Šta je novo?

Targo Telekom

Ja sam odavno na alternativnom DNS-u tako da iako sam u 63cem bloku nemam nikakav problem!
 
Doduse na sajtu pise da je kabl ostecen u Radoja Dakica pa je logicno sto neki nemaju net....
 
Poštovani,

Dana 23.10.2015. u vremenu od 14:00 do 18:00h obaviće se radovi na delimičnoj sanaciji našeg optičkog kabla u ulici Radoja Dakića što će dovesti do prekida internet i TV servisa kod svih korisnika iz ovog dela grada.
Podsećamo da je do prekida naše pasivne optičke mreže u ulici Radoja Dakića došlo usled radova koje u ovoj ulici izvodi Direkcija za građevinsko zemljište, a koji je uspešno privremeno saniran.
Radovi na sanaciji optičkog kabla će se obaviti u više faza pošto smo prinuđeni da pratimo faze u izgradnji parkinga koje izvodi Direkcija za građevinskog zemljište.

Vaš TARGO Telekom doo u stečaju

Nestalo u 13:15 juče i evo i dalje nema. Što vole preko vikenda da ukenjaju...
 
ZA CROW-a

To ti je tako druze moj kada neko hoce da ispravi krivu Drinu. Nema NG,History i History HD,Explorer,CI, i nema bebi kanal (za moje unuke) fakticki za moj afinitet nema 100% kanala.A PLACAM! Pa bar da se smiluju i da jedan od ovih vrate,ali TREBA DA SE PLATE TI KANALI, OSTALI SU ILI DZABE ILI SKORO DZABE, ali to ide malo teze. I sta sad, treba da mi zatupljuju mozak tim brojnim rialiti programima,koje ja organski ne mogu da podnesem i ne gledam a i politika me ne interesuje. I imam pravo da kritikujem ,i nema pravo neko da mi kaze- PA ODJAVI.I jos da mi spocituje o srpskom pravopisu,glupost. Ocigledno nas malo zeke. Te ce se resavati sudbina TT polovinom novembra te u martu. I vidi sta oni rade, NET im radi odlicno znaju ako sa njim bude problema,odmah pucaju po savovima,ovako zeke samo nas koji imamo i TV,jer znaju da TV nece prevagnuti da ljudi jednostravno prestanu da placaju racune,cista manipulacija .U prevodu -ZNAM TE PUSKO KAD SI PISTOLJ BILA.Procitani su. A ovi sto ih brane nisu u pravu nikako.
 
Poslednja izmena:
Dobro ti si u pravu nemoj da raskidas ugovor, vec svaki dan sedi kuci placi i pljuj svaki dan ovde po TT.
Ti sad lakse?
 
Interesantno da smo mimago i ja u istoj zgradi u bloku 8a, par ulaza udaljeni i da nisam imao ni jedan prekid odavno, a kod tebe stalno prekidi.

Jel se sećaš kad su kopali optiku sa koje strane je do tvog ulaza došla? Do mog ulaza je ide sa strane Džona Kenedija.
 
Poslednja izmena:
Kod mene od juče nema neta a ima tv-a. Kapiram da je do radova u Radoja Dakića ne bih imao ni TV. Stvarno mi nije jasno šta je sad razlog a strah me je da restartujem ONT da mi se ne desi da ne dobijem IP adresu sledećih 15 dana...
Blok7a. Ima li još neko taj slučaj ili je kod vas sve ok?
 
Blok 7a kod mene radi TV i internet. Kad si izgubio internet, verovatno je svejedno, resetovao ga ili ne. To ti je kod Targa sada lutrija zato što i oni sami za taj problem nemaju rešenje. Ako imaju rešenje rešiće ti problem posle prijave mail-om kvara. Ako prošetaš do njih (par stanica autobusom) mislim da će sve lepo da ti objasne i pomognu koliko mogu u ovoj situaciji u kojoj se nalaze (Targo u stečaju).
 
E hvala. Odlučio sam se za restart ONTa i posle 10 min je došao i TV i net. Hvala Gordane.
 
zna li neko koji je novembarski dan d posle kog ćemo znati u kom će se pravcu dalje razvijati targova priča?
 
U oktobru, novembru, decembru mislim da smo trenutno na martu ako ne gresim.

Mada ko zna dokle smo vec dosli XD
 
Dobro ti si u pravu nemoj da raskidas ugovor, vec svaki dan sedi kuci placi i pljuj svaki dan ovde po TT.
Ti sad lakse?

Ja ne pljujem nego iznosim cinjenice,a ti malo idi u skolu bontona da naucis malo komunikaciju preko foruma. Sto uopste komentarises moje postove kada si ti bogom dan,cuti, ne pricaj, ne izazivaj, i ne staj ljudima na muku bice i meni i svima lakse koji imaju TV- TT. Zbog takvih kao ti se i vodi rasprava,ko si ti da dajes ocene ko je koliko na forumu.
 
Evo od tih planiranih radova jos nema TVa i interneta. Zasto uvek zaseru za vikend....
 
Poslednja izmena:
Auhh, a zasto stvarno ne rade radnim danom vec za vikend, nikad ni ne urade na vreme... Taman sam se spremio za veceras da se igram malo a nemam net... Petak i subota su jedini dani kad mogu da sebi dam oduska jer preko nedelje crncim... Bezveze i kukam...
 

Od prošlih radova u prošli petak nisam imao net 6 narednih dana. Znači mogu da očekujem u sredu ponovo net? Baš me interesuje da li će mi stići da platim pun iznos na računu. Čemu navođenje "od 08:00 do 13:00h" ?
 
Ja ne pljujem nego iznosim cinjenice,a ti malo idi u skolu bontona da naucis malo komunikaciju preko foruma. Sto uopste komentarises moje postove kada si ti bogom dan,cuti, ne pricaj, ne izazivaj, i ne staj ljudima na muku bice i meni i svima lakse koji imaju TV- TT. Zbog takvih kao ti se i vodi rasprava,ko si ti da dajes ocene ko je koliko na forumu.
Pa gde sam ja napisao ko je koliko na forumu jel ti citas moje postove i meni odgovaras ili citas tudje i meni odgovaras, pobrkao si nesto.
Ja lepo komuniciram i preko foruma i tet-a-tet tako da bih to Vama prijatelju preporucio.
Ja sam samo rekao ako ce da ti bude lakse ti placi i pljuj TT ali to nije fer, sto ne raskines ugovor i prekines sa plakanjem i kukanjem ovde i predjes kod nekog ko te ne laze ne ukida kanale itd...
 
Pitanje za korisnike Targa
Imam problema sa otvaranjem sajta Telekoma na www.mts.rs
Cesto radi ali se vise desava da izbaci da stranica nije dostupna,probano sa chroma,edge,inter. explorera svuda isto.Desava li se i ostalima ovakva stvar.Probano i sa telefona ista stvar,znaci nije do mene vec do Targa.Nadam se da ce i BECKS ovo videti i videti o cemu se radi.
 
Od prošlih radova u prošli petak nisam imao net 6 narednih dana. Znači mogu da očekujem u sredu ponovo net? Baš me interesuje da li će mi stići da platim pun iznos na računu. Čemu navođenje "od 08:00 do 13:00h" ?

Čuda se dešavaju. Vratio se net.

Kod mene se normalno otvara mts.rs ... Preporučujem programčić DnsJumper
 
Ne znam onda ... probaj radi reda u CMD
Kod:
tracert www.mts.rs
 
Vrh Dno