog toga.
Zahvalili su se i sve će biti korigovano čim izađu iz trenutne gužve.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno