Šta je novo?

TehnoMS - Prevara/Krađa kao ni jedna do sada (još traje)

E da inace, jos jedan shocker>>>

Oбавештавамо ВАС да је данас 9.11.2014 године у 12 часова отворен сервис Фирме ТEHNO MS ,Ниш ул.Обреновићева 55 спрат 2 ,где потрошачи подижу своје уређаје ,сервис ће радити како пише на огласној табли сваког радног дана од 12до 15 часова .Контактирати господина Марка на бр.о65-862-1203 ,биће ми задовољство ако сам вам био од помоћи,срећно. Трж инсектор...

Valjda je mislio 9.10.2014 no...

A sad sam skontao da je napisao insektor... :crash::crash::crash::smash::smash::happy:

Da li je ovo zvanicni dopis koji si dobio ili neki zez sa insektorom :)
 
Ovo je preveliko s... da bih se sada zezao sa stim. Na nasu veliku zalost zvanican. Ali nema velike veze sa realnom stuacijom koliko mi se cini.

Jel sve i da se vracaju stvari. Kako da se vrati nesto sto danima nije bilo tamo i sto navodno niko ne zna gde je. Cekam dalji odgovor... Stay tuned
 
Poslednja izmena:
Steta za firmu, bili su dobra konkurencija i za dlaku jeftiniji od ostalih, a i dosta ljudi je radilo tamo. Nadam se da ce svi da dobiju svoje stvari koje su dali u servis.
 
Da li je ovo moguće?!?!!? Posle više od mesec dana oni meni šalju praktično, TehnoMS je u blokadi kada počne da radi poslaćemo vašu ploču, TJ NIKADA!!!!!

Ja sam kupio deo koji je kod njih pre godinu ipo, ta ploča je isplaćena jedno 60x do sada, od januara 2013, dug TehnMS-a je poslednjih par meseci, zašto ovi majmuni mene jebu sada ja n emogu da shvatim?!!?!?!? Kako ja da dođem do svoje ploče!?!?!?

Zvao sam ih direktno i rekli su mi da im je "upper management" i šefovi naredili da ne smeju ništa da šalju korisnicima jer je TehnoMS u blokadi. Kakve ja sada veze imam sa TehnoMS-om kada su oni samo posrednici, pa ja sam sam mogao da pošalje ploču gore i šta bi onda bilo?! Nudio sam im račun, garanciju i apsolutno sve kao dokaz da sam ja otkupio moje komponente pre godinu ipo dana i da ja imam apsolutno pravo na svoju ploču oni su mi rekli da ništa ne mogu da urade, mogu samo da napišem mail na [email protected] i da će neko to pročitati..

Da li je moguće da me sada i ovi jebu?

Za ovo im slobodno šalji inspekciju. Tebe kao kupca se ne tiču njihovi finansijski odnosi.
 
Za ovo im slobodno šalji inspekciju. Tebe kao kupca se ne tiču njihovi finansijski odnosi.

Ne samo da im treba slati isnpekciju vec sve podatke o firmi i MAFIJASIMA koji su ovo doneli navedi javno... ja licno bi voleo meni isto da se desi da tog pametnjakovica (ne mislim na radnike) sretnem licno!
To je cisto muljanje i pljacka koja se NEMOZE drukcije nazvati, krajnjeg kupca NIKAKO ne treba da bude briga sta je ko kome duzan, vec ciju garanciju ima i ko je po ZAKONU duzan da resi istu!
 
Dal te nije sramota?Ja sam Dusan kog zovete 500 puta dnevno i koga zovete posle 24h...Kako bi bilo da niko nije uzeo svoje uredjaje, da mene boli ***** za vas, i odem lepo da jurim vlasnika za platu???Mozda bi i trebalo tako da postupim zbog takvih nezahvalnih ljudi...

Dušane, vama svaka čast na trudu i strpljenju. Vi ste jedini koji je nešto konkretno učinio za nas. Zahvaljujući vama ja sada imam s čime da nastavim proces.
 
Svaka čast Dušanu i ostalima, koliko razumem većini ljudi je vraćena roba(onima koji su mogli lično otići do radnje u Nišu).

Nisam znao da je TehnoMS prodavao i televizore, danas se javila jedna osoba koja je kupila Vox TV kod njih, nije joj bio u servisu već se pokvario pre neki dan pa nije znala šta da radi.
 
Steta za firmu, bili su dobra konkurencija i za dlaku jeftiniji od ostalih ...

Plitko razmisljanje. Bili su losa firma koja nije radila rentabilno i zavila u crno i dobavljace i musterije i zaposlene, od takvih se urusava sistem. Bilo bi bolje da ima manje takvih firmi koje svesno svojim radom kopaju sebi rupu i svojim musterijama. Ne rentabilan rad i dovodi do ovakvih situacija.
 
Jeste ali su njih na to veliki naterali koji mogu da dozvole sebi luksuz i da rade u minus.Konkretno znam da je nas veliki maloprodajni lanac IT opreme mnogo vremena radio u Nisu sa jako malom marzom, cesto sa minusom samo da zatvori Tehno MS i posle dve godine je uspeo u tome.Svi su oni isti samo veliki nekako plivaju, a mali propadaju i isti ti veliki ih preuzimaju.Setite se samo PC practika e to je prevara koju su dobravljaci osetili po svojoj kozi, kupci ne ali dobavljaci......
 
Poslednja izmena:
Pa i ti veliki kopaju sebi rupu, samo treba da bude mnogo veca da kroz nju propadnu.
 
Можда некоме значи, данас поподне сам прошао поред ТехноМС радње и опет је скоро пуна а и врата сервиса су отворена па и ту видим гомилу свега и свачега. Претпостављам да се неко усељава мада није требало да то раде док на радњи и даље пише да је ту ТехноМС.
 
Siguran sam 90% da ce u tu radnju uci nas najveci maloprodajni lanac it opreme da ga neimenujem ali znamo ko je.Oni se useljavaju kod mnogih koji propadnu.....kao paraziti su kako se sire.
 
техномс и овај највећи ланац ит опреме су имали готово идентичне малопродајне цене, а верујем да је техно већину своје ит опреме набављао од дотичне фирме, кад бисмо могли да видимо списак повериоца који су пустили менице да блокирају техно, не бих се изненадио да је овај највећи први то урадио. А сад и разрађене локале отима!
 
Kada i gde mogu da preuzmem labtop bio sam na putu tek sam pre neki dan cuo za ovu situaciju
 
техномс и овај највећи ланац ит опреме су имали готово идентичне малопродајне цене, а верујем да је техно већину своје ит опреме набављао од дотичне фирме, кад бисмо могли да видимо списак повериоца који су пустили менице да блокирају техно, не бих се изненадио да је овај највећи први то урадио. А сад и разрађене локале отима!

Taj "najveci" uvozi samo 5% asortimana koje ima u svojim radnjama......sve uzima na dodjem ti u lokalu i ucenjuje....da se ne lazemo vishe !
 
+1 bas tako i sire se ko parazit, samim tim dobijaju moc da ucenjuju dobavljaca i plus su u zadnje vreme ojacali i na drugim poljima tenderi......
 
Данас већ изнад радње исписују оне две исте речи из имена ;) а на вратима сервиса пише ... А... сервис. Једино што није јасно је да ли остаје радња која је у истој раскрсници, само преко пута. Можда је поглу да сами себи праве конкуренцију. Или хоће да се преселе на ударније место?
 
Морам да одем до радње да погледам и да питам где је фирма која је ту била пре њих.
 
Ajd brate ne mrzelo te..

Ali verovatno ce ti reci u Pristini...
 
Ne bi me cudilo da je sa njima napravio i neki dogovor, zaduzio se, prebacio robu kod njih, a vamo ostao dug ok 15milki.
 
OVO SU MI ODGOVORILA GOSPODA

[INFO #40742]: reklamacij​a razocarani kupacОво је важно првенствено због особа које учествују у преписци.
Кликните да бисте обучили Gmail да ова преписка није важна.

Примљенеx



Nepo System
14.14 (пре 18 сати)

коме мени


Poštovani,

Kod nas u servisu se nalazi jedan dell laptop koji odgovara modelu koji ste naveli.service tag ovog uređaja je J2MCSP2.

Ukoliko je to Vaš laptop, on je kod nas zadržan nakon procedure popravke, jer je u međuvremneu firma Tehno MS otišla u blokadu i do daljenje je zamrznuto svo poslovanje sa njima , takože i razrešavanje reklamacija koje su nam dostavljenje sa njihove strane.

Zakonski uređaje nakon popravke moramo da vratimo pošiljaocu istih, u ovom slučaju pošiljaoc Tehno MS je u blokadi i svaki uređaj ili razrešenje biće posalti izključivo Tehno MS-u kada se za to stvore uslovi.

Sa poštovanjem,
Odlejenje za brigu o korisnicima

Srdačan pozdrav
Vaš Neposys tim
 
POZIVAM SVE OŠTEĆENE KOJIMA SU ZAROBILI STVARI DA SE JAVE NA 0638685462 BOJAN DA IH TUZIMO ZBOG PREVARE I KRADJE DA TRAZIMO ODSTETU.
 
Ja sam tuzio bivsu firmu za neisplacenu zaradu, dobio sam ih na sudu posle godinu dana, placao neke takse, kad je doslo vreme za naplatu firma je vec otisla u stecaj, vec je proslo 1 ipo god a ja nisam dobio kintu koju je sud presudio, srecom nije velika para u pitanju. Nase sudstvo nije brzo, i za jednostavne i ocigledne stvari koje ne treba posebno dokazivati moze da prodje dosta vremene do konacne presude i naplate.
 
Bilo bi lepo da se javi neko ko je pravnik i koji može da nam pomogne sada sa Nepo System problemom, mislim da po zakonu ne smeju da zadržavaju komponente privatnih vlasnika, neka me neko ispravi ako grešim.
 
Tu je sad mozda problem sto taj isti tehno ms mozda duguje i njima i oni tako pokusavaju da naplate neka svoja potrazivanja.
Pitanje je sad da li je on prodao svoju firmu ovima sto se useljavaju u lokal gde je on bio ili ne.Ako je prodao onda treba videti sa njima.Mislim da je ovo tesko neko muljanje Tehno MS i ovih novih u njegovom lokalu......a toliko su se voleli od uvek :)
 
Nema potrebe za pravnikom. Nepo system se prave da poštuju zakon, a zapravo ne umeju ni srpsku tastaturu da koriste. Jasno je da im je ostao TehnoMS dužan novac te neće da vrše popravku. Pored prijave tržišnoj inspekciji ja bih se direktno obratio i proizvođaču uređaja i ukazao kako se njihov zvanični serviser ponaša.

Nepo system se uvek ovako ponaša kada postoji neki dug ka njima.

Informacije koje imam su da je Winwin preuzeo TehnoMS time što je aktivirao potraživanja. Nema nikakve kupovine već monopolizacija tržišta.
 
Nema potrebe za pravnikom. Nepo system se prave da poštuju zakon, a zapravo ne umeju ni srpsku tastaturu da koriste. Jasno je da im je ostao TehnoMS dužan novac te neće da vrše popravku. Pored prijave tržišnoj inspekciji ja bih se direktno obratio i proizvođaču uređaja i ukazao kako se njihov zvanični serviser ponaša.

Nepo system se uvek ovako ponaša kada postoji neki dug ka njima.

Informacije koje imam su da je Winwin preuzeo TehnoMS time što je aktivirao potraživanja. Nema nikakve kupovine već monopolizacija tržišta.


Ja ne znam kako neko ko je NEPISMEN, može uopšte poštovati zakon, kada ga verovatno nije u stanju ni pročitati, a kamoli rastumačiti.
Trebao mi je prevodilac za ono njihovo obaveštenje.
 
Obraćanje MSI-u u mom slučaju je prvo na TO-DO listi. Bilo bi lepo kada bi mi se još neko ko ima MSI proizvod javio da ga pomenem u pismu kao i uređaj koji je kod njih, da ne budem izolovani slučaj.
 
Batajnički drum br.1 (TC BN Bos 11080 Beograd) tu ih mozemo naci lično
 
Nazad
Vrh Dno