Šta je novo?

TehnoMS - Prevara/Krađa kao ni jedna do sada (još traje)

Da li možete svi koji ste imali problem sa ovim vlasnikom da mi pošaljete brojeve telefona radnika, vlasnika ili bilo koga što može da mi kaže nešto više o tome? Hvala
 
Bila bih zahvalna svima koji imaju neke dodatne informacije ili kontakte radnika, vlasnika, činovnika da mi pošalju. Imala sam sličnno iskustvo pa bih volela da napišem slučaj sa ovim servisom u novinama, kako bi svi ljudi bili obavešteni.
 
Sacekaj da se jave ljudi,da vide da si pisala...Nadam se da ces dobiti sve potrebne informacije.
 
Interesantno je da svaka niska firma koja se bavi prodajom racunara i tehnike kada pocne da se siri, da napreduje i prosiruje posao, narocito ako krene sa prodajom na tlu Beograda desi joj se scenario za koji bih rekao da je vec vidjen. Ne mogu niske firme da imaju svoj nastup u BG pa to ti je. Mislim da je to sje*alo Ivana, nadao se covek vecem prometu jer je veci grad ali ...
 
Ne mozes ODJEDNOM da napravis 30 miliona duga, moras da budes prilicno glup da ne shvatis da ce akumulirani dugovi kad-tad doci na naplatu.
 
nije jos stiglo do 30, trenutno pise 16 mil. i 18 dana u blokadi, ali interesantno je novo sediste firme!

interesantan je podatak da je SAMOSTALNA ZANATSKA RADNJA ZA IZRADU KOKICA iz Panceva u blokadi za 86 milje. Pitam se kakve su kokice izradjivali!
 
Poslednja izmena:
Ko još uvek nije preuzeo svoje stvari iz servisa, neka pozove na ovaj telefon 0652208709. Čovek se zove Dule, izaćiće vam u susret. Da njega nije, verovatno bi stvati nestale Ja sam dobio svoj laptop nazad, u stanju u kakvom sam ga ostavio tamo. Koliko ja znam, čovek je između jedan i dva u servisu, tako da, revers u ruke i pravac TehnoMS :)
 
Ja sada imam problem sa pločom i servisom Nepo System jer mi je lik rekao da će možda morati da šalju ploču (novu sa reklamacije) nazad u TehnoMS a onda je problem što ja krajnji kupac ne mogu da je pokupim, jer jelte TehnoMS ne postoji više ovde. Pa su mi rekli da pišem i otvorim ticket na njihovom servisu oni će mi 100% pomoći i evo čekam drugi dan bez odgovora -.- Kontam da moram biti strpljiv, ali posle cele ove frke, teško je imati strpljenje.

Komp je inače uzet kao što sam rekao, samo stoji rastavljen i nemam kako da probam komponente da li rade ili ne.
 
Interesantno je da svaka niska firma koja se bavi prodajom racunara i tehnike kada pocne da se siri, da napreduje i prosiruje posao, narocito ako krene sa prodajom na tlu Beograda desi joj se scenario za koji bih rekao da je vec vidjen. Ne mogu niske firme da imaju svoj nastup u BG pa to ti je. Mislim da je to sje*alo Ivana, nadao se covek vecem prometu jer je veci grad ali ...

Sve te firme su se razvile zahvaljujuci politickom uticaju i propadale zajedno sa gubitkom politickih pozicija svojih zastitnika. Tako da svi ti slucajevi nemaju nikakve veze sa Beogradom. Po neproverenim informacijama, ovde je u pitanju lose poslovanje u kombinaciji sa nerealnim zeljama razvoja firme.
 
Ko još uvek nije preuzeo svoje stvari iz servisa, neka pozove na ovaj telefon 0652208709. Čovek se zove Dule, izaćiće vam u susret. Da njega nije, verovatno bi stvati nestale Ja sam dobio svoj laptop nazad, u stanju u kakvom sam ga ostavio tamo. Koliko ja znam, čovek je između jedan i dva u servisu, tako da, revers u ruke i pravac TehnoMS :)

Sorry, je l' možeš samo da kažeš na koju adresu da uputim čoveka kog sam zamolio da mi pokupi uredjaj? Pošto su neke iselili.
Hvala :)
 
Sorry, je l' možeš samo da kažeš na koju adresu da uputim čoveka kog sam zamolio da mi pokupi uredjaj? Pošto su neke iselili.
Hvala :)

TehnoMS
109 Обреновићева
Ниш 18000

Na uglu Obrenoviceve i Dusanove. Upravo smo bili tamo za nas laptop ali je momak iz servisa uspeo da pronadje samo praznu kutiju i papire. Verovatno je neko od zaposlenih "naplatio" neisplacenu platu. Doticni Dule iz servisa nam je rekao da nas slucaj nije usamljen i poslao nas da prijavimo kradju policiji. Nadam se da cete vi imati vise srece sa vasim uredjajem.
 
TehnoMS
109 Обреновићева
Ниш 18000

Na uglu Obrenoviceve i Dusanove. Upravo smo bili tamo za nas laptop ali je momak iz servisa uspeo da pronadje samo praznu kutiju i papire. Verovatno je neko od zaposlenih "naplatio" neisplacenu platu. Doticni Dule iz servisa nam je rekao da nas slucaj nije usamljen i poslao nas da prijavimo kradju policiji. Nadam se da cete vi imati vise srece sa vasim uredjajem.

I mene je danas identicno usrecio!!! Sa tim sto ni kutije ni laptopa "nikada" nije ni bilo... EXTRA

To je znaci nas sestoro kojima su stvari bile na ceni i isparile. Idemo...
 
Poslednja izmena:
Hvala na informaciji, bio je jedan poznanik umesto mene, pošto sam ja u Beogradu. Nisu mogli ni kutiju da nadju, a kamoli uredjaj. Slično objašnjenje :).
Taj Dušan nije nikad radio u servisu, mislim da je radio u računovodstvu, hvala mu bez obzira na sve, jer momci koji su radili u servisu, nije im palo na pamet izgleda da tako isto urade.
I njima "gazda" duguje, nije im isplatio plate uopšte...

TehnoMS
109 Обреновићева
Ниш 18000

Na uglu Obrenoviceve i Dusanove. Upravo smo bili tamo za nas laptop ali je momak iz servisa uspeo da pronadje samo praznu kutiju i papire. Verovatno je neko od zaposlenih "naplatio" neisplacenu platu. Doticni Dule iz servisa nam je rekao da nas slucaj nije usamljen i poslao nas da prijavimo kradju policiji. Nadam se da cete vi imati vise srece sa vasim uredjajem.
 
Hvala na informaciji, bio je jedan poznanik umesto mene, pošto sam ja u Beogradu. Nisu mogli ni kutiju da nadju, a kamoli uredjaj. Slično objašnjenje :).
Taj Dušan nije nikad radio u servisu, mislim da je radio u računovodstvu, hvala mu bez obzira na sve, jer momci koji su radili u servisu, nije im palo na pamet izgleda da tako isto urade.
I njima "gazda" duguje, nije im isplatio plate uopšte...

Ma zabole me da li je njima gazda platio nesto ili ne, to se onda makne iz prodavnice, ne iz servisa!!! A ti maknes robu koja nije gazdina nego tvoja i moja koji smo mi uredno platili!!! Prijava i tuzba protiv NN lica, pretraga oglasa ako se pojavi na netu i to je to...
 
Iskreno ko ima laptop i slicno, jos prvi dan trebao je da povede dva druga, pajser u ruku i fendujes u lokalu ako ne nadjes tvoje, verujte mi da takvi samo svoje dobiju....
To je i odgovor zasto sad neka roba fali, pa dosli osteceni pogotovo ako imaju zavetrinu (deca db-ca ili inspektora itd... vlasnici firmi kojima se duguje po ko zna kom osnovu..) lepo usetaju i fenduju sto im pod ruku dodje dok se ne izmire

A to sto je firma na njegovo ime NE ZNACI nista ili DOO, svako ko pukne u biznisu za 24-48h na svom imenu NEMA nista!, mozes ga ti sudit i da ima kucu/stan ti mu je nemozes oduzeti vec samo dodatnu imovinu koji 101% nece imat na sebe, vec na bivsoj zeni, deci, ljubavnici, itd
Takodje i kad dodje na sud ima on sigurno ko je i njemu dugovao pa ce na sto bacit papir kako je njega neko zavrnuo za 20 milki i on je u pravnom smisli CIST ako je sve radio po propisima i placao poreze! (ovu drzavu interesuje samo da platis namet i nista drugo!)

PS: od radnika niko nije lud da podmetne svoju grbacu, zasto?? pa sta mislite koga salju uvoznici jos ako su deca komunjarska a neki jesi, pa to odma celavi ulecu za gusa vataju, ti ne pitaju nista....
 
Poslednja izmena:
Iskreno ko ima laptop i slicno, jos prvi dan trebao je da povede dva druga, pajser u ruku i fendujes u lokalu ako ne nadjes tvoje, verujte mi da takvi samo svoje dobiju....
To je i odgovor zasto sad neka roba fali, pa dosli osteceni pogotovo ako imaju zavetrinu (deca db-ca ili inspektora itd... vlasnici firmi kojima se duguje po ko zna kom osnovu..) lepo usetaju i fenduju sto im pod ruku dodje dok se ne izmire

A to sto je firma na njegovo ime NE ZNACI nista ili DOO, svako ko pukne u biznisu za 24-48h na svom imenu NEMA nista!, mozes ga ti sudit i da ima kucu/stan ti mu je nemozes oduzeti vec samo dodatnu imovinu koji 101% nece imat na sebe, vec na bivsoj zeni, deci, ljubavnici, itd
Takodje i kad dodje na sud ima on sigurno ko je i njemu dugovao pa ce na sto bacit papir kako je njega neko zavrnuo za 20 milki i on je u pravnom smisli CIST ako je sve radio po propisima i placao poreze! (ovu drzavu interesuje samo da platis namet i nista drugo!)

PS: od radnika niko nije lud da podmetne svoju grbacu, zasto?? pa sta mislite koga salju uvoznici jos ako su deca komunjarska a neki jesi, pa to odma celavi ulecu za gusa vataju, ti ne pitaju nista....

Pa ne znam samo koji prvi dan kad sam saznao sta se desava bila je subota a tada je vec bilo kasno... A i ako tvrde da su prestali da radi jos 19.09 saznao sam da su jos 26.09 slali robu na servis u Kimtec. Tako da...
 
Pa realno je nemoguce da iko stigne na red pre domacih privrednih biznismena, to je kolo lopova, inspektora, policije i sistema koji drze jedni drugima zaledjinu, taj ko je pustio menicu prvi je istog momenta i bio u pomenutim lokalima i sve zaplenio sto je mislio da je vredno, naravno ne on licno vec lokalni krimosi koji rade za iste direktno preko poluga sistema
Ta roba je verovatno vec sva prodata na nekom buvljaku, ili oglasu nekom preprodavcu itd
 
Ko želi da priča za TV emisiju o ovoj situaciji nek se javi na PM. U petak smo u Nišu pa bi bilo finog da imamo nekog kome nije vraćena roba sa servis.
 
Poslednja izmena:
Ma zabole me da li je njima gazda platio nesto ili ne, to se onda makne iz prodavnice, ne iz servisa!!! A ti maknes robu koja nije gazdina nego tvoja i moja koji smo mi uredno platili!!! Prijava i tuzba protiv NN lica, pretraga oglasa ako se pojavi na netu i to je to...

Dal te nije sramota?Ja sam Dusan kog zovete 500 puta dnevno i koga zovete posle 24h...Kako bi bilo da niko nije uzeo svoje uredjaje, da mene boli ***** za vas, i odem lepo da jurim vlasnika za platu???Mozda bi i trebalo tako da postupim zbog takvih nezahvalnih ljudi...
 
Iskreno ko ima laptop i slicno, jos prvi dan trebao je da povede dva druga, pajser u ruku i fendujes u lokalu ako ne nadjes tvoje, verujte mi da takvi samo svoje dobiju....
To je i odgovor zasto sad neka roba fali, pa dosli osteceni pogotovo ako imaju zavetrinu (deca db-ca ili inspektora itd... vlasnici firmi kojima se duguje po ko zna kom osnovu..) lepo usetaju i fenduju sto im pod ruku dodje dok se ne izmire

A to sto je firma na njegovo ime NE ZNACI nista ili DOO, svako ko pukne u biznisu za 24-48h na svom imenu NEMA nista!, mozes ga ti sudit i da ima kucu/stan ti mu je nemozes oduzeti vec samo dodatnu imovinu koji 101% nece imat na sebe, vec na bivsoj zeni, deci, ljubavnici, itd
Takodje i kad dodje na sud ima on sigurno ko je i njemu dugovao pa ce na sto bacit papir kako je njega neko zavrnuo za 20 milki i on je u pravnom smisli CIST ako je sve radio po propisima i placao poreze! (ovu drzavu interesuje samo da platis namet i nista drugo!)

PS: od radnika niko nije lud da podmetne svoju grbacu, zasto?? pa sta mislite koga salju uvoznici jos ako su deca komunjarska a neki jesi, pa to odma celavi ulecu za gusa vataju, ti ne pitaju nista....

Mislim da je pravna forma Preduzetnik u njegovom slučaju. Dakle, odgovara svojom imovinom. U svakom slučaju, ide tužba protiv njega što se mene tiče...
 
Preuzimanje uredjaja svakog radnog dana od 12h do 15h ispred Tehnoms-a.
 
Dal te nije sramota?Ja sam Dusan kog zovete 500 puta dnevno i koga zovete posle 24h...Kako bi bilo da niko nije uzeo svoje uredjaje, da mene boli ***** za vas, i odem lepo da jurim vlasnika za platu???Mozda bi i trebalo tako da postupim zbog takvih nezahvalnih ljudi...

Mislim da nisi najbolje razumeo moju poruku...
 
Mislim da je pravna forma Preduzetnik u njegovom slučaju. Dakle, odgovara svojom imovinom. U svakom slučaju, ide tužba protiv njega što se mene tiče...

Ma da ali sve je to na kraju "jedno te isto", kod ljudi koji krenu da pucaju prvo sto odrade da dodatnu imovinu prepisu na bliznje... takodje nemozes ti njemu oduzet stan i osnovne podtrepstine za zivot... znaci na kraju bude isto skoro kao DOO jer ni u jednom slucaju naplatiti se nemoze
 
Poštovani,

Sve reklmacije koje su kod nas u servis posalte od strane Tehno Ms-a , medju njima i Vaša ploča, su do daljnjeg na čekanju.

Tehno MS je u blokadi i razrešenje njihovih reklamacija je na čekanju.

Kada se budu stekli uslovi za dalje poslovanje, sve reklamcije ćemo razrešiti i završiti.

Sa poštovanjem,

Nepo Sxystem
Odeljenje za brigu o korisnicima

Da li je ovo moguće?!?!!? Posle više od mesec dana oni meni šalju praktično, TehnoMS je u blokadi kada počne da radi poslaćemo vašu ploču, TJ NIKADA!!!!!

Ja sam kupio deo koji je kod njih pre godinu ipo, ta ploča je isplaćena jedno 60x do sada, od januara 2013, dug TehnMS-a je poslednjih par meseci, zašto ovi majmuni mene jebu sada ja n emogu da shvatim?!!?!?!? Kako ja da dođem do svoje ploče!?!?!?

Zvao sam ih direktno i rekli su mi da im je "upper management" i šefovi naredili da ne smeju ništa da šalju korisnicima jer je TehnoMS u blokadi. Kakve ja sada veze imam sa TehnoMS-om kada su oni samo posrednici, pa ja sam sam mogao da pošalje ploču gore i šta bi onda bilo?! Nudio sam im račun, garanciju i apsolutno sve kao dokaz da sam ja otkupio moje komponente pre godinu ipo dana i da ja imam apsolutno pravo na svoju ploču oni su mi rekli da ništa ne mogu da urade, mogu samo da napišem mail na [email protected] i da će neko to pročitati..

Da li je moguće da me sada i ovi jebu?
 
Jedina dobra stvar iz svega je sto bar znas gde ti je ploca..

Neverovatne stvari se dogadjaju, ja i dalje ne verujem da je neko mogao da uzme nase stvari da bi naplatio svoju platu. Pa gospodo sta ste cekali do sada???

E da inace, jos jedan shocker>>>

Oбавештавамо ВАС да је данас 9.11.2014 године у 12 часова отворен сервис Фирме ТEHNO MS ,Ниш ул.Обреновићева 55 спрат 2 ,где потрошачи подижу своје уређаје ,сервис ће радити како пише на огласној табли сваког радног дана од 12до 15 часова .Контактирати господина Марка на бр.о65-862-1203 ,биће ми задовољство ако сам вам био од помоћи,срећно. Трж инсектор...

Valjda je mislio 9.10.2014 no...

A sad sam skontao da je napisao insektor... :crash::crash::crash::smash::smash::happy:
 
Poslednja izmena:
To je standardna procedura kod rma, jer je moguce finansijskim razduzivanjem rma smanjiti dug. Mislim da nema nista od zamene...
 
Nazad
Vrh Dno